Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Sćiągnij program UO screenshot utility-ustaw klawisz robiący zdjęcia np. x i już :) potem podczas gry klikasz x. Zdjęcia bardzo mało zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz podejść do przeciwnika od tyłu :), w trybie skradania i walnąć go pałką ( np. GOBLINY walczą takimi pałkami ). Po obaleniu możesz go okraść jak również zabić ( robi się to tak samo jak dobijanie przeciwnika PPM + LPM ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:28, Konrades napisał:

Jak się robi kilka screenów na raz ?? :) sorry że to pisze ale ja nadal umię tylko używać print
screena :(


Mam ten sam problem. Podobno są programy w których ustawiasz sobie przycisk jakim chcesz robić screena i możesz robić ile chcesz a on je zapisuje. Tylko nie wiem jak taki program się nazywa i gdzie go można znależc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:28, Konrades napisał:

Jak się robi kilka screenów na raz ?? :) sorry że to pisze ale ja nadal umię tylko używać print
screena :(


W Gothicu III nie potrzebujesz dodatkowych programów. Każdy zrobiony w grze screen jest zapisywany pod inną nazwą w katalogu : snapshots , który znajduje się w katalogu głównym z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:30, radess napisał:

Sćiągnij program UO screenshot utility-ustaw klawisz robiący zdjęcia np. x i już :) potem
podczas gry klikasz x. Zdjęcia bardzo mało zajmują.


A jak odinstalowywałem Gothica 3 to pisało czy usunąć savy i screeny w samym gothicu sie tego nie da zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:35, tom25 napisał:

W Gothicu III nie potrzebujesz dodatkowych programów. Każdy zrobiony w grze screen jest zapisywany
pod inną nazwą w katalogu : snapshots , który znajduje się w katalogu głównym z grą.

Tylko mój problem polega na tym że nie wiem jak się to robi :( Print Screen robi jedno tylko zdjęcie - a w folderze z gra ten folder jest pusty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2006 o 17:39, Konrades napisał:

Tylko mój problem polega na tym że nie wiem jak się to robi :( Print Screen robi jedno tylko
zdjęcie - a w folderze z gra ten folder jest pusty :(


Naciskasz F1 i screen ląduje bezpośrednio w katalogu z grą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:39, Konrades napisał:

> W Gothicu III nie potrzebujesz dodatkowych programów. Każdy zrobiony w grze screen jest
zapisywany
> pod inną nazwą w katalogu : snapshots , który znajduje się w katalogu głównym z grą.
Tylko mój problem polega na tym że nie wiem jak się to robi :( Print Screen robi jedno tylko
zdjęcie - a w folderze z gra ten folder jest pusty :(



Noooo. Ja już mam teraz pozostaje wyprubować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:35, panasonic14 napisał:

siemka wie ktos gdzie sa bandyci ktorzy zabtali towart Urrasa(czy jakos tak<lol2>)i
szczury ladowe Jack-a??????


Masz tu screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:42, rick90 napisał:

Naciskasz F1 i screen ląduje bezpośrednio w katalogu z grą ;)


No u mnie to nie działa kilka razy naciskałem F1 i potem wchodziłem do folderu a tam pustki czy możecie mi wysłać jaki powinien byc treśc pliku snapshots_ForceDir.txt bo u mnie jest 0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:45, Konrades napisał:

> Naciskasz F1 i screen ląduje bezpośrednio w katalogu z grą ;)

No u mnie to nie działa kilka razy naciskałem F1 i potem wchodziłem do folderu a tam pustki
czy możecie mi wysłać jaki powinien byc treśc pliku snapshots_ForceDir.txt bo u mnie jest 0
:)


F1 działa tyko w TESTMODE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:36, Konrades napisał:

> Sćiągnij program UO screenshot utility-ustaw klawisz robiący zdjęcia np. x i już :) potem

> podczas gry klikasz x. Zdjęcia bardzo mało zajmują.

A jak odinstalowywałem Gothica 3 to pisało czy usunąć savy i screeny w samym gothicu sie tego
nie da zrobic??


W tym programie screeny lecą tam gdzie przeniesiesz zawartosć tego programu, np. do moich dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie moge znależć jeszcze dwóch imiennych paladynów, którym moge dać puchary ognia?

Już dałem je:
-paladyn przy pierwszym teleporcie do tej arey gdzie jest królciunio
-dwaj paladyni których miałem w Vengardzie przyprowadzić do obozu króla
-główny strażnik w Vengardzie
-Wenzel w Cape Dun
-paladyn w Reddock
-paladyn w Okarze
-paladyn w Trelis
-paladyn w Nemorze, ten z którym lece zabić upadłego paladyna
-paladyn w klasztorze magów ognia

Nie wiem gdzie sa jeszcze dwaj :/ Jeden to może być ten, którego puchar zeżarł pełzacz, ale o 12 nie mam już bladego pojęcia :/ Pomocy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy pójść do Nordmaru i varrantu gdy będzie tego wymagać fabuła czy wcześniej?
i kim jest i gdzie się znajduje ten szpieg buntowników monterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się