Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Wcześniejsze posty były właśnie na temat ognistych pucharów, że nie dało się 12 paladynowi oddać pucharu po prostu nie było takiej linijki rozmowy z nim o pucharze więc przez to się pytam, ale THX za info pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:24, Pirxpl napisał:

> > > bardzo fajna gra wciągająca ale niestety ciełą sie nawet na sprzęcie 3,8ghz

> 1gb
> > ramu
> > > i 256grafy i na minimalnych ustawieniach i ciekawostka na sprzęcie 1,8
512
> 128 nie
> > cieło
> > > sie na minimalnych ale po wyjściu z pierwszej wioski wywalałó do pulpitu
i
> wczytac
> > sie
> > > nie chciała
> > Za mało ramu.Dorzuć jeszcze giga:)
> kupiłem ale z gothica to zrezygnowałem
Wydaje mi się ,że na twoim sprzęcie grą powinieneś cieszyć sie na średnich detalach.No
,ale ja sie nie znam:)Czemu już Gothica nie lubisz?

nie poszła by na średnich nie wiem czy nawet na minimalnych. a gothic niby fajny a zrezygnowałem bo po prostu za bardzo z wymaganiami szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę co chwila wyskakuje mi błąd Where is the guru pogram 2godz i wywala mi na pulpit w tą grę się nie da grać, Gothic I, II - Noc Kruka to jest dopiero potęga:)a w III najpierw powinni sami zagrać i dopiero potem ocenić czy można ją wypuścić na rynek:) a IV to już w ogóle będzie kaszana nie będziemy grać bezi tylko jakimś innym, ale już mnie to wszystko szczerze nudzi.. Co prawda III ma swój klimat, ale przez te bugi nie jest już tak wciągająca, goście powinni siąść jeszcze raz i wszystko poprawić i wypuścić nową wersje na rynek i powinni zoptymalizować ją dobrze, ale cóż cieszmy się tym co mamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby tylko wywalało,to jeszcze mógłbym przeboleć. nic tak mnie nie irytuje w grze,jak te częste zacinki. nieco szybszy obrót kamery,przyspieszony bieg i trach-4sekundowa zacinka. mimo wszystko gra podoba mi się.jest fajna muzyka,zróżnicowany świat,multum questów.szkoda,że grę o tak wielkim potencjale w głupi sposób zmarnowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 00:18, rutrae napisał:

żeby tylko wywalało,to jeszcze mógłbym przeboleć. nic tak mnie nie irytuje w grze,jak
te częste zacinki. nieco szybszy obrót kamery,przyspieszony bieg i trach-4sekundowa zacinka.
mimo wszystko gra podoba mi się.jest fajna muzyka,zróżnicowany świat,multum questów.szkoda,że
grę o tak wielkim potencjale w głupi sposób zmarnowano.


Ale widzisz zacinki zacinkami zatnię Ci się na parę sekund, ale grasz dalej, a jak Ci wywali do pulpitu? Wtedy przypominamy sobie ze save''owaliśmy sobie jakieś 2godz temu:) i człowiekowi aż się grać odechciewa.. A nie ma czegoś takiego jak autosave..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 00:15, Fragles88 napisał:

Ja już nie mogę co chwila wyskakuje mi błąd Where is the guru pogram 2godz i wywala mi
na pulpit w tą grę się nie da grać, Gothic I, II - Noc Kruka to jest dopiero potęga:)a
w III najpierw powinni sami zagrać i dopiero potem ocenić czy można ją wypuścić na rynek:)
a IV to już w ogóle będzie kaszana nie będziemy grać bezi tylko jakimś innym, ale już
mnie to wszystko szczerze nudzi.. Co prawda III ma swój klimat, ale przez te bugi nie
jest już tak wciągająca, goście powinni siąść jeszcze raz i wszystko poprawić i wypuścić
nową wersje na rynek i powinni zoptymalizować ją dobrze, ale cóż cieszmy się tym co mamy..


Zazwyczaj jest to spowodowane niewystarczającą ilością RAMu, dołóż z 1 GB i powinno być dobrze. Ja tak miałem, kiedy grałem na 384mb, teraz mam 1,5 GB i problem ustąpił. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wcale z tego nie cieszył, ponieważ wierzmy w to, że twórcy w dodatku naprawią góra 5% bugów, ale to jest zawsze coś. Jednak gothic 4, ehm, po prostu na samą myśl opada mi głowa, nic z tej gry nie będzie i już, tą część nawet gothic nie będzie można nazwać. Tak na marginesie ja bym wolał, żeby w gothic 3 była taka grafika, jak w poprzednich częściach, ale żeby nie było tych bugów, chociaż 50 % ich nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 00:15, Fragles88 napisał:

Ja już nie mogę co chwila wyskakuje mi błąd Where is the guru pogram 2godz i wywala mi
na pulpit


To i tak masz dobrze, mi czasem wywala po 30 min grania, ale ostatnio jest dużo rzadziej... Chyba nawet tak jak u Ciebie, po 2 godzinach. Ale czasem częściej...

@allor10 - A spójrz może na jego podpis? RAMy niewiele dają, jeśli chodzi o wywalanie gry do pulpitu. Ja mam 4 GB, a jak jest, już napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymień prosżę 5 bugów utrudniających rozgrywkę (mając na uwadze ostatni patch). Podkreślam, bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 11:15, allor10 napisał:

Zazwyczaj jest to spowodowane niewystarczającą ilością RAMu, dołóż z 1 GB i powinno być
dobrze. Ja tak miałem, kiedy grałem na 384mb, teraz mam 1,5 GB i problem ustąpił. Pozdrawiam.


Ty masz 1,5GB ramu, a ja mam 2,5GB więc ja powinienem w ogóle nie mieć tego problemu, ale wiadomo jak to jest Gothic III to porażka i co tu dużo gadać..

WorldWar3PL - Nie ma 5 bugów jest ich 40x więcej:):):) Wnikanie w skały co się kończy wczytaniem od nowa gry, Gdy ktoś idzie za Tobą znika i już się nie pojawia, 5 orków jest słabszych od 1 wilka itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:06, WorldWar3PL napisał:

Wymień prosżę 5 bugów utrudniających rozgrywkę (mając na uwadze ostatni patch). Podkreślam,
bugów.


Po zainstalowaniu 1.6 , po skończonej walce w Ardei , zauważyłem brak wszystkich towarzyszy ze statku.Pobiegałem po okolicy i nie znalazłem żadnego z nich(oczywiscie questów z nimi związanych też nie otrzymałem).Poświęciłem trochę czasu i pobiegłem do Gothy , aby sprawdzić , czy Gorn może w cudowny sposób tam wylądował , ale też nic.Pozostałych już nie szukałem , bo trochę szkoda było mi nerwów.Co prawda podobna sytuacja , ale z innymi NPCami , zdarzała mi się i przed patchem 1.6.Jak dla mnie , taka niespodzianka w Gothic 3 , to przejaw całkowicie amatorskiego podejścia wydawcy do gry i skopanie tytułu wręcz koncertowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 11:15, allor10 napisał:

Zazwyczaj jest to spowodowane niewystarczającą ilością RAMu, dołóż z 1 GB i powinno być
dobrze. Ja tak miałem, kiedy grałem na 384mb, teraz mam 1,5 GB i problem ustąpił. Pozdrawiam.

Nie ma ilości ramu likwidującej ten problem. To wina engine''u, który bodaj "nie czyści" sam ramu. Zależy po prostu ile grasz bo jak długo to nawet i na więcej niż 2GB potrafi wywalić, a na 2GB to nie problem dla G3 ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patch''a 1.6 skonczyly sie bledy "out of memory" (mam 4 gb RAM :) ). Jedynymi problemami jakie ciagle mam to Where is the guru... Juz mi save''a rozwalilo bo wyskoczylo w polowie nadpisywania ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:17, MKRaven napisał:

> Zazwyczaj jest to spowodowane niewystarczającą ilością RAMu, dołóż z 1 GB i powinno
być
> dobrze. Ja tak miałem, kiedy grałem na 384mb, teraz mam 1,5 GB i problem ustąpił.
Pozdrawiam.
Nie ma ilości ramu likwidującej ten problem. To wina engine''u, który bodaj "nie czyści"
sam ramu. Zależy po prostu ile grasz bo jak długo to nawet i na więcej niż 2GB potrafi
wywalić, a na 2GB to nie problem dla G3 ;) .


Właśnie o to chodzi źle gra jest zoptymalizowana i tyle.. Nie postarali się chłopcy z pirahny bytes.. A w IV Gothica to już w ogóle się nie dotykam tragedia jak dla mnie będzie..

Kujam - To where is the guru to potrafi człowieka wnerwić dla mnie fabuła gry jest świetna tak samo jak i Gothic I, II - Noc Kruka wszystkie trzy części są świetne, ale nie da się grać w taką grę bo to nawet samej gry nie przypomina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem-Otóż gdy jestem koło Montery,save nei chce mi sie wczytać,taki sam problem miałem gdy grałem w GIII po raz pierwszy,ale wtedy byłem gdzieś w Nordmarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.. A w IV Gothica to już w ogóle się nie dotykam tragedia jak dla mnie będzie..

Chyba jeszcze za wcześnie na taką ocenę , chociaż zapowiedzi faktycznie nie nastrająją zbyt optymistycznie.Nie chodzi mi nawet o fakt , że Bezimienny nie będzie już głównym bohaterem , ale o to , iż gra ma być robiona tak , aby zadowolić graczy za oceanem.O ile podobno kolory grafiki w wersji dla nas i graczy z USA mają się różnić , o tyle inne elementy Gothic 4 prawdopodobnie będą takie same , niestety.Coś mi się wydaje , że jak ktoś celuje w gusta Amerykanów , to w nasze chyba nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 16:20, Fragles88 napisał:

Właśnie o to chodzi źle gra jest zoptymalizowana i tyle.. Nie postarali się chłopcy z
pirahny bytes.. A w IV Gothica to już w ogóle się nie dotykam tragedia jak dla mnie będzie..

Heh.. to akurat wiadomo od dnia jej premiery, ale od tego dnia też wiadomo, że gra jest świetna i
nawet te bugi nie przeszkadzają w czerpaniu radości z gry ;) .

A co do GIV to chyba za wcześnie na takie oceny, szczególnie, że przecież ta część nie będzie już robiona przez PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 16:38, KrzychW napisał:

ile podobno kolory grafiki w wersji dla nas i graczy z USA mają się różnić , o tyle inne
elementy Gothic 4 prawdopodobnie będą takie same , niestety.Coś mi się wydaje , że jak
ktoś celuje w gusta Amerykanów , to w nasze chyba nie trafi.


Mnie najbardziej irytuje fakt, że głównym bohaterem właśnie będzie inny bohater, a nie bezi.. Przez trzy części nim gramy i nagle taka zmiana.. Dla mnie powinni zmienić nazwę gry i piranha powinna wziąć się za IV część tylko teraz porządnie bez takiej ilości błędów.. Fabuła tej gry świetna, a w szczególności to, że naptykamy się na przyjaciół z poprzednich części i to jest w tym najlepsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez to, że nie chce się wczytać ? Czy przy wczytywaniu w pewnym momencie wczytywanie staje ? Czy po prostu jak próbujesz wczytać save to wywala ciebie do pulpitu ? Jeśli masz coś z tych dwóch, to raczej nie naprawisz tego problemu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 16:31, Revereth napisał:

Mam mały problem-Otóż gdy jestem koło Montery,save nei chce mi sie wczytać,taki sam problem
miałem gdy grałem w GIII po raz pierwszy,ale wtedy byłem gdzieś w Nordmarze...


To akurat nie jest nowością mi ostatnio robił się ciemny obraz koło montery i jakiś błąd wyskakiwał, ale grać dalej się dało.. i tak kilka razy migało.. Nic z tym nie zrobisz.. Musisz grać od nowa chyba, że jakiś inny save to tak, ale ja w okolicach Montery nie radze save''ować bo tam i mi takie problemy wyskakiwały z loadem.. tak jak mówię nie save''ój koło Montery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się