Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Jestem po pierwsze godzince z G3 EE i jak na razie... jest super! :) Wreszcie Gothic 3 wygląda u mnie naprawdę ładnie i do tego działa całkiem przyzwoicie. Co prawda zdarza mu się "zadławić się" na parę sekund, ale i tak jest o niebo lepiej w porównaniu do tego, co pokazywała gra bez patcha 1.7. Świetna robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dopiero zaczynam grać na nowym patchu, ale mam pytanie. Czy teraz robienie dla orków jest tak samo nieopłacalne jak na poprzednich patchach? Mam na myśli to, że reputację dużo łatwiej zdobywało się u buntowników i np. u orków nie ma żadnego odpowiednika wypasionej zbroi paladyna. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie grałem na moim kompie w gothica dzisiaj kupiłem i mam pytania czy pujdzie mi na full sczegołach i rozdzielczości jeżeli dysponuję owym sprzetem Amd 3500+ 2.21Ghz 2GB Ram GeForce 7600gt 256mb Service Pack 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, bo z Gothiciem to różnie bywa, ale zwykle "in minus" (choć nie wiem jak sprawa z patchem CP 1.7), ale marne szanse masz. Może 800x600 i spróbuj max, albo 1024x768 i średnie, średnio-wysokie. Przy dużej odrobinie szczęścia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 20:48, Gumiś2 napisał:

Nie jestem pewien, ale w karczmie słyszałem, że Pancerz Orka jest najlepszy, ale chyba
tylko Kan go daje/sprzedaje :)


Dostaje jak zniszczysz 5 przywódców Buntowników w tym "króla Myrtany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:36, iwaneszek napisał:

> Nie jestem pewien, ale w karczmie słyszałem, że Pancerz Orka jest najlepszy, ale
chyba
> tylko Kan go daje/sprzedaje :)

Dostaje jak zniszczysz 5 przywódców Buntowników w tym "króla Myrtany"


5 dowódców buntowników nawet nie ma...jest ich trzech + król. I za zabicie ich dostaje się zbroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:35, lis 23 napisał:

> A jaki patch? ^^

Pewnie chodzi o ten nowy patch 1.7 ?


Mi,jak na razie na samym początku gry cięło dużo bardziej,niż wcześniej na xpeku ... zobaczy się później - musiałem też trochę pokombinować,bo na viście nie da się dokonać zmian w plikach gry / chodzi o kody /,przełączyłem się na xp i tam zmieniłem zapis z false na true - a przy okazji także w Sacred2 ;) - zapisało,więc może zadziała?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:37, Ecko09 napisał:

> > Nie jestem pewien, ale w karczmie słyszałem, że Pancerz Orka jest najlepszy,
ale
> chyba
> > tylko Kan go daje/sprzedaje :)
>
> Dostaje jak zniszczysz 5 przywódców Buntowników w tym "króla Myrtany"

5 dowódców buntowników nawet nie ma...jest ich trzech + król. I za zabicie ich dostaje
się zbroje.


Przywódca Montery,Nemory,Okary Vengradu i chyba Anog(nie jest o przywódcą obozu ale jednak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się