Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

O dzięki:)
teraz mam inne pytanie
SPOJLER (dotyczy zakończenia)
1. Po wybraniu Inosa lub Beliara gra już się kończy? Nie ma jakiegoś bossa?
2. co jeśli wybiorę 3 rozwiązanie tzn zniszcze artefakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 13:20, THE WITCHER1990 napisał:

SPOJLER (dotyczy zakończenia)

Dnia 06.08.2008 o 13:20, THE WITCHER1990 napisał:

1. Po wybraniu Inosa lub Beliara gra już się kończy? Nie ma jakiegoś bossa?


Na Twoim miejscu nie chciałbym się dowiadywać takich rzeczy przed ukończeniem gry.
Tak.

Dnia 06.08.2008 o 13:20, THE WITCHER1990 napisał:

2. co jeśli wybiorę 3 rozwiązanie tzn zniszcze artefakty?


J.w
Jest to zakończenie ścieżki Adanosa - pozostanie Ci jeszcze dostać się wraz z Xardasem do portalu prowadzącego do Nieznanych Krain.

->Milten
Oho, sądziłem, że aby jakkolwiek poprawić G3 będzie potrzebny dodatek. Miła wiadomość. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem wszystkie zakończenia ale mało się od siebie różnią, bardzo mało...
Myślałem, że na końcu będzie jakaś walka np z Beliarem:D Ale sie rozczarowałem. IMO jeśli nie ma takiego groźnego przeciwnika (Zuben i Rohbar nie są trudni) to programiści przesadzili z ilością xp bo przecież tak wyekspiłem postać, że zostało mi dużo punktów nauki. A, że nie miałem ochoty uczyć się nieprzydatnych dla mnie umiejętności to zainwestowałem w mp i hp (które nawiasem mówiąc też były średnio potrzebne). Może z tym nowym patchem gra stanie się trudniejsza i bardziej opłacalne stanie sie inwestowanie w siłę i inne umiejętności... Wogóle to mam mieszane uczucia po tej grze... Gdyby nie te bugi.... Druga część chyba była lepsza (nie wiem jak jedynka bo nie grałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... Właśnie zastanawiałem się, dlaczegóż to do gothic 3 nie ma żadnych modów, takich jak np. do gothic I Mroczne Tajemnice. Otóż popatrzyłem w necie i coś znalazłem. Może to nie są mody z questami i zmienioną fabułą, ale widać tylko tyle stać na mody. Mnie interesuje stąd tylko jeden - podwyższający poziom trudności, to może się przydać.
http://www.gothic.phx.pl/gothic3/infopage.php?id=22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:00, DJ Szlafrok napisał:

Można uznać, że szukałem wszędzie, oczywiście na polskich stronach, oprócz gram.pl. Tutaj nie szukałem. Oczywiście przyda się ten niby "mod" podwyższający poziom trudności, albo dla odmiany zmieniający menu. No cóż, gdy mój nowy komp przyjdzie z naprawy od razu ściągam oby dwa mody, te moje i oczywiście te co podałeś, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:05, Varo napisał:

Można uznać, że szukałem wszędzie, oczywiście na polskich stronach, oprócz gram.pl. Tutaj nie szukałem. Oczywiście przyda się ten niby "mod" podwyższający poziom trudności, albo dla odmiany zmieniający menu. No cóż, gdy mój nowy komp przyjdzie z naprawy od razu ściągam oby dwa mody, te moje i oczywiście te co podałeś, dzięki ;)


Żadne to wielkie mody, po prostu małe drobiazgi (może poza zwiększeniem poziomu trudności). Sami twórcy stwierdzili, że ciężką przeprawą okaże się G3 dla modderów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:41, Furion III napisał:

Gdzie moge znaleźć Larsona, kowala u którego musze zdobyc zgode abym mógł nauczyc sie
u Ingvara kucia broni z czystej magicznej rudy?

O jego jest trudno znaleźć. Ja spotkałem go przypadkiem jak zabijałem jelenie na wyżynie Hansona jakoś się zapędziłem i go znalazłem. Może z tą mapką będzie ci łatwiej (ja jej wtedy nie miałem:/) http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=7382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra działa płynnie, nie tnie sie, gram od 4 godzin, co NARAZIE sprawia mi frajde.

Co mam zrobić jeżeli gdy naciskam tylde to mi sie konsola nie pojawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W katalogu Gothic\INI jest plik ge3.ini otwórz go jakimkolwiek edytorem tekstu znajdź linię
TestMode=false
i zmień ją na
TestMode=true
po czym zapisz zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Monterze chce wypełnić zadanie z złodziejami zboża... ale nie mogę ich znaleźć. Gdzie są ?? Najlepiej żebyście zaznaczyli na mapce ;) i jeszcze coś gdzie mogę jeszcze zdobyć reputacje oprócz miejsc napisanych w poradniku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:33, technic napisał:

Jestem w Monterze chce wypełnić zadanie z złodziejami zboża... ale nie mogę ich znaleźć.
Gdzie są ?? Najlepiej żebyście zaznaczyli na mapce ;)


Wedle życzenia:)
Złodzieje zboża są zaznaczeni w prawym górnym rogu dołączonej mapki (Grain Thieves).

Dnia 06.08.2008 o 21:33, technic napisał:

i jeszcze coś gdzie mogę jeszcze
zdobyć reputacje oprócz miejsc napisanych w poradniku??


Zajrzyj na tą stronę:
http://guides.gamepressure.com/gothic3/
możesz tu znaleźć opisy questów razem z bonusami do reputacji jakie za nie dostajesz.

20080806213938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:32, DJ Szlafrok napisał:

Żadne to wielkie mody, po prostu małe drobiazgi (może poza zwiększeniem poziomu trudności).
Sami twórcy stwierdzili, że ciężką przeprawą okaże się G3 dla modderów...


Szczerze nie dziwię sie tego. W końcu na pewno edytor do modów w Gothic 3 to nie to samo co w Gothic I czy II. Na pewno jest więcej szczegółowości, możliwości, z którymi twórcy moda będą musieli się zapoznać, w ogóle ja myślę, że w edytorze jest wszystko nowe. Ciekaw jestem jednak, kto będzie tworzył te mody ... może themodders.org ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 09:31, Varo napisał:

Szczerze nie dziwię sie tego. W końcu na pewno edytor do modów w Gothic 3 to nie to samo co w Gothic I czy II. Na pewno jest więcej szczegółowości, możliwości, z którymi twórcy moda będą musieli się zapoznać, w ogóle ja myślę, że w edytorze jest wszystko nowe. Ciekaw jestem jednak, kto będzie tworzył te mody ... może themodders.org ?


To niezupełnie tak wygląda... Program do edycji danych gry pozwala na bardzo ograniczone zmiany. Jakie? Na przykład podmianę tekstur, usunięcie muzyki i zastąpienie jej inną. Bardziej skomplikowane operacje to już ciężki kawałek chleba, co widać po kolejnych Community Patchach - jestem pewien, że gdyby nie złożoność gry, dzięki ekipie fanów łatki byłyby dużo bardziej użyteczne.
Jeśli chodzi o Moddersów (i nie tylko), tworzą oni na razie tylko na bazie silnika z pierwszych Gothiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:02, DJ Szlafrok napisał:

To niezupełnie tak wygląda... Program do edycji danych gry pozwala na bardzo ograniczone
zmiany. Jakie? Na przykład podmianę tekstur, usunięcie muzyki i zastąpienie jej inną.
Bardziej skomplikowane operacje to już ciężki kawałek chleba, co widać po kolejnych Community
Patchach - jestem pewien, że gdyby nie złożoność gry, dzięki ekipie fanów łatki byłyby
dużo bardziej użyteczne.
Jeśli chodzi o Moddersów (i nie tylko), tworzą oni na razie tylko na bazie silnika z
pierwszych Gothiców.


Więc tak to wygląda. Cóż, nie byłem pewien znania powodu dla którego mody po prostu jest bardzo ciężko stworzyć. Sam próbowałem do gothic I stworzyć mały modzik ( kilka nowych chat itp ). Jednak, że nie znam angielskiego zbyt dobrze ( bo co ma znać 13 - latek ? ), dlatego to była dla mnie czarna magia. Na prawdę nie wyobrażam sobie poziomu trudności, na jakim jest tworzenie moda do gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U którego alchemika można kupić przepis na tuciznę? i u którego kowala przepis na miecz z czystej magicznej rudy bo Ingvar nie ma.. i ie wiem właśnie po co mi to kucie z czystej jak nie mam przepisu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się