Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2009 o 13:11, marcinshinoda napisał:

Jak dobić wroga? Walczę z nim, ale tylko go ogłuszam:P

Przytrzymujesz lewy klawisz myszki dłużej zaznaczając go kursorem - pisze w instrukcji.. albo prawym kurde nie pamietam ale napewno w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 13:15, Arkads napisał:

Przytrzymujesz prawy przycisk myszy i naciskasz lewy, ale tylko wtedy gdy widnieje nazwa
wroga nad nim ;]


Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak jak mówi Arkads ale co do tego tylko wtedy gdy widnieje nazwa wroga nad nim to chyba nie tak bo można przecież zabijac dobijać nie tylko wrogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrogów - na czerwono zaznaczonych w nazwie w ogóle nie trzeba dobijać. Od razu padają. Mi chodziło ogólnie - zresztą można to zrozumieć na logike - skoro chcesz kogoś dobić to musi być Twoim wrogiem, nie? ;P
A chodziło mi o to że jeżeli po prostu po naciśnięciu prawego przycisku myszy będzie widoczna nazwa celu do dobicia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 14:22, Arkads napisał:

Wrogów - na czerwono zaznaczonych w nazwie w ogóle nie trzeba dobijać. Od razu padają.
Mi chodziło ogólnie - zresztą można to zrozumieć na logike - skoro chcesz kogoś dobić
to musi być Twoim wrogiem, nie? ;P
A chodziło mi o to że jeżeli po prostu po naciśnięciu prawego przycisku myszy będzie
widoczna nazwa celu do dobicia ;]

Jasne że tak sorki nie zrozumiałem Cię do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem co trzeba zrobić przed zainstalowanie patcha, ale niepamiętam gdzie. Coś tam było ,ze zalecana jest reinstalacja gry, no i jak seavy nie będą działać to skasować. Coś jeszcze ? ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalasz save''y, wywalasz grę, instalujesz ponownie. Wgrywasz patcha 1.7 na jakąkolwiek wersję gry [ spatchowaną bądź nie ] i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZięki. :) ZRobię to co powiedzialeś i pomęczę dodatek. :)

Pozdr.

Edit: Znaczy patcha pomęczę, anie dodatek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patcha 1.7 smutek zagościł na mojej twarzy. :( Wcześniej w G3 grałem na max ustawieniach i rozdzielce i cieszyłem się rzadko spotykaną w G3 płynnością i myślałem, że jak popoprawiali tam różne rzeczy, to sobie pogram z tymi nowymi efektami też na max rozdzielce, ale gra się ciełą jak holender i grać praktycznie się na da. :( Czy warto zmniejszyć rozdzielkę dla tych wszystkich efektów itp. ?

A tak nawiasem to zaznaczone okienko w oknie poziom trudności, oznacz ,ze mam włączoną inteligencję przeciwników ? ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i Ja podzielę się wrażeniami nt. nowego patcha.

Jest naprawdę dobrze, choć na moim zawalonym systemie całości nie wyciągnę ;p Więc niedługo na pewno poeci format, wtedy będę mógł na pewno ocenić moc tego patcha. Ale widze poprawę. Na średnich chodzi naprawdę nieźle(2.8 GhZ, 1GB RAM, GF 7900 256mb). Owszem, przycinki się zdarzają, ale jest ich znacznie mniej. Za to nie doświadczyłem jakiegoś dużego skoku jeżeli chodzi o wyszkolenie wroga. Miejscami ork potrafi zrobic combo, ze się ledwo obejrzę, a tutaj już masz 50% hp, a czasami stoi jak kołek i wtedy kosi się go równo jak chce ;/ Szczególnie taka sytaucja występuje jak kogoś przyciśnie się do muru/płotu etc. Szkoda też że nie wprowadzono zabawy wytrychami, w G1 i G2 miałem z tego dużą frajdę ;p Fajnie, że pojawiły się dźwięki broni, czy deszczu(z G2 ściągnięte, ale mniejsza z tym).

Trochę pomarudziłem, jednak w sumie zagrałem ok. 1 godz., więc za bardzo się nie rozpiszę. Ale jest na pewno lepiej. Z tego się trzeba cieszyć ; )

PS. Grał/Gra ktoś magiem z tej nowej edycji? W sumie, nawet nie grałem magiem w "suchym" G3, więc przydałyby się jakieś rady :P A z tego co widziałem, to w patchu wprowadzono nie mało jeśli chodzi o umiejętności i rozwijanie się maga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do wszystkich Magów ;d W jaki sposób mogę szybko zwiększyć prastarą wiedzę i zamiast biegać z mieczem używać normalnych czarów? I czy lepiej iść najpierw do Nordmaru czy do Varantu będąc magiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 12:46, boduczek napisał:

Mam takie pytanie do wszystkich Magów ;d W jaki sposób mogę szybko zwiększyć prastarą
wiedzę i zamiast biegać z mieczem używać normalnych czarów? I czy lepiej iść najpierw
do Nordmaru czy do Varantu będąc magiem? :P


Jak dla mnie powinieneś iść do Varantu do świątyni All Shedin (Czy jakoś tak). Znajduje się ona na południu na samym dole mapy przed Mora Sull. Jest zaznaczona na mapie świata w grze. Tam powinieneś znaleźć sporo tabliczek zwiększających prastarą wiedzę. No i zawsze możesz udać się do Geldern. Tam jest sporo ksiąg które zwiększają ci prastarą wiedzę. A jeśli chodzi o Nordmar to najlepiej jak się tam udasz po nauczeniu się zdolności Regeneracji many bo w przeciwnym razie będzie ciężko.

Ok a teraz moje pytanie: Otóż ściągnąłem właśnie path 1.70 do G3 i słyszałem że przed zainstalowaniem go można wybrać jakiś lepsze SI przeciwników oraz inny model walki- trudniejszy od poprzedniego. Czy to "utrudnienie" może spowodować że nie podbiję jakiegoś miasta lub będę się męczył z jakąś dużą grupą przeciwników bo z tym modelem walki ich nie pokonam? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że bez zabicia Orka się nie obędzie, ale pewny nie jestem. Ja tam użyłem wytrycha.

Czy jest szansa, że do questpacka powstanie jakiekolwiek spolszczenie? Mogą być napisy, bo wydaje mi się, że nie opłaca się angażować aktorów do dubbingu, chyba że tych questów jest wyjątkowo dużo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już było pisane i ogłaszane. Jako fani szukamy chętnych do tłumaczenia.
Kilka osób już jest w składzie.

Kiedy dostaniemy ENG wersję tekstów, to zabierzemy się za tłumaczenie ;-)
Także jest spora szansa, że tekstowa (bez audio) wersja QP3 będzie też dla polskiego wydania gry.

Tu jeszcze raz podkreślę, że akcja jest całkowicie fanowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem :P Akurat fajnie byłoby posłuchać polskich głosów, bo wszystkie Gothiki mają świetny dubbing. Ale lepszy rydz niż nic :P Ja już instaluję patcha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 13:41, Gumiś2 napisał:

Wydaje mi się, że bez zabicia Orka się nie obędzie, ale pewny nie jestem. Ja tam użyłem
wytrycha.

nie mogłeś otworzyć północnego skarbca wytrychem, bo się nie da, południowy ten z hełmem paladyna da się, ale do północnego potrzebny jest klucz. Niech ktoś napisze kto ma ten klucz, bo nie będę mordował wszystkich po kolei dla głupiego klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mógłbym aktywować kody na pathu 1.70 w G3? Bo muszę przyznać że nie chce mi się "uczciwie" przechodzić po raz 3 tej gry.Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się