Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Szczerze? Również nie wierzę w te bajki z 512 MB Ram, bo to tak, jakby wciskać komuś kit "Odpaliłem Crysisa na full detalach na Intel Celeron 1.4 Ghz i 128 Mb RAm! Miałem 80 fps!".

Dnia 29.07.2008 o 21:39, DJ Szlafrok napisał:

tak jak życie według Forresta Gumpa - nigdy nie wiesz, na co trafisz. ;-)

Kurczę, oglądałem przed chwilą VH1 i poleciał ten sam tekst, z resztą było krótkie omówienie filmów z 1994, w tym i Forrest Gumpa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem community patcha 1.6 i gra chodzi bardzo ładnie, jedynie denerwuje mnie wczytywanie sie lokacji i zapisywanie. Gra mi sie wczytuje ponad minutę a zapisuje jakies 15 sekund;/ Jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:30, Furion III napisał:

Zainstalowałem community patcha 1.6 i gra chodzi bardzo ładnie, jedynie denerwuje mnie
wczytywanie sie lokacji i zapisywanie. Gra mi sie wczytuje ponad minutę a zapisuje jakies
15 sekund;/ Jest na to jakaś rada?

To chyba wina procesora. Jaki masz? Ile rdzeni i Ghz? Ja mam C2D E8400 @3 Ghz i jest raczej szybciej niż u Ciebie, zaś u mojego kolegi który ma 4-rdzeniowca gra wczytywała się dosłownie parę sekund!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z Gothickiem 3. Mam takie literki i cyferki (obrazek) i troche mi one przeszkadzają. Niewiem jak je włączyłem ale pojawiły się one tak mniej więcej w środku gry. Reinstal gry nic niedaje grałem od nowa i jest to samo. Niechodzi mi tutaj o czarny ekran bo to jest akurat ss między filmikami początkowymi. Kto wie jak ich się pozbyć?

20080730125014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - w Klanie Ognia spotkałem Lee i prosi mnie o pomoc w zabiciu króla. Czy opłaca się robić tego questa, a jeśli tak, to jaka jest nagroda za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy po której stronie będziesz grał czy wybierasz Innosa czy Beiliara oczywiście że za zabicie Rhobara z Lee dostaniesz dużo expa, ale jeśli idziesz drogą Innosa to lepiej jest go oszczędzić moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:53, Ćpunek01 napisał:

u mojego kolegi który ma 4-rdzeniowca gra wczytywała się dosłownie parę sekund!


Dziwne. Gothic 3 nie obsługuje czterech rdzeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2008 o 13:20, DJ Szlafrok napisał:

Dziwne. Gothic 3 nie obsługuje czterech rdzeni...

Właściwie to on nie ma Quada, tylko Core 2 Extreme... nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale logo tych procesorów pojawia się po włączeniu gry...

Ale jak zobaczyłem, że Gothic3 załadował się w mniej niż 10 sekund, to aż mi szczęka opadła. :P Mi ładuje się 40 sekund (mierzyłem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 13:42, Ćpunek01 napisał:

Właściwie to on nie ma Quada, tylko Core 2 Extreme... nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale logo tych procesorów pojawia się po włączeniu gry...


Jeśli nie ma Quada, tylko Core 2 Extreme, jak może mieć czterordzeniowca? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:53, Ćpunek01 napisał:

> Zainstalowałem community patcha 1.6 i gra chodzi bardzo ładnie, jedynie denerwuje
mnie
> wczytywanie sie lokacji i zapisywanie. Gra mi sie wczytuje ponad minutę a zapisuje
jakies
> 15 sekund;/ Jest na to jakaś rada?
To chyba wina procesora. Jaki masz? Ile rdzeni i Ghz? Ja mam C2D E8400 @3 Ghz i jest
raczej szybciej niż u Ciebie, zaś u mojego kolegi który ma 4-rdzeniowca gra wczytywała
się dosłownie parę sekund!

Co do procesora: czy taktowanie tego 3ghz C2D jest również wydajniejsze od tego C2D 2.66 ghz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp., ale znalazłem dużo lepszą alternatywę - dałem mu kamień teleportacyjny, dostałem expa za questa, a w Vengardzie zabiłem go (Lee''ego, nie Rhobara) i zabrałem broń i kamień :)

DJ Szlafrok - nie jestem pewien, ale Core 2 Extreme są czterordzeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2008 o 14:16, DJ Szlafrok napisał:

Jeśli nie ma Quada, tylko Core 2 Extreme, jak może mieć czterordzeniowca? ;-)

OMG coś mi się popiepszyło. :/ Jak mi napisze jaki ma procesor, wszystko sprostuję. ;)
PS: Wydaje mi się, że wspominał kiedyś coś o dwóch połączonych dwurdzeniowcach różniących się jednak od Quadów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:35, kamyk95 napisał:

DJ Szlafrok - nie jestem pewien, ale Core 2 Extreme są czterordzeniowe.


Aj, faktycznie. Myślenie mi się wyłączyło. ;-)

->Ćpunek
Wybacz, pomyliłem się ja, nie Ty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:46, DJ Szlafrok napisał:

->Ćpunek
Wybacz, pomyliłem się ja, nie Ty. :-)

A widzisz. :D
Ale teraz dowiedziałem się dziwnej rzeczy: ów kolega ma Quada 6600... czy G3 aby na pewno nie obsługuje tych procesorów??
EDIT: Tzn. czy aby na pewno nie wykorzystuje ich całego potencjału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:56, Ćpunek01 napisał:

Ale teraz dowiedziałem się dziwnej rzeczy: ów kolega ma Quada 6600... czy G3 aby na pewno nie obsługuje tych procesorów??


Kontrowersyjną sprawą jest obsługa dwurdzeniowców przez G3, nie wspominając o czterech rdzeniach. Tego akurat jestem pewien. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2008 o 14:58, DJ Szlafrok napisał:

Kontrowersyjną sprawą jest obsługa dwurdzeniowców przez G3, nie wspominając o czterech
rdzeniach. Tego akurat jestem pewien. ;-)

Jeśli to co powiedział mój kolega o 5 sekundach, to chyba obsługuje... O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki problem, z którym się spotkałem przy 3 przechodzeniu gry :P A mianowicie, czy jest jakiś inny sposób dostania się z Faring do Nordmaru, jeśli zawaliłem (przez przypadek) questa z myśliwymi ?
P.S. Zawsze robiłem te questy i dlatego teraz pytam czy istnieje jakiś inny sposób?
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przy pomocy miecza;) A tak na serio to chyba z Silden jest alternatywne przejście do Nordmaru. Ewentualnie można spróbować na przełaj. Spacerkiem podziwiając krajobrazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 22:02, Szak00 napisał:

Hmm, przy pomocy miecza;) A tak na serio to chyba z Silden jest alternatywne przejście
do Nordmaru. Ewentualnie można spróbować na przełaj. Spacerkiem podziwiając krajobrazy...


Ta, gdzieś w lesie koło Silden jest przejście do Nordmaru. Ale nie pamiętam gdzie. Chyba jakoś jak sie idzie w strone tego obozu buntowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się