Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 12:20, BROLI22 napisał:


>
> Tnie ci się dlatego że zeby grać na max datelach mucisz miec GeForce 7900Pro i przynajmiej

> procesor 4Ghz Najlepiej jest Athlon 64bit X2 3800+. Dwurdzeniowy procek wspomagany dodatkowo

> przez grę. Łacznie ma 4.01 Ghz

Dwurdzeniowy procek co ma łącznie??? Oj człowieku... za dużo oglądasz reklam Vobisa i MediaMarkt''u
:D:D:D


Dobry ty jesteś. Może ty się naoglądałeś reklam ale to nie jest jeden z tch tzw. super 2 rdzeniowych procesorów Intel pentium D. Które mają taką wydajność w grach jak pentium III. To jest naprawde dobry procesor do gier i wlaśnie dlatego że zwykłe procki mają jeden rdzeń gra działe wolniej. Wydajność tego procesora jest prawie identyczna z najnowszym tworem Intela czyli CoreDuo. Jak nie wieżysz to poczytaj troche porządnych pism komputerowych. I nie mów mi tu że to ja się reklam naoglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:42, kuko7 napisał:

Mam kolejne pytanka...;]
Jestem w Silden i mam takie oto misje.
1."Zabij szamana Grompela"...jak go zabiję to orkowie będą mnie atakować. Jakie będą konsekwencje
zabicia szamana?
2."Imog pomaga niewolnikom w ucieczce"...co mam zrobić w tej misji jak działam po stronie buntowników?


1.Ja jak go zabijałem to orkowie nic mi nie robili, więc tobie też niepowinni.
2.Jeśli jesteś po stronie buntowników to nic niemów temu kolesiowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:42, kuko7 napisał:

Mam kolejne pytanka...;]
Jestem w Silden i mam takie oto misje.
1."Zabij szamana Grompela"...jak go zabiję to orkowie będą mnie atakować. Jakie będą konsekwencje
zabicia szamana?
2."Imog pomaga niewolnikom w ucieczce"...co mam zrobić w tej misji jak działam po stronie buntowników?


1. Mnie orkowie nie atakowali więc ciebie też nie powinni,
2. Jeśli stoisz postronie buntownków to nic nie mów, a co zatym idzie nie będziesz musiał w ogóle robić tego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie gdzie jest karlen ( wiem wiem że jest mapa i cały czas z niej korzystam ale u mnie go nie ?? )
i gdzie są jacyś ludzi (podono koło Silden) potrzebni do jakiegoś obozu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:29, rafaeland napisał:

W Geldern ktoś mi zadaje zadanie znalezienia artefaktu z ruin na północy może miktoś powiedzieć
o co tu chodzi, gdzie są te ruiny!?!?!?!



Zobacz sobie na mapę. Spójrz na miasto silden. A teraz spójrz wyżej widzisz takie miejsce troszke na lewo ze na zece jest aka jakby wysepka. To jest właśnie tam. Jak juz tam będziesz to powinneś zobaczyć takie wzniesienie. Na nim właśnie są te ruiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepiej porozmawiaj najpierw z Umbrakiem, który każe ci zabić przywódcę buntowników, Anoga. W jego znalezieniu ma ci pomóc szaman Grompel. Idź do niego i powiedz, aby wskazał ci drogę. Gdy wyjdziecie poza miasto, zabij go (wtedy nikt cię nie zobaczy, a orkowie nie zaatakują).
2. Jeśli działasz po stronie buntowników możesz donieść na Inoga Zapotekowi i nie nic ci się złego nie stanie, gdyż buntownicy nie dowiedzą się, że to ty ich zdradziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, stwierdzam z przykrością, dla mnie fana AMD, że intel CoreDuo wgniata Atchlona x2 w podłogę...
Ale pocieszające jest to, że AMD coś z tym fantem musi zrobić i znów moje będzie górą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak moge zdybyć czar armia ciemności zostałem wybrańcem Beliara zabijam xsardasa i kieruje się do kapliczki i dupa tylko przywołanie błyskawicy i noc w dzien ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:11, buras napisał:

Niestety, stwierdzam z przykrością, dla mnie fana AMD, że intel CoreDuo wgniata Atchlona x2
w podłogę...
Ale pocieszające jest to, że AMD coś z tym fantem musi zrobić i znów moje będzie górą :D


Ja też jestem fanem AMD i muze powiedzieć że ma przewagę CoreDuo. I zgadzam się z kolega że AMD na pewno coś z tym zobi. A pozatym znając intela i tak coś niedługo tak spaprzą ,że każdemu odechce się intela:D W jednym muszę sie z kolegą nie zgodzić jako fan AMD. ATHLON NIGDY NIE ZOSTANIE WGNIECIONY W ZIEMIE:D:D:D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem "przepis" na miecz z czystej magicznej rudy! Był w grocie pod Cape Dun, w jednej ze skrzyń, tuż obok dwóch smoków. Miecz Przodków, bo tak się nazywa, wymaga jednego dragotu (roślinki) , rubinowego ostrza i sztabki z czystej magicznej rudy. O ile dwa pierwsze składniki nie są problemem, to nie mam zielonego pojęcia skąd wytrzasnąć trzeci... W ekwipunku mam 15 sztuk sztabek z rudy, ale z czystej nie mam żadnej. Hmm... Jakieś pomysły? Miecz jest wart wysiłku, ponieważ zadaje 130 obrażeń i dodaje jakieś punkty do statystyk. Kto pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:20, Bumber napisał:

Znalazłem "przepis" na miecz z czystej magicznej rudy! Był w grocie pod Cape Dun, w jednej
ze skrzyń, tuż obok dwóch smoków. Miecz Przodków, bo tak się nazywa, wymaga jednego dragotu
(roślinki) , rubinowego ostrza i sztabki z czystej magicznej rudy. O ile dwa pierwsze składniki
nie są problemem, to nie mam zielonego pojęcia skąd wytrzasnąć trzeci... W ekwipunku mam 15
sztuk sztabek z rudy, ale z czystej nie mam żadnej. Hmm... Jakieś pomysły? Miecz jest wart
wysiłku, ponieważ zadaje 130 obrażeń i dodaje jakieś punkty do statystyk. Kto pomoże?

Mógłbyś mi powiedzieć jak dojść do tej grot, przydałby mi się ten przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he ... właśnie. Co Athlona nie zabije, to go wzmocni ...
I tym optymistycznym akcentem, proponuję zakończyć debatę o wyższości jednych CPU nad drugimi, bo niechcący wojnę tu wywołamy :D

Ale jedno w tym temacie jest faktem. Gothic 3 jest już robiony pod dualowe CPU. I niestety, (bo mam 3500+ jednordzeniowe ... ) epoka jednordzeniówek odchodzi powoli w cień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:23, buras napisał:

He he ... właśnie. Co Athlona nie zabije, to go wzmocni ...
I tym optymistycznym akcentem, proponuję zakończyć debatę o wyższości jednych CPU nad drugimi,
bo niechcący wojnę tu wywołamy :D

Ale jedno w tym temacie jest faktem. Gothic 3 jest już robiony pod dualowe CPU. I niestety,
(bo mam 3500+ jednordzeniowe ... ) epoka jednordzeniówek odchodzi powoli w cień...


A ja mam 2rdzenoiwego 3800+ 64bit i musze powiedzieć ze gdybym miał tylko jeszcze 512mb pamięci więcej grał bym na max plynnie> Athlon RULEZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąć rubinowe ostrze?
Sztabki z czystej magicznej rudy możesz nauczyć się wytwarzać, jeśli się nie mylę, u kowala Ingvara w Klanie Młota...po zdobyciu kopalni zajętej przez orków...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:26, Valentino S.A. napisał:

a jak wejść do tej jaskini ?? w jakim miejscu (dokładnie prosze) i dodaje że je też nie weim
skąd wytrzasnąć sztabke czystej rudy....??


jak schodziesz koło chaty wodza w dół na plaże to jest tam taka jaskinia. Chyba o tę chodzi. Tam jest pelno stworów od goblinów po ogry i pełzacze. Na samym dole nie byłem ale opłaca się tam nawet iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:29, michal01234 napisał:

> a jak wejść do tej jaskini ?? w jakim miejscu (dokładnie prosze) i dodaje że je też nie
weim
> skąd wytrzasnąć sztabke czystej rudy....??

jak schodziesz koło chaty wodza w dół na plaże to jest tam taka jaskinia. Chyba o tę chodzi.
Tam jest pelno stworów od goblinów po ogry i pełzacze. Na samym dole nie byłem ale opłaca się
tam nawet iść.


oki tylko skąd czystą magiczną rude wziąść i tą roślinke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:20, Bumber napisał:

Znalazłem "przepis" na miecz z czystej magicznej rudy! Był w grocie pod Cape Dun, w jednej
ze skrzyń, tuż obok dwóch smoków. Miecz Przodków, bo tak się nazywa, wymaga jednego dragotu
(roślinki) , rubinowego ostrza i sztabki z czystej magicznej rudy. O ile dwa pierwsze składniki
nie są problemem, to nie mam zielonego pojęcia skąd wytrzasnąć trzeci... W ekwipunku mam 15
sztuk sztabek z rudy, ale z czystej nie mam żadnej. Hmm... Jakieś pomysły? Miecz jest wart
wysiłku, ponieważ zadaje 130 obrażeń i dodaje jakieś punkty do statystyk. Kto pomoże?

Jeden z forumowiczó powiedział mi że 2 sztabki ma Pedar w nordmarze a jedną alchemik w Varancie ale nie wiem czy oni je mają bo jeszcze ich nie zdobyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:28, kuko7 napisał:

Skąd wziąć rubinowe ostrze?
Sztabki z czystej magicznej rudy możesz nauczyć się wytwarzać, jeśli się nie mylę, u kowala
Ingvara w Klanie Młota...po zdobyciu kopalni zajętej przez orków...;]


Mylisz się. Nie nauczy on cie tego zaraz po zdobyciu kopalni. musisz jeszcze zrobic dla niego taki miecz. Musisz mieć do niego 4 kły szablozeba(w każdym są po jednym) 2 nordmarskie starki i coś jeszcze nie pamiętam już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się