Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 01:02, Gumiś2 napisał:

Wyjdzie "w najbliższych dniach", a nie jutro :|

EDIT: Teraz to by pasowało napisać "Wyjdzie "w najbliższych dniach", a nie dzisiaj :|"
^^

Ehhh a specjalnie włączyłem komputer o 9:00 :P No to tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 01:39, cedricek napisał:

> Nic nie dostaniesz ;]

Ach, jak ja uwielbiam podręczniki do gier -.-

Spoiler

,,...Okaże się jednak, że trzeba wykonać jeszcze jedno, drobne zadanie. Czy mu podołasz?
Czy ręka ci nie zadrży? Wybór pozostawiam tobie. Ku chwale Innosa! "



No nic, idę zatem stanąć po stronie orków ;]


Nieważne którym zakończeniem zakończysz grę bełkot we wszystkich jest taki sam tylko trochę inne informacje padają. Akurat to jest jedna z największych wad G.3 w porównaniu do 1 i 2 zakończenie żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:18, Infes napisał:

Tyle że w G1 czy w G2 zakończeń nawet minimalnej różnicy nie było tutaj jest choć troche.


Wole średnie(jak w 2) ale sensowne zakończenie z filmikiem niż nudne nic nie znaczące slajdy i nie ważne jak się grę skończyło zakończenia są beznadziejne bez fajnego kończącego akcentu. Nie czuje się że to koniec a wybory nie mają prawie żadnego znaczenia.

P.S. Gothica 3 mimo że gorszy od poprzedników lubię ale zakończenia mnie strasznie wkurzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:33, Infes napisał:

No to miejmy nadzieje że 4 część będzie mieć sensowne zakończenie ;D

Ja osobiście boję się 4. Nowe studio które może nie czuć tego klimatu. Sam jako wielki fan serii nie potrafiłbym wczuć się w klimat no i zakończenie G3 już w jakiś sposób nie pozwala kontynuować tego wątku. Osobiście wolałbym historie z przed wrzucenia beziego do koloni lub początek wojny z orkami. Jak już pisałem, bardziej interesuje mnie nowy projekt pirani który bardzo ciekawie się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym spelbul (czy jakoś tak) pisało że przechodzili poprzednie części gothic kilka razy i najbardziej przypadła im 1 i 2 więc na nich mają wzorować g4 i w ogóle współpracują z fanami ostatnio na nimieckim forum można było zagłosować jak ma się nazywać obóz na bagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:56, karolek44 napisał:

Nie zgodzę się z tym spelbul (czy jakoś tak) pisało że przechodzili poprzednie części
gothic kilka razy i najbardziej przypadła im 1 i 2


Dobre chęci są , ale to jeszcze nie oznacza udanej gry , bo wiadomo co jest wybrukowane dobrymi chęciami.Oczywiście jest to jakiś promyk nadziei i można mieć dzięki temu troszkę optymizmu.Trzeba jednak pamiętać , iż w grę wchodzą oprócz chęci jeszcze umiejętności w tworzeniu gier RPG , oraz jak zawsze , goniące na łeb na szyję terminy realizacji takiego projektu.Jeżeli wszystko zostanie zmieszane w odpowiednich proporcjach , to kto wie ? Na razie , biorąc pod uwagę wydawcę , który dopuścił do wydania niedoróbki pod tytułem "Zmierzch Bogów " , mam sporo obaw , ponieważ niektórych tematów studio nie załatwi , a JooWood dało już się poznać z bardzo nieciekawej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fajne by było tylko w 2 przypadkach. 1) Gothic 4 okazuję się klęską podobną do dodatku 3 a Reisen zostaje okrzyknięte grą roku 20xx.(przynajmniej nos by miał otarty spell). 2) Gothic 4 idealnie wczuł się w klimat 1 i 2. Genialna seria przetrwała i zyskała nowych fanów. Osobiści nie wieżę że 2 punkt może się udać bo piranie tworzyły tą serie od początku i znają się na cRPG prawie jak nikt. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, piszecie że spellbound może nas jeszcze zaskoczyć itp, ale w tej chwili a szczegolnie po tak nieudanym dodatku do G3 wątpiłbym w jakieś pozytywne zaskoczenie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 14:47, The Nemezis napisał:

Zaraz cię oblegną fanowie "prawdziwych" cRPG ;D.


No nie powiedział bym!
Gothic już od pierwszej części jest i był wyjątkowy. W porównaniu do innych tytułów to on zapoczątkował (według mnie) ludzkie zachowania u NPCów. No i oczywiście był wyjątkowy pod względem otwartości świata.
Dodatkowo udało się autorom to wszysko przenieść do Gothica II a nawet ulepszyć co nieco.
A Gothic III pomimo swojej klęski i tak jest niesamowity!!!

Jednym słowej uznaje że Gothic jest "NAJLEPSZY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 15:03, karolek44 napisał:

ale spellbound nie robiło dodatku tylko ci z bombaju bo tak chciało JooWood

A teraz mnie zaskoczyłeś, byłem przekonany że ten spellbound jest z bombaju bo było tyle szumu z tym dodatkiem, dopiero teraz zagooglowałem i poczytałem trochę na ten temat. Więc dzięki za ifno;D A więc jeszcze nic straconego, Gothica robi europejskie studio wiec może nie spartaczą klimatu jak to zrobili Hindusi, a noż widelec będzie z nowego Gothica dobry produkt ale nie spodziewałbym się że będzie to gra którą "nazwałbym" gothickiem, wg mnie może to być bardzo dobry produkt ale to jednak i tak "nie będzie" gothic. Tytuł moim zdaniem jest tylko i wyłącznie po to żeby właśnie żerować na starych fanach serii, ma już swoją pewną markę i nie trzeba tyle wydawać na promowanie tytułu samego w sobie. Co do klimatu Gothica to bardziej stawiałbym że znajdziemy go jednak w Risen mimo odmiennego tytułu, ale tak jak wspomniałem w tej sytuacji Gothic 4 może nas jeszcze miło zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spellbound zrobiło robin hooda który był hitem może i gothic 4 też będzie hitem narazie nikt nie powinien narzekać aż do wyjścia gothic 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się