Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2006 o 22:25, cinus` napisał:


Chyba znalazłem kogoś, kto może być kapitanem... chociaż z rozmowy z nim nic nie wynikło.
Przy latarni morskiej nieopodal Ardei jest latarnik o imieniu... Jack oczywiście :). Czyżby to on został uznany za kapitana, i czym prędzej popędził do latarnii? Szczerze mówiąc, to wolałbym Torlofa, znaliśmy go od początku serii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do dzialania: 1024x768, shadery 3.0, szczegolowosc obiektow srednia, cienie malo, anizo x8, reszta na wysoko i musze przyznac ze jest ok. przynajmniej narazie, bo dopiero zaczalem. tak na oko 20kilka fps, momentami gdy jest mniej rzeczy to wiecej. grafika imo inna niz w oblivionie, mniej efektowna jednak. niemniej oblivion wyglada lepiej i dziala tez lepiej, takze ktos tu olal optymalizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie , jestem nowym urzytkownikiem forum.kilka godzin temu kupiłem gothika 3 ,ale nie wiem czy ją zwrócić czy otworzyć ,ponieważ bardzo martwi mnie sprawa wymagań chodzi mi o dokładnie dwie rzeczy :
>pierwsza sprawa jest taka ,że niepotrzebuję wypasionej grafiki ,ale chcę pograć w g3 i czy taka konfiguracja sprzętu wystarczy.
>amd 3000+ 64bit
>1024 ram kingstona
>ati radeon 9800se
>płyta gł. asus k8n nForce3

zgóry dziękuje za odpowieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:25, cinus` napisał:


Ehh coś mi się poprzedni post nie dodał.. więc napiszę jeszcze raz.
Otóż, niedaleko Ardeii w latarni morskiej znajduje się... Jack :). Pewnie nasz znajomek przypłynął szalupą ratunkową..i od razu zabrał się do roboty. Szkoda tylko, że z rozmowy z nim nic nie wynika; nawet nie wspomina o swoim.. khem.. kapitaństwie. Szczerze, to wolałbym Torlofa na kapitana, jest dużo barwniejszą postacią, znaną nam dodatkowo od początku serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale Torlofa nie było G1. Pojawił się dopiero w G2. Jak zareagowaliście jak spotkaliście Thorusa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jego spotkałem, ale nie wydawał mi się być tym Jackiem który teoretycznie mógł być naszym kapitanem, z rozmowy z nim:
po pierwsze nie wynikało aby to był jakiś tam nasz znajomy.
po drugie z rozmowy z nim miałem wrażenie, że on od bardzo długiego czasu przebywał w tej latarni koło Ardei, a jak wiadomo Jack z Gothica 2 był od dawna związany z latarnią koło Korinis, więc nie mógł siedzieć w dwóch odległych od siebie latarniach w jednym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:50, Nok napisał:

Jak zareagowaliście jak spotkaliście Thorusa???


ja go odrazu nadziałem na ostrze mego miecza razem z całą populacją Trelis ^^ nawet z nim nie rozmawiałem, a to dlatego, że nie był skory do rozmowy ze mną, a sam chciał rozmawiać tylko za pomocą broni, więc mu grzecznie wytłumaczyłem, że ja lepiej władam mieczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:55, cinus` napisał:

za pomocą broni, więc mu grzecznie wytłumaczyłem, że ja lepiej władam mieczem :)


To troche ci to zajeło :) ja tam obrazu zrzuciłem kilka razy deszcz ognisty i wszyscy grzecznie poszli spać :) nawet 2 dość wysoko bo na wysokości 2 metrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:50, Nok napisał:

Przepraszam bardzo, ale Torlofa nie było G1.

Eeee, a ten koleś gdzieś przy wejściu do górnej części Nowego Obozu to nie Torlof? Jeśli nie, to przepraszam za wprowadzanie w błąd.
cinus'' --> Być może nazwanie nowego latarnika Jackiem było oddaniem mini-hołdu staremu Jackowi z Khorinis przez PB, jednakże- czy był on aż tak istotny? Wątpię. Sądzę, że to tylko taki smaczek.
Co do przywiązania Jacka do latarni Khorinis- jeżeli został on kapitanem statku, to jednak opuścił Khorinis. Z tego, co pamiętam, był kiedyś żeglarzem, i to bardziel lubił niż latarnictwo. Ktoś coś kiedyś pisał, że po odpłynięciu z Irdorath bohaterowie zawinęli na chwilę do Khorinis. Śmiem wątpić, aby to było prawdą, w końcu po co by tam wracali?


Tamten poprzedni post jednak się dodał; pewnie jakieś problemy z przeglądarką, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 23:02, Sztywny-pl napisał:

> Przepraszam bardzo, ale Torlofa nie było G1.
Eeee, a ten koleś gdzieś przy wejściu do górnej części Nowego Obozu to nie Torlof? Jeśli nie,
to przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Ten przy bramie to Thorus, nie Torlof. Nie kojarze, żeby w pierwszej części był Torlof.

Dnia 17.11.2006 o 23:02, Sztywny-pl napisał:

Być może nazwanie nowego latarnika Jackiem było oddaniem mini-hołdu staremu
Jackowi z Khorinis przez PB, jednakże- czy był on aż tak istotny? Wątpię. Sądzę, że to tylko
taki smaczek.

Pewnie tak. Nowym graczom to wszystko jednoa, a starzy uśmiechają się pod nosem z takiego małego nawiązania ;]

Dnia 17.11.2006 o 23:02, Sztywny-pl napisał:

Śmiem wątpić, aby to było prawdą, w końcu po co by tam wracali?

Też nie widze sensu takiego działania. W kHorinis mogliby stracić złoito, a już na pewno paladyni zechcieliby odzyskać Esmeraldę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam prośbe mógby ktoś wypisać gdzie znajde wszystkich magów wody i obozy koczowników ew quest zwionzane z tymi obozami poniewasz potrzebuej 75 resp i assasynów aby do Ishtar wejść

Z góry przepraszam za ortografie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 00:01, Nihilus11 napisał:

witam mam prośbe mógby ktoś wypisać gdzie znajde wszystkich magów wody i obozy koczowników
ew quest zwionzane z tymi obozami poniewasz potrzebuej 75 resp i assasynów aby do Ishtar wejść


Z góry przepraszam za ortografie :P

W tym poście Karharot umieścił link do spisu questów:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=2275
A mapki z zaznaczonymi ważnymi osobami znajdziesz tutaj:
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812
Środkowy obrazek powinien być najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 00:01, Nihilus11 napisał:

witam mam prośbe mógby ktoś wypisać gdzie znajde wszystkich magów wody i obozy koczowników
ew quest zwionzane z tymi obozami poniewasz potrzebuej 75 resp i assasynów aby do Ishtar wejść


Z góry przepraszam za ortografie :P

kilka stron wcześniej ten człowiek "Karharot" podawał linki do map z zaznaczonymi miejscami gdzie można spotkać magów wody wystarczy poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 20:21, Szmondrowski napisał:

> Mam jeszcze pytanko do CD Projekt:
>
> Czy bedzie jeszcze w sprzedazy Gothic 3 w edycji kolekcjonerskiej?
>
> Za odp. wielkie dzieki i pozdrowienia dla skladu i wszystkich graczy.

Napewno już nie będzie Gothica 3 EK w sprzaedazry!



A czy wie ktos czy jakies inne wydawnictwa beda posiadac w sprzedazy Gothic3 EK?

Jak tak to prosze o kontakt pod adresem: Arti.23A@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:59, Ufo2 napisał:

Wcale nie jest to dobry sprzęt...
Dysk twardy tylko 160gb i tylko 8 mb buforu, toż to G3 będzie się ciął jak cholera.

a uzasadnisz swoja teze? bo głupoty piszesz tak prawde powiedziawszy:/
bo co ma wielkosc dysku do dzialania gry?bo piszesz "Tylko"(ja mam zamiar miec 80GB-bo po co wiecej jak nie wykorzystam- nie kady trzyma sterte filmów.) i ten dysk jest bardzo dobry. wg ciebie jak jakis dysk ma 16 to od razu lepiej? bo wieksza liczba?a guzik prawda(wiesz do czego bufor taki sie przydaje?jak kopiujesz obrazki,mechanika dysku jest najwazniejsza a nie wielkosc bufora ) .jest to nowoczesny dysk SATA II bo posiada NCQ i prawdopodobnie to najnowszy dysk w wersji 10 wiec to nowoczesna konstrukcja i w niczym nie ustepuje dyskom z 16 mb a wrecz przeciwnie- najnowsze dyski seatage mieszcza sie w czolowce pod wzgledem wydajnosci.

Dnia 17.11.2006 o 21:59, Ufo2 napisał:

Grafa 7900GS, też jakiś full wypas to nie jest,

zalezy jaki to konkretnie model- niektóre wersje(nie chce mi sie sprawdzac) daja sie podkrecic do wersji GT i wydajnoscia za tylko lekko z tyłu.wiadomo ze Galaxy ma najlepsze wersje do podkrecania i jego GS jest lepszy od zwyklego GT. poza tym ta grafika spokojnie udzwignie wysokie detale-moze jeden czy dwa suwaki na srednim.

Dnia 17.11.2006 o 21:59, Ufo2 napisał:

ram 800mhz CL4, nie podał ile gb ;)

no albo 1 albo 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufo2 mowisz tak jak by na jednym dysku gothic chodzil zle a na 2 nagle olsnienia dostal bo dysk ma 500 giga i 16 mega bufora..:/ . a nie sadzisz ze dysk ma najmniejsze znaczenie? bo ja tak. obojetnie jaki dysk wezmiesz i tak bedzie to samo bo jak gothic zaczyna korzystac z dysku to wiadomo co jest bez wzgledu na dysk ktory jest 1000 razy wolniejszy od ram-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam prośbę,mam już umiejętność wykuwania broni z magicznej rudy ale kowal w klanie młota chyba może mnie jeszcze nauczyć czegoś na ten temat,kazał mi tylko załatwić zgodę wytapiaczy i nie mogę znależć tego ostatniego Pedara czy jakoś tak,WIEM ŻE GO SPOTKAŁEM JAK WCHODZIŁEM DO NORDMARU.Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 00:20, Arti.23 napisał:

A czy wie ktos czy jakies inne wydawnictwa beda posiadac w sprzedazy Gothic3 EK?

Allegro i jeszcze raz Allegro tylko niestety teraz zapłacisz 2 lub nawet 3 razy wiecej za EK PL :> moze jeszcze ktos da w używkach gram.pl na sprzedaż ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się