Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2006 o 14:53, yahoo20 napisał:

Panowie i Panie w niedzielę w Galerii Krakowskiej w Empiku widziałek jeszcze 5 sztuk KOlekcjonerskiej
Edycji
więc macie jeszcze szansę kupić w rozsądnych pieniądzach tę grę.


Taaak, pewnie już zniknęły, a ja mieszkam w Wawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:15, wilku-pl napisał:

Mam problem z questem "Zabij Krowy".
Gdy próbuje je ciachać to zwala się na mnie pół tej farmy. Ma ktoś jakiś sposób żeby z nimi
nie walczyć?

Chyba jednak będziesz musiał walczyć...;/ Ale zawsze po zaatakowaniu krowy zbiegaj na dół gdzie siedzą buntownicy, oni Ci trochę pomogą w walce...a tak wogóle to z tymi krowami to trzeba się trochę nakombinować...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:15, wilku-pl napisał:

Mam problem z questem "Zabij Krowy".
Gdy próbuje je ciachać to zwala się na mnie pół tej farmy. Ma ktoś jakiś sposób żeby z nimi
nie walczyć?



nie możliwe ja nie mialem takiego problemu kuturalnie sobie podzesdłem do krowy i ciah ją. Jeszcze sobie mięsko zebrałem:DChociaż może w twojej wersji może być i taki błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się obala przeciwnika i gdzie można się nauczyć umiejętności regeneracji ??
Wie ktoś co to jest za umiejętność pod postacią znaku zapytania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:33, radess napisał:

Jak się obala przeciwnika i gdzie można się nauczyć umiejętności regeneracji ??
Wie ktoś co to jest za umiejętność pod postacią znaku zapytania ???


Obalania przeciwnika może nauczyć cię lares w galdern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:15, wilku-pl napisał:

Mam problem z questem "Zabij Krowy".
Gdy próbuje je ciachać to zwala się na mnie pół tej farmy. Ma ktoś jakiś sposób żeby z nimi
nie walczyć?

Ja bym ci radzil zabic te krowy z luku czy kuszy a po tem podejsc i pozbierac mieso. O ile pamietam nikt nie bedzie cie scigal jak je w taki sposob zabijesz. Tylko uwazaj zebys nie trafil przez przypadek w najemnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 21:57, THCD napisał:

> > > Mam problem mianowicie podczas gry kiedy zapalę pochodnię, lub puszczę
ognisty
>
> > czar
> > > np. kula ognia to gra się zawiesza i wyskakuje problem Where is the guru? Proszę

> o
> > pomoc

> >
> > Ja tka nieamm ale czasem sie gra wylancza i takie okienko to spowodowane zje*** plikiem

> ini
>
> Da się jakośto zlikwidować?? Bo to przeszkadza w grze!!!

Wstaw org plik ini

A jak mam to zrobić??? proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:15, wilku-pl napisał:

Mam problem z questem "Zabij Krowy".
Gdy próbuje je ciachać to zwala się na mnie pół tej farmy. Ma ktoś jakiś sposób żeby z nimi
nie walczyć?

O ile sposoby, jakie podali moi przedmówcy, są dobre, to jest jeden, najlepszy. Otóż trzeba każdą krową zabić JEDNYM ciosem (przytrzymaj lewy przycisk myszki). Wtedy nikt się na Ciebie nie rzuci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:41, THCD napisał:

> >

Kombninowales cos w pliku ini?

A ja prosze o odp nam oje pytanie pls

Witam,
mam WIELKI problem i prosze o pomoc w rozwiazaniu jak najszybszym gdyz uniemozliwia mi to dalszy
przebieg gry!

Podbilem Ardee, Gothe, Vengard, Montere, Cape Dun

I jak ide do przywodcy Trelis i inne miasta to mnie atakuje i nie moge z nim porozmawiac a
musze koniecnzie i niewiem dalczego mnie atakuej jesli pdobilem 2 miasta i 3 konieczne! O CO
CHODZI Pls odp szybko



No bo w zasadzie to możesz podbić 3 konieczne i tylko 1 inne. Póżniej będą cię atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:30, kuko7 napisał:

Chyba jednak będziesz musiał walczyć...;/ Ale zawsze po zaatakowaniu krowy zbiegaj na dół gdzie
siedzą buntownicy, oni Ci trochę pomogą w walce...a tak wogóle to z tymi krowami to trzeba
się trochę nakombinować...;]


3ba je magia z daleka rozwalić - ja nie miałem zadnego problemu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:43, Konrades napisał:

> Chyba jednak będziesz musiał walczyć...;/ Ale zawsze po zaatakowaniu krowy zbiegaj na
dół gdzie
> siedzą buntownicy, oni Ci trochę pomogą w walce...a tak wogóle to z tymi krowami to trzeba

> się trochę nakombinować...;]

3ba je magia z daleka rozwalić - ja nie miałem zadnego problemu :>



Ja podzszedłem i rozwaliłem za jednym ciosem i nikt mi nic nie powiedział(niechby spróbowali:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:45, michal01234 napisał:

Ja podzszedłem i rozwaliłem za jednym ciosem i nikt mi nic nie powiedział(niechby spróbowali:D).

ja za pierwszym razem mieczykiem a ze siły miałem tylko 115 to sie na mnie wszyscy rzucili a z magia od razu poszło bez problemy :) Lubie magów a zwłaszcza czar meteor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie jakieś dziwne sposoby uśmiercania tych krówsk. Co wy im jakąś rzeżnie urządzacie czy co?? Ten czarem ten opanowal umysł ten z kusze w łeb strzela ludzie!!! Opanujcie się zabijanie krób powinno być humanitarne. Mieczem!!! Jedno ciah i nich sie nie męczy bidulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem w tamtym pośćie napisać- są jakieś kamienie teleportacyjne do Nordmaru i jeśli tak to gdzie :D, i gdzie tam kupić jakąś porządna zbroje/miecz bo normalnie nie mam cierpliwośći to tych wilków, i innych paskud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:49, Konrades napisał:

> Ja podzszedłem i rozwaliłem za jednym ciosem i nikt mi nic nie powiedział(niechby spróbowali:D).

ja za pierwszym razem mieczykiem a ze siły miałem tylko 115 to sie na mnie wszyscy rzucili
a z magia od razu poszło bez problemy :) Lubie magów a zwłaszcza czar meteor :)


Ja jak zabijałem te krowy to miałem ognisty miecz i 160 siły bodajże także mogli mi naskoczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się