Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2008 o 19:25, albinskia napisał:

Jak ja kiedyś to do xardasa doszedłem bez zbroi, z ogniowym mieczem i tarczą czaszek
a innej umiejętności bojowj niż parowanie tarczą nie miałem :) Łatwizna ;/

Pozdrawiam.

Wystarczy Xardasa do ściany przycisnąć nawalać mieczem, a on nie ma czasu na rzucenie czarem, ale jak już żuci to jest gorzej:P
Też pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 16:19, Ecko09 napisał:

> > Ogólnie w G3 moje ulubione miasto to Faring.
> >
> > Ale jeśli krainy to w Varancie Mora Sul a w Nordmarze Klan Ognia
> A no ja farring też lubię. Jest tam dużo zadań do wykonania.

Co jak co, ale akurat w Faring jest najmniej zadań do wykonania, jeśli chodzi o Krainy
Centralne.

Chodziło mi oto że ta misja żeby buntowników wygonić ze świata była długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 07:22, Matix123 napisał:

Chodziło mi oto że ta misja żeby buntowników wygonić ze świata była długa.

Wiedziałem! Tobie chodzi o zamek Orków ale o tą część vipowską wymagającą przyjaźni orków(%75)??

Pozdrawiam. I życzę miłego poranka(07:25) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 09:29, Mezo505 napisał:

Nie wiecie gdzie można znaleźć amulet adanosa?


Amulet jest w posiadaniu dowódcy Orków w Trelis ... z tym artefaktem wiąże się quest ... możesz albo Orkowi zapłacić za niego 50.000 sztuk złota lub zabić Orka i zabrać amulet z jego ciała ... wszystko zależy po czyjej stronie grasz: buntowników czy Orków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 07:26, albinskia napisał:

> Chodziło mi oto że ta misja żeby buntowników wygonić ze świata była długa.
Wiedziałem! Tobie chodzi o zamek Orków ale o tą część vipowską wymagającą przyjaźni orków(%75)??

Pozdrawiam. I życzę miłego poranka(07:25) :)

Tak tżeba mieć 75 rep u orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze, mam problem

Jestem w Faring, w 30 min wykonalem questy i gnar mnie przepuszcza ale Nie wiem co moge od nich ukrasc zeby mnie nie scigali, wiem ze tam kolo kola mlyskiego jest budynek to tam wszystko zabralem ale mi malo :D teraz natomiast zlecili mi questy orkowie ten zukush czy cos i inni, nie chce mi sie isc az do Mora Sul zeby moc walczyc na arenie

Moze ktos dac spis questow ? bo tam wszystkiego nie ma napisane a ja tyle tego mam ze nie chce m iie szukac wzialem questa od Zukusha, Ur GUArsh czy jak on ma :D Roztova i od wszystkich prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że młodego osobnika miltena. Jego talent w tak młodym wieku jest imponujący no i trzeba dodać, że zawsze chodzi ładnie ubrany w szatę ognia. Potrafi też czarować, jest miały jak pozostali, ale jakoś go najbardziej lubię z wszystkich przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 14:27, Salamos napisał:

Myślę, że młodego osobnika miltena. Jego talent w tak młodym wieku jest imponujący no
i trzeba dodać, że zawsze chodzi ładnie ubrany w szatę ognia. Potrafi też czarować, jest
miały jak pozostali, ale jakoś go najbardziej lubię z wszystkich przyjaciół.

Ja też go lubię ale najbardziej lubię Gorna i Angara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ogłądałem sobie gameplaye to gracz, który robił go rozmawiał z Miltenem i powiem jedno... nie mogli dać mu lepszego głosu? W 1 i 2 to głos młodego człowieka, a w 3 ma głos taki... starczy :P . Chodzi głównie o to, że jest on najmłodszy z najlepszych kumpli Beziego, czyli Gorna, Lestera, Diego no i oczywiście Miltena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 14:41, Salamos napisał:

Tak rzeczywiście, też to zauważyłem, a właściwie "Usłyszałem". Bodajże ten głos
jest podobny do głosy diego.

No z usłyszenia można wywnioskować, że nie podobny, ale taki sam :) . Nie pisałem, bo nie byłem pewien, ale odtwórca głosu Miltena dał swój głos również Lesterowi i Diego. Lester też ma taki inny głos... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 14:44, Kalejdoskop86 napisał:

No z usłyszenia można wywnioskować, że nie podobny, ale taki sam :) . Nie pisałem, bo
nie byłem pewien, ale odtwórca głosu Miltena dał swój głos również Lesterowi i Diego.
Lester też ma taki inny głos... :/


Nie zawsze lektor użyczający głosu ma możliwość wystąpienia w grze, bądź po prostu nie chce.
Przykład? Gorn - w każdej części ma inny głos, w G3 - zdecydowanie najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można też wywnioskować z tego, iż twórcy poszli na łatwiznę jeśli chodzi o głos, ale też o pancerze. Zauważ, że Ciężki pancerz buntownika jest "prawie" taki sam jak ciężki pancerz najemnika. One różną się tylko kolorami. Też jeśli chodzi o lekkie pancerze z tych rang ( najemnik i buntownik ) są też taki same i tylko znów kolory zmienione. Wrócę do głosów. Wiadomo, że dal każdej postaci jak najemnik czy buntownik nie wymyślą osobnego głosu, ale by chociaż to zaakceptowali w ludziach imiennych takich jak lee, diego, gorn itp, a na prawdę można usłyszeć, że te same mają i lester i diego i nawet milten. W poprzednich częściach mieli inne głosy, lepiej jakby były właśnie takie W gothic 3 jak w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 14:27, Salamos napisał:

Myślę, że młodego osobnika miltena. Jego talent w tak młodym wieku jest imponujący no
i trzeba dodać, że zawsze chodzi ładnie ubrany w szatę ognia. Potrafi też czarować, jest
miały jak pozostali, ale jakoś go najbardziej lubię z wszystkich przyjaciół.


Tiaa,umie czarować.:P Jak byłem u kumpla i go do grupy wzieliśmy i udaliśmy się walczyć z orkami,to naprawdę zabłysnął czarami.:P Tylko kosturkiem nawalał i w dodatku szybko go zabili.:/ W ogóle inteligencja towarzyszy w G3 jest niedopracowana. W czasie gdy samemu można wyrżnąć kilku orków to on się będzie ciągle z jednym męczył.-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się