Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2008 o 12:57, Artas15 napisał:

Czy są jakieś problemy z Gothic''iem 3 działającym pod Vistom?


Było to przerabiane trzysta tysięcy razy, ale okej. Vista nie jest wspierana przez G3. Masz szansę uruchomić, ale nikt nie da Ci gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 13:09, wdowiakm napisał:

> Czy są jakieś problemy z Gothic''iem 3 działającym pod Vistom?

Kuzyn ma Viste i gra działa mu poprawnie raz może wyszła do pulpitu ale to wszystko co
się działo złego.

To super, a wiesz może jak G 3 będze działał na GeForce 8800GTX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 13:11, Artas15 napisał:

To super, a wiesz może jak G 3 będze działał na GeForce 8800GTX?

To mocna karta, jeśli pozostałe wymagania też masz dobra ( np procek 2x2.4, 2 Gb Ram ), to jest możliwość przyjemnego grania na najwyższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G3 działa pod Vistą, jednak dużo wolniej niż pod XP. Różnica jest zauważalna, szczególnie przy obfitszych graficznie scenach (teleport, dużo drzew, walka...). Na moim sprzęcie (C2D 2x2,2 GHz, 2 GB ram i Ge Force 8800GTS) przy XP grałem na full detalach, natomiast na Viście musiałem zjechać z teksturami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 13:11, Artas15 napisał:

> > Czy są jakieś problemy z Gothic''iem 3 działającym pod Vistom?
>
> Kuzyn ma Viste i gra działa mu poprawnie raz może wyszła do pulpitu ale to wszystko
co
> się działo złego.
To super, a wiesz może jak G 3 będze działał na GeForce 8800GTX?



ja tez mam viste. dziala mi plynnie. karta nie powinna sprawiac problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak wykuć miecz z czystej magicznej rudy? jestem już wytapiaczem mam 63 poziom gram bez kodów.. i nigdzie przepisu na miecz nie mogę znaleźć i żadnej sztabki czystej rudy.. Błagam pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 16:00, Fragles88 napisał:

Ludzie jak wykuć miecz z czystej magicznej rudy? jestem już wytapiaczem mam 63 poziom
gram bez kodów.. i nigdzie przepisu na miecz nie mogę znaleźć i żadnej sztabki czystej
rudy.. Błagam pomóżcie!!


Kilka sztabek znajdziesz na pustyni oczywiście, szczegóły w zadaniu "bankiet dla sępów". A jeśli tam, gdzie powiedziałem wcześniej nie ma przepisu to ja już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:00, MajorAlpha napisał:

czy ktos wie gdzie sa jescze beczulki mleka, opocz na farmie na monterze ? potrzebuje 2


Wszystkie są na farmie, po prostu dobrze poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patcha 1.6 znikneły moje poprzednie prolemy ale pojawiły sie nowe, np. w miescie Cape Dun
znikneły te trzy puchary, które trzeba wykraść i ten ork organizujący walki na arenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:38, px333 napisał:

Po zainstalowaniu patcha 1.6 znikneły moje poprzednie prolemy ale pojawiły sie nowe,
np. w miescie Cape Dun
znikneły te trzy puchary, które trzeba wykraść i ten ork organizujący walki na arenie.

bo zapewne nie zaczęleś gry od poczatku po zainstalowaniu patcha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:38, px333 napisał:

Po zainstalowaniu patcha 1.6 znikneły moje poprzednie prolemy ale pojawiły sie nowe,
np. w miescie Cape Dun
znikneły te trzy puchary, które trzeba wykraść i ten ork organizujący walki na arenie.

Spróbuj wczytać grę kilka razy. Powinno pomóc. A jak nie to musisz zacząć grę od nowa jeżeli tego nie zrobiłeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo cheaterstwo eei jest potrzebne i wystarczy znaleźć nauczyciela to się nauczysz tej umiejętności. Co do zatruwania broni to broń musi być nienaostrzona żeby ją zatruć, jak masz odpowiednią umiejętność to po kliknięciu na trucizne wyświetlą ci się bronie które możesz zatruć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w Vengardzie jest Zadanie na dostarczenie 5 pil do zamku, mam pliy ale nie moge ich dac tamtemu co mialem dac...
Wie ktos dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:40, Jedi238 napisał:

Mam pytanie, w Vengardzie jest Zadanie na dostarczenie 5 pil do zamku, mam pliy ale nie
moge ich dac tamtemu co mialem dac...
Wie ktos dlaczego?


To bug, przeszedłem G3 trzy razy i tylko raz mi sie udało tego questa zrobic...nie wiem z czego to wynikło nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się