Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Sprzedając trofea i napadając na ludzi czy orków z drogą bronią... Ja napadłem na jednego kolesia ponad 10 razy i za karzym razem wziołem od niego broń za 10tyś (za tyle się sprzedaje) i łuk 5tyś (za tyle się sprzedaje) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie już jesteś ? Bo może dopiero zacząłeś grać, tak to jest - ja obecnie mam pancerz paladyna i 200k. Sprzedawaj wszystkei śmieci, a po orkach zawsze zbieraj bronie. Są warte jakieś 300gp za sztuke, a po kilku rewolucjach skosisz na nich masę kasiurki. Zbieraj też wilcze skóry, wódkę po orkach i surową stal, a potem wykuwaj szerokie miecze i sprzedawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

np. strażnik pilnujący wierzy był z nim Qest związany z buntownikami a ponad jeszcze na jednej z farm są 3 myśliw i mają długie miecze i łuki po 5tyś... ale niewiem gdzie są.... Ale możesz sobie sam przecierz poszukać pełno takich...
Oczywiście po skończonej powiedzmy pracy biore czar amnezja i nic nie pamiętają.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:33, BedBoyzZz napisał:

ale skad zdobyc tyle kasy?? (150k)

Mając 50 reputacji ma się i tyle kasy... bo oznacza to wyzwolenie szeregu miast, więc i kolekcję sprzętu zebranego z wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:35, Misiekolxp001 napisał:

Sprzedając trofea i napadając na ludzi czy orków z drogą bronią... Ja napadłem na jednego kolesia
ponad 10 razy i za karzym razem wziołem od niego broń za 10tyś (za tyle się sprzedaje) i łuk
5tyś (za tyle się sprzedaje) :D

Za 10k sprzedaje się uszkodzony Topór Bojowy Barbarzyńcy (z Nordmaru) ale z napadaniem na ludzi to dziwaczny pomysł. Już lepiej napadać na zwierzątka. W Monterze prawie wszyscy najemnicy mają Szerokie Miecze. Po rewolucji trafiają do Ciebie (w dużych ilościach) a jeden taki sprzedaje się za 4800 golda. Na tym też nieźle zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 23:01, Bumber napisał:

> /.../ > Aż taki głodny byłeś, co? ;) Z roślinką też jest trochę problemów, /.../

Dragotów, ziela pancerza, królewskiego ziela znalazłem minimum po tuzinie, tyleż szczawiów królewskich, i innych dających wzrost współczynników na stałe.
Wróciłem do jaskini pod Cape Dun, znalazłem 3 skrzynie, których poprzednio nie otworzyłem i klapa... Za to dotarłem krótszą dorogą do Varantu - przepłynąłem zatokę i wylądowałem na "wybrzeżu topielców", bez przesady, ale było ich w sumie pod setkę...
Zresztą... Wykułem sobie kiedyś dwa Miecze Nordmarczyka, własnoręcznie wykute i naostrzone dają 110 każdy, jeszcze je przy najbliższej okazji zatruję... Oba z czystej magicznej rudy (to dlaczego dają się ostrzyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam około 250 tyś i już powoli kończe gre. mam artefakt z Gothy, chełm pierwszego paladyna, i jeszcze coś tam i narazie mam 10 ognistych pucharów jeszcze 2 i bedzie spokój.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, niewidze Vaka no to wpisuje kod na niego ale on nie ma opcji z artefaktem a jak go zabije to on go niema :/ Jest tu ktos kto mogl by mi pomoc??moze jakis kodzik na ten artefakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:41, KrzysztofMarek napisał:

Wykułem sobie kiedyś dwa Miecze Nordmarczyka, własnoręcznie wykute i naostrzone
dają 110 każdy, jeszcze je przy najbliższej okazji zatruję... Oba z czystej magicznej rudy

Trochę szkoda tej rudy, bo własnoręcznie wykute i naostrzone Szerokie Miecze zadają tyle samo obrażeń i wymagają (o ile dobrze pamietam) 170 siły. A są wykuwane z rudy żelaza (10 na sztukę) i surowej stali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:44, BedBoyzZz napisał:

ej matir moj e mail to elektryk1994@wp.pl mozesz mi wyslac save jak juz masz zbroje paladyna??

Mogę, ale obecnie jestem w Nordmarze, z prawie wszystkimi questami tam zakończonymi... Nie szkoda Ci zabawy? (No, chyba, że chcesz tylko tą zbroję pooglądać, albo pobawić się nią, nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:44, Matir007 napisał:

> /.../> Trochę szkoda tej rudy, /.../

Rudy, to ja mam pełno, chyba 170 bryłek. Zbierałem ze skrzyń, w kopalniach, kopałem w żyłach i mam, jeszcze na wiele broni. Tylko co z tego, jak nie mam przepisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się