Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 21:31, Valentino S.A. napisał:

> > a jak wejść do tej jaskini ?? w jakim miejscu (dokładnie prosze) i dodaje że je też
nie
> weim
> > skąd wytrzasnąć sztabke czystej rudy....??
>
> jak schodziesz koło chaty wodza w dół na plaże to jest tam taka jaskinia. Chyba o tę chodzi.

> Tam jest pelno stworów od goblinów po ogry i pełzacze. Na samym dole nie byłem ale opłaca
się
> tam nawet iść.

oki tylko skąd czystą magiczną rude wziąść i tą roślinke ??



Czystą magiczną rude możesz sam chyba wydobyć. Albo jest to po przetopieniu w tym piecu. A tą roślinke mozesz znależc po drodze do silden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:33, michal01234 napisał:

> Skąd wziąć rubinowe ostrze?
> Sztabki z czystej magicznej rudy możesz nauczyć się wytwarzać, jeśli się nie mylę, u kowala

> Ingvara w Klanie Młota...po zdobyciu kopalni zajętej przez orków...;]

Mylisz się. Nie nauczy on cie tego zaraz po zdobyciu kopalni. musisz jeszcze zrobic dla niego
taki miecz. Musisz mieć do niego 4 kły szablozeba(w każdym są po jednym) 2 nordmarskie starki
i coś jeszcze nie pamiętam już:(


te chwila to co ja tu sie dowiaduje że niby da sie wytapiać coś ?? a jak nie wiadomo u kogo napewno jest czysta magiczna rudak bo nie mam nerwów do bawienia się z kuframi i opcją zapisz/wczytaj.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powtarzam pytanie gdzie można się nauczyć czaru armia ciemności jestem wybrańcem beliara zabiłem xardasa ale niemoge sie w kapliczce nauiczyc czaru jest tylko noc w dzien i przywołanie błyskawicy a co do czystej magicznej rudy to bardzo dużo kowali w varancie to sprzedaje jende w Mora Sul napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:04, Lucas201 napisał:

Wie ktoś co trzeba zrobić aby po wypiciu tunelowego bulgotu od Ugolfa nie wywrucić się


>nie wiem a skąd wziąć żuwaczki pełzacza i jaka do tego jest umiejętność potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:09, pati210 napisał:

> Wie ktoś co trzeba zrobić aby po wypiciu tunelowego bulgotu od Ugolfa nie wywrucić się


>nie wiem a skąd wziąć żuwaczki pełzacza i jaka do tego jest umiejętność potrzebna

Chyba pozyskiwanie trofeuw a po żuwaczki idź z jednym kolesiem( nie pamietam jak sie nazywa) z klanu młota do małej jaskini tam jest jeden pełzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:15, skaybay napisał:

gdzie lepiej póść po uwolnieniu ardei ?

Ja bym Ci radził iść do Reddock, a potem do Cape Dun....;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:20, Bumber napisał:

Znalazłem "przepis" na miecz z czystej magicznej rudy! Był w grocie pod Cape Dun, w jednej
ze skrzyń, tuż obok dwóch smoków. Miecz Przodków, bo tak się nazywa, wymaga jednego dragotu
(roślinki) , rubinowego ostrza i sztabki z czystej magicznej rudy. O ile dwa pierwsze składniki
nie są problemem, to nie mam zielonego pojęcia skąd wytrzasnąć trzeci... W ekwipunku mam 15
sztuk sztabek z rudy, ale z czystej nie mam żadnej. Hmm... Jakieś pomysły? Miecz jest wart
wysiłku, ponieważ zadaje 130 obrażeń i dodaje jakieś punkty do statystyk. Kto pomoże?


A w której ze skrzyń miałeś ten przepis?? w tej w której trzeba miec otwieranie arcytrudnych zamków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:28, kuko7 napisał:

Skąd wziąć rubinowe ostrze?
Sztabki z czystej magicznej rudy możesz nauczyć się wytwarzać, jeśli się nie mylę, u kowala
Ingvara w Klanie Młota...po zdobyciu kopalni zajętej przez orków...;]

Mnie nie nauczył, widocznie uznał mnie za mało pojętnego. Nauczył tylko wykuwać miecze z czystej magicznej rudy ale sztabek, niestety... :( Będę musiał to jakoś w poprawkowym terminie nadrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:26, michal01234 napisał:

A w której ze skrzyń miałeś ten przepis?? w tej w której trzeba miec otwieranie arcytrudnych
zamków??

Najwyraźniej tak... Jeśli pokonałeś dwa smoki, to znaczy, że jesteś we właściwym pomieszczeniu. Ja wyuczyłem się otwierania arcytrudnych zamków, więc nie powiem Ci teraz, czy to akurat ta skrzynia...

KrzysztofMarek
No właśnie. Jest przepis, są dwa z trzech składników. Tylko nie ma tego jednego, najważniejszego - sztabki z czystej magicznej rudy. Jak do tej pory się na nią nie natknąłem... I będzie bardzo ciężko się na nią natknąć, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę pomużcie!!!!insatluje gre a gdy chcę ją wlączyć pisze że jest bład:/ gothic 3 exe ponowna intalacja programu moze rozwiązać ten problem(gra jest orginalna) nie mam pojęcia cor robić!!!help!!instalowałem gre 5 razy i dalej tak samo a tak mi sie chce grać że nie moge wytrzymać:/ pomuzcie!!!moze ktos miał tak samo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:36, Bumber napisał:

Najwyraźniej tak... Jeśli pokonałeś dwa smoki, to znaczy, że jesteś we właściwym pomieszczeniu.
Ja wyuczyłem się otwierania arcytrudnych zamków, więc nie powiem Ci teraz, czy to akurat ta
skrzynia...

Wow, a te smoki są lepsze od trollów? Bo niewiem czy mi się opłaca tam iść...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:43, kuko7 napisał:

Wow, a te smoki są lepsze od trollów? Bo niewiem czy mi się opłaca tam iść...:D

Te smoki... hmm... zabiłem 2 smoki na 6 poziomie :)
Bez straty życia, dzięki wspaniałej SI... nie wiem czy to te, bo jeszcze nie dotarłem do etapu, na którym mam niby walczyć ze smokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smoki są banalne, przez ich zrąbaną SI. Wystarczy stanąć na jakiejś półce skalnej nad nimi i strzelać z łuku, a nic ci nie zrobią. Ale jeśli chciałbyś walczyć z nimi w zwarciu, to bez dobrego pancerza i wysokiego poziomu nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:36, Bumber napisał:

> /.../ I będzie bardzo
ciężko się na nią natknąć, niestety.

No cóż, jestem teraz w Varancie, a konkretnie w Lago. Do klanu Młota mogę wrócić w jednej chwili, do Cape Dun tez, ale wypadło mi z głowy, czy mam jakiś kamień teleportacyjny z Varantu. Jak mam, to wrócę, taki miecz piechotą nie chodzi, tyle, że tę roślinkę, dragot, muszę poszukać, bo ostatnio wszystkie zjadłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:57, KrzysztofMarek napisał:

/.../ Jak
mam, to wrócę, taki miecz piechotą nie chodzi, tyle, że tę roślinkę, dragot, muszę poszukać,
bo ostatnio wszystkie zjadłem...

Aż taki głodny byłeś, co? ;) Z roślinką też jest trochę problemów, bo jak na razie (mam 71 poziom) znalazłem tylko jeden egzemplarz. A było to dość dawno... Ale i tak gorzej jest ze sztabką z czystej magicznej rudy, bo nie mam zielonego pojęcia gdzie jej szukać. Może znowu będą miał szczęście i otworzę akuratą tą właściwą skrzynię... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się