Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2008 o 18:48, MajorAlpha napisał:

CZy bedzie działało na średnich detalach na kompie
2 rdenie 2.1
3gb ram
256 bm grafy
dx 10
vista

Myślę, że tak, ale na XP. Na Viście ciesz się, jak w ogóle się włączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że vista to zryty system, ale nowsze kompy ciezko dostać z xp.
ale jezeli gry takie jak two worlds, fable, the club sie odpalają, do G3 chyba tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 20:56, MajorAlpha napisał:

wiem że vista to zryty system, ale nowsze kompy ciezko dostać z xp.
ale jezeli gry takie jak two worlds, fable, the club sie odpalają, do G3 chyba tez.

Właśnie o to chodzi, że G3 oprócz niedopracowania i zabugowania nie chodzi pod Vistą. Jak nawet pójdzie, to odechce ci się gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 20:58, Kalejdoskop86 napisał:

Właśnie o to chodzi, że G3 oprócz niedopracowania i zabugowania nie chodzi pod Vistą. Jak nawet pójdzie, to odechce ci się gry.


Eee... Potwierdzisz to jakimś przykładem? Bo jeśli G3 uruchomi się pod Vistą, to zwolni tylko lekko, a i tak tylko pod względem FPSów. Taka prawda - skokowe wczytywanie terenu będzie towarzyszyło tej grze zawsze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 20:58, Kalejdoskop86 napisał:

Właśnie o to chodzi, że G3 oprócz niedopracowania i zabugowania nie chodzi pod Vistą.
Jak nawet pójdzie, to odechce ci się gry.


Ojoj , jakie zdecydowane i na dodatek całkiem nieprawdziwe stwierdzenie.:-)
Najpierw grałem w Gothic 3 na XP , a potem na Viście 64 bit i nie zauważyłem różnicy w działaniu gry , więc z tym nie chodzeniem "pod vistą" , to chyba tylko jakaś plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 21:16, DJ Szlafrok napisał:

Eee... Potwierdzisz to jakimś przykładem? Bo jeśli G3 uruchomi się pod Vistą, to zwolni
tylko lekko, a i tak tylko pod względem FPSów. Taka prawda - skokowe wczytywanie terenu
będzie towarzyszyło tej grze zawsze. :-)

Powiem tak: różnie ta gra chodzi na różnych sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 21:19, Kalejdoskop86 napisał:

Powiem tak: różnie ta gra chodzi na różnych sprzęcie.


W porządku, ale dlaczego w oparciu o jeden (tak?) przypadek straszysz Majora pamiętając, jak nieprzewidywalną grą jest G3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Kupilem nowy komputer i wreszcie moge grac w G3, ale po pewnym czasie grania wyskakuje i taki blad(obrazek nizej). O co chodzi? Jak to naprawic?

20080805221410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 22:15, KonLee napisał:

Witam. Mam problem. Kupilem nowy komputer i wreszcie moge grac w G3, ale po pewnym czasie
grania wyskakuje i taki blad(obrazek nizej). O co chodzi? Jak to naprawic?

Chyba mam to samo... tak, mam to samo. Z tego co mi wiadomo, tego nie da się naprawić. :( Klikasz 2x "Przerwij" i możesz co najwyżej włączyć grę od nowa. Takie uroki Gothica 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 21:32, DJ Szlafrok napisał:

W porządku, ale dlaczego w oparciu o jeden (tak?) przypadek straszysz Majora pamiętając,
jak nieprzewidywalną grą jest G3?

Nie o jeden, o wiele innych. I nie straszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 23:52, Kalejdoskop86 napisał:

Nie o jeden, o wiele innych.


E tam, z G3 na Viście tak źle nie jest. ;-)

Dnia 05.08.2008 o 23:52, Kalejdoskop86 napisał:

I nie straszę. :)


Paradoksalnie do powyższego - wszelkiemu pismu o Viście towarzyszy groza... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 23:56, DJ Szlafrok napisał:

E tam, z G3 na Viście tak źle nie jest. ;-)

I nie straszę. :)

Paradoksalnie do powyższego - wszelkiemu pismu o Viście towarzyszy groza... ;-)

... niektórzy (ogólnie mówię) chwalą ten system, a niektórzy nienawidzą. Jest też grupa ludzi, którzy nie lubią, bo ktoś im coś powiedział, a sami nie grali.

Zresztą, odnośnie G3 to nie tylko Vista. On działa różnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 09:41, MajorAlpha napisał:

No to lece do Empika po G3 <hura>

No cóż... gra daje dużo frajdy, ale też frustracji :) Szczególnie tego drugiego będzie bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 09:41, MajorAlpha napisał:

No to lece do Empika po G3 <hura>


Hmmm ... Na początku mojego kupna gothic 3 też mówiłem hura, jednak po pewnym czasie, bugi, zacinania się gry i nerwy. Jednak muszę powiedzieć też, że w miastach zadania są "prawie" identyczne. Fabuła jednak może wciągnąć, w końcu dzieli się na trzy warianty :
- Droga Beliara ( Asasynów )
- Droga Adanosa ( Orków )
- Droga Innosa ( Buntowników )

Życzę powodzenia w nadchodzącej przygodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jednak może wciągnąć, w końcu dzieli się na trzy warianty

Dnia 06.08.2008 o 11:33, Varo napisał:

:
- Droga Beliara ( Asasynów )
- Droga Adanosa ( Orków )
- Droga Innosa ( Buntowników )


Nie mówię , że fabuła Gothic 3 nie może wciągnąć , chociaż mi nie bardzo się spodobała.Jednak stwierdzenie , iż dzieli się na 3 warianty , to spora nadinterpretacja.Trzy ścieżki związane z różnymi bogami , to tylko trzy różne zakończenia gry , będące niewielkim ułamkiem całości i trudno mówić o kolejnym przechodzeniu gry w jakiś nowy , znacznie różniący się od poprzedniego , sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 12:14, KrzychW napisał:

Nie mówię , że fabuła Gothic 3 nie może wciągnąć , chociaż mi nie bardzo się spodobała.Jednak
stwierdzenie , iż dzieli się na 3 warianty , to spora nadinterpretacja.Trzy ścieżki związane
z różnymi bogami , to tylko trzy różne zakończenia gry , będące niewielkim ułamkiem całości
i trudno mówić o kolejnym przechodzeniu gry w jakiś nowy , znacznie różniący się od poprzedniego
, sposób.


A czy ja powiedziałem, że warianty różnią się wszystkim ? Bo coś mi się nie zdaje. Ogólnie potwierdzam twoje zdanie, ponieważ zadania są takie same, nieważne po jakiej stronie jesteśmy, ponieważ przypuśćmy, że ktoś zaczął grę buntownikiem i jest w cape dun. Może, a nawet zalecane jest stanięcie najpierw po stornie orków, a potem zdrada w sposób wyzwolenia miasta, jednak to nie dla przymusu, lecz dla doświadczenia. W drodze orków takie same zadania ( Oprócz oczywiście wyzwolenia ). Te drogi nawet nie różnią się w zakończeniu, ponieważ np. w drodze asasynów i orków trzeba było zabić rhobara, czyli w intrze na końcu gry będzie to samo. Coś mi się wydaje, że jednak fabuła różni się jakimiś 20 % od innych, reszta to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem plan na wykucie Miecza runicznego ma on 105dmg i jeszcze daje do ochrony. Ale nie wiem czy go kuć bo póki co mam tylko jedną sztabkę czystej magicznej rudy i jak znajdę lepszy miecz będzie mi szkoda tej sztabki:/ Acha chciałem też wykuć miecz mistrzowski ale potrzeba do tego dwóch Katan, a ja mam tylko jedna. Gdzie znajdę drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 12:45, THE WITCHER1990 napisał:

Gdzie znajdę drugą?


Jedną otrzymasz od Angara za wygraną na arenie w Mora Sul. Druga znajduje się w jednej ze specjalnych skrzyń, niestety, nie pamiętam, w której skrzyni z kolei. Nie mam również źródła dla mapy tych skrzyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 12:45, THE WITCHER1990 napisał:

Znalazłem plan na wykucie Miecza runicznego ma on 105dmg i jeszcze daje do ochrony. Ale
nie wiem czy go kuć bo póki co mam tylko jedną sztabkę czystej magicznej rudy i jak znajdę
lepszy miecz będzie mi szkoda tej sztabki:/

Z jednej strony możesz wykuć - dobry miecz zawsze się przyda albo go opchniesz komuś. Z drugiej strony są lepsze miecze ...
>Acha chciałem też wykuć miecz mistrzowski

Dnia 06.08.2008 o 12:45, THE WITCHER1990 napisał:

ale potrzeba do tego dwóch Katan, a ja mam tylko jedna. Gdzie znajdę drugą?

Zależy gdzie zdobyłeś pierwszą ;). Jedną można uzyskać jeśli mnie pamięć nie myli za zwycięstwo na arenie w Mora Sul, druga z tego co wiem jest w jednej ze skrzyń rozsianych po całej Myrtanie ...

EDIT: I hope this could be useful ;P

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=28615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się