Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Ktoś wie gdzie moge sie nauczyc umiejetnosci paladyn, regeneracja i tej tajemniczej ?? oraz co mam zrobic po oddaniu dwunastu pucharow ognia? Paladyn w Trelis dal mi questa ze chce magie odzyskac ale nie wiem teraz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejetnosci uczy robar jak oddasz magom artefaty adamnosa...
a puchary zanoscisz do Klasztoru ognia i mowisz miltenowi a on ci wysyłą bys ja napełnił... jak je wrzucisz do ognia to kazdy z nich stoi na osobnym piedsiale... zobierasz je i oddajesz je paladynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij C i zajrzyj do okienka umiejętności. Masz? Super. Następnie nakieruj myszką na parowanie tarczą i tam jest np. napisane Siła - jakaś wartość i Umiejętności Myśliwskie - jakaś wartość. Te wartości to nic innego jak wymagania, które musisz spełniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 15:52, WorldWar3PL napisał:

To, czy będziesz moderatorem, zależy wyłącznie od ekipy gram.pl, która takowych wybiera.
http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp - aby zwiększyć swoje szanse polecam ci, ze szczerego
serca, lekturę tej wspaniałej strony. Z pewnością wiele zmieni się na lepsze.
Z poważaniem,
ww3.

ja jestem ziomal i nie musze niczego czytac a ja jezstetem najpesiejsyz wazzaaaazazazAAZAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomal na pewno nie jesteś i na pewno nie jestes najlepszy ;-) No bo w czym? W rzucaniu tekstami z podwórka? Eeee, małolaty spod mojego bloku lepsze teksty mają i bardziej zgodne z polską pisownią :P
A regulamin lepiej poczytaj bo zaraz jakiś moderatorski ziomal pokarze jeszcze bardziej :P

@marlin15, czy jest jakaś lista paladynów którym trzeba rozdać puchary? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim mam problem dotyczacy gry Gothic 3 kupilem ale w trakcie ladowania menu wychdozi z gry i pojawia sie taki komunikat prosze o pomoc . Mam komputer Amd 2,2 ghz 1gb ram geforce 4800ti 128mb/128b Windowsa XP z Service PACKIEM 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:04, Mistic napisał:

@marlin15, czy jest jakaś lista paladynów którym trzeba rozdać puchary? :P


Puchary przeważnie musisz daj paladynom od których wziełeś
kilku jest w zamku u króla jeden jest w monterze i okarze i kilka porozrzucanych po świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:05, Katja251 napisał:

Czesc wszystkim mam problem dotyczacy gry Gothic 3 kupilem ale w trakcie ladowania menu wychdozi
z gry i pojawia sie taki komunikat prosze o pomoc . Mam komputer Amd 2,2 ghz 1gb ram geforce
4800ti 128mb/128b Windowsa XP z Service PACKIEM 2


wejdz na strone pomocy cdp i tam poczytaj wydaje mi sie ze jest tam o tym mowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:07, Konrades napisał:

Puchary przeważnie musisz daj paladynom od których wziełeś
kilku jest w zamku u króla jeden jest w monterze i okarze i kilka porozrzucanych po świecie
:)


I znowu choroba po całym świecie gry zap.... I jeszcze mam w Nordmarze wyrżnąć wszystkie obozy orków... Nosz kurde, łaziłem sobie jak chciałem, część wyrżnąłem część nie i teraz wszystko od nowa oblecieć?! Ide chyba mape drukować i powiesze na ścianie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie skąd wziaść jakiegos mocnego miecza i jaką zrboje nosić w nordmarze żeby mnie tak nie jechali ?:) mam małe problemy ze stadami wilków i szablozębów podczas robienia questów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:05, Katja251 napisał:

Czesc wszystkim mam problem dotyczacy gry Gothic 3 kupilem ale w trakcie ladowania menu wychdozi
z gry i pojawia sie taki komunikat prosze o pomoc . Mam komputer Amd 2,2 ghz 1gb ram geforce
4800ti 128mb/128b Windowsa XP z Service PACKIEM 2



Mnie GIII - rozwalił kompa. Musiałem wyciągać baterię żeby go uruchomić.

CD nie odpowiada na pytania.

Gra byłaby świetna, ale spaprali wymagania.

2 GH z największym dostępnym wiatrakiem, 1 GB Ramu, GF 6800.

Działała dzień i spierniczyła mi komputer !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:09, zajacisko napisał:

O co z tym chodzi?



Też coś takiego miałem ale ja poprostu kliknąłem znowu 2 razy i działało. A jak to nie pomoże to zresetuj kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem "Zabij Krowy".
Gdy próbuje je ciachać to zwala się na mnie pół tej farmy. Ma ktoś jakiś sposób żeby z nimi nie walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:08, Konrades napisał:

> Czesc wszystkim mam problem dotyczacy gry Gothic 3 kupilem ale w trakcie ladowania menu
wychdozi
> z gry i pojawia sie taki komunikat prosze o pomoc . Mam komputer Amd 2,2 ghz 1gb ram
geforce
> 4800ti 128mb/128b Windowsa XP z Service PACKIEM 2

wejdz na strone pomocy cdp i tam poczytaj wydaje mi sie ze jest tam o tym mowa :)



NIe ma tam tego sprawdzalem HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2006 o 16:08, Mistic napisał:

I znowu choroba po całym świecie gry zap.... I jeszcze mam w Nordmarze wyrżnąć wszystkie obozy
orków... Nosz kurde, łaziłem sobie jak chciałem, część wyrżnąłem część nie i teraz wszystko
od nowa oblecieć?! Ide chyba mape drukować i powiesze na ścianie :/


Ja przez przydek szukajac wieży Xardasa ich wytłukłem pamiętam że zrobiłem w Nordmarze około 25 poziomów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:15, Katja251 napisał:

NIe ma tam tego sprawdzalem HELP


O kurde nie pomoge tobie :( mi sie tylko raz cos takiego pojawiło kiedy probowałem rozwalić szefa orków po zdobyciu miasta i już ładowałem samonaprowadzającą kule ognia (czar) kiedy znik mi z pola widzenia i kula ognia poleciała i zaraz wyszło mi z gry i takie coś sie pojawiło - ale uruchomiłem jeszcze raz i wiecej to nie wystapiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się