Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Ano dokładnie. Nie wiem czy już tam byłeś (w tej grze). Do tego przejścia prowadzi uwięziony Nordmarczyk. A idzie się na północny-wschód od obozu buntowników. Jest tam parę różnych bestii i obozik orków. Kurcze, ja też zawsze wchodziłem do Nordmaru przez Faring.

EDIT. Ech, nie spojrzałem kto pisał:) Sorki.W sumie to miała być porada dla Predatora:) Czas spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2008 o 22:15, Ecko09 napisał:

Ta, gdzieś w lesie koło Silden jest przejście do Nordmaru. Ale nie pamiętam gdzie. Chyba
jakoś jak sie idzie w strone tego obozu buntowników.

Bardzo łatwo trafić, na tej drodze do Nordmaru jest wytyczony szlak stosami kamieni, poza tym ścieżka jest widoczna (w końcu musiały przechodzić nią karawany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem prawdopodobnie po eksperymentach z konsolą:/ Chodzi o to, że bardzo szybko leci mi czas. Jak poszedłem do Nordmaru miałem 25 dzień gry a bylem tam dość krótko ale nabiłem do 50dnia;| teraz na pustyni zauważyłem, że słońce bardzo szybko wstaje i po chwili jest już południe, a zaraz potem wieczór. Trwa to ok minuty może dwóch. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:22, Karharot napisał:

Za zmiany w tempie upływu czasu jest odpowiedzialny klawisz F6 - wciśnij go i sprawdź
czy coś się zmieniło.

Oo ja myślałem, że to temperaturę pokazuje:D Dobra zaraz sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:22, Karharot napisał:

Za zmiany w tempie upływu czasu jest odpowiedzialny klawisz F6 - wciśnij go i sprawdź
czy coś się zmieniło.

O wielkie dzięki pomogło. Często sprawdzałem tym temperaturę ale nie myślałem, że to przyspiesza grę:D Dzięki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko ;)

Czy wyszedł jakiś nowy patch do Gothic''a 3 czy czekamy na dodatek, który naprawi niektóre błędy w grze?
Przepatrzałem już sporo stron o tej grze ale nie mogę nic znaleźć albo źle szukam albo faktycznie nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to najnowszy patch to 1.6 a dodatek nie naprawi błędów 3 ponieważ to ma być oddzielna gra nie wymagająca poprzedniczki czyli oddzielna ikona itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:13, wdowiakm napisał:

Jedno pytanko ;)

Czy wyszedł jakiś nowy patch do Gothic''a 3 czy czekamy na dodatek, który naprawi niektóre
błędy w grze?
Przepatrzałem już sporo stron o tej grze ale nie mogę nic znaleźć albo źle szukam albo
faktycznie nic nie ma...

Patch 1.6 to najnowszy, chociaż różnie działa. U jednego szybciej G3 chodzi, a drugiemu muli bardziej niż przedtem.

PB powiedzieli że w dodatku nie wymagającym G3 (to będzie jakby oddzielna gra) o nazwie "Forsaken Gods" usprawnią silnik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:30, Los Emilos napisał:

Z tego co wiem to najnowszy patch to 1.6 a dodatek nie naprawi błędów 3 ponieważ to ma
być oddzielna gra nie wymagająca poprzedniczki czyli oddzielna ikona itp.

Ale podobno mają dać narzędzia do edycji gry, głównie do tworzenia modów. Ale jak wiadomo - na pewno znajdzie się ktoś kto będzie chciał poprawić grę.

Aha: słyszeliście o modach do G3? Parę już jest, nawet w wersji PL. Jeden o którym czytałem poprawiał twarze starych znajomych tak, aby przypominały bardziej te z poprzednich części. Może kiedyś zobaczę, bo faktycznie sknocili twarze np. Gorna lub Miltena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny tego, ze dodatek spełni nasze oczekiwania. Wiele bugów jest w gothic 3, dodatek "niby" ma naprawić część z nich. Chodzą plotki, że nawet większość. Słusznie, warto czekać, ale nie na patch, tylko na dodatek, bo co nam po patchu, jak możemy dostać dodatkowe przygody z gothic 3, w dodatku bez bugów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:13, Varo napisał:

Słusznie, > warto czekać, ale nie na patch, tylko na dodatek


To dosyć logiczne, wszak JoWood zapowiedział, że koniec z łatkami, autorzy skupiają się tylko i wyłącznie nad Forasken Gods i Arcanią (Boże, co za tytuł... nadal nie mogę tego przeboleć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, na prawdę nie obmyślałbym godzinami jaka ta gra będzie - Arcania. Moje nerwy uspokoiłaby nazwa gothic 4. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale to nie wróży dobrze. Miejmy jednak nadzieję, że forasken gods zaspokoi nasze potrzebowania w gothic 3, oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? ja wszystko przeboleje błędy nie które aby naprawili tylko ,,where is the guru?" żeby i z gry nie wywalało bo to jest denerwujące odechciewa się grać! Ludzie tworzący grę naprawcie to!!!! ja błagam, a nie proszę!!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd "Where is guru" pojawia się tylko wtedy, gdy komp ma za mało ramu lub ram jest "niedopasowany" do gry. Cóż, ten błąd zdarza się rzadko około co dziesiąta osoba jest światkiem tego błędu. Wątpię jednak, żeby twórcy naprawili to, bo w końcu to nie jest bug, tylko błąd ramu, to w ogóle dwie inne rzeczy. Uważam, że są nikłe szanse na "wysłuchanie" twojego błagania, jeśli wiesz o co mi chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 00:15, Varo napisał:

Błąd "Where is guru" pojawia się tylko wtedy, gdy komp ma za mało ramu lub ram jest "niedopasowany"
do gry. Cóż, ten błąd zdarza się rzadko około co dziesiąta osoba jest światkiem tego
błędu. Wątpię jednak, żeby twórcy naprawili to, bo w końcu to nie jest bug, tylko błąd
ramu, to w ogóle dwie inne rzeczy. Uważam, że są nikłe szanse na "wysłuchanie" twojego
błagania, jeśli wiesz o co mi chodzi ...


Wiem wiem, ale jest to spowodowane złym zarządzaniem pamięci przez grę i na pewno o tym wiedzą przecież mam 2,5Gb ramu więc powinno spokojnie śmigać, a zalecanych jest 1,5 więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, przecież tu nie chodzi o ilość, bo mi na starym kompie chodziło bez błędu, a miałem tylko 1 Gb, no cóż poradzić, ten błąd jest faktycznie paskudny, ponieważ raczej nie da się go naprawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 00:23, Varo napisał:

Mhm, przecież tu nie chodzi o ilość, bo mi na starym kompie chodziło bez błędu, a miałem
tylko 1 Gb, no cóż poradzić, ten błąd jest faktycznie paskudny, ponieważ raczej nie da
się go naprawić :/


Wszystko się da tylko chcieć trzeba, ale widocznie nie chcą silnika gry poprawić i tracą przez to sporo fanów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnik to nie jedyne utrapienie, o które zamartwiają się gramowicze. Jest wiele problemów i z tych powodów gothic traci fanów gry. Jaki jest powód ? Niedopracowania w grze, to główny powód, jednym z tych okazuje się błąd "where is guru". Wielu uważa, że to od ramu, ale czy to jedyne, co za tym idzie ? Ja wątpię, uważam, że oprócz ramu ten błąd jest wywołany przez coś jeszcze innego. Może i blefuje, ale to zdarza się różnie np. po 10 minutach, może po 30 minutach, nawet nieraz po godzinie. Tak na prawdę nie wiemy kiedy to wystąpi, ale to nie tylko tak jak mówiłem wina ramu. Może i w 90% to ram jest przyczyną, ale co jest drugim powodem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się