Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2010 o 15:54, Gumisiek2 napisał:

Nie, za worki z pszenicą dostajesz tylko 2 punkty reputacji. Napisz, jakie jeszcze questy
masz w Monterze, może coś poradzimy. Zakładam, że walczyłeś na arenie, to prawdziwa kopalnia
punktów reputacji.



Jestem mistrzem areny.Mam jeszcze misję zabicia agresywnych wilków i znalezienia rzeczy jakiegoś kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 15:57, matis9988 napisał:

Jestem mistrzem areny.Mam jeszcze misję zabicia agresywnych wilków i znalezienia rzeczy
jakiegoś kupca.


Wilki są w kopalni. (przy drodze do farmy domenika.
A ta szkatułka jest przy grupie buntowników (tych co są na środku), za przewróconym wózkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 15:57, matis9988 napisał:

znalezienia rzeczy jakiegoś kupca.


Jeżeli chodzi o Basira, to jego szkatuła jest gdzieś w szczątkach karawany/ruinach muru przed miastem, ale za to zadanie otrzymujesz reputację dla Asasynów, a nie dla Montery. Jeżeli trzymasz z Orkami, możesz zabić Sanforda (ukryty buntownik, któremu zanosiłeś mleko i pszenicę). Jeżeli interesuje Cię wykonanie questa z wilkami, to wyjdź wejściem od strony Wybrzeża (prawdopodobnie nim wchodziłeś) i idź cały czas prosto, a dojdziesz do odpowiedniej jaskini, gdzie znajdziesz też miecz paladyna z Cape Dun.

BTW. Coś mało masz tych questów, musialeś coś przegapić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 16:11, matis9988 napisał:

Gumisiek2:Tan miecz jest głęboko w jaskini?


Miecz znajdziesz na samym końcu jaskini, ale ta jaskinia nie jest taka duża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Skąd mogę wziąć dużą ilość złotych samorodków? Dostałem w Geldern za zadanie zdobyć 50 samorodków, ale w wilczej kopalni nie było żadnych, a udało mi się stamtąd wykopać tylko ~20 sztuk.
I jakaś sugestia jak najłatwiej się obłowić? Jestem myśliwym-złodziejem-kowalem, nie dołączyłem do żadnego z obozów.
jak na razie mam około 50-60 tysięcy, ale 50k będę musiał oddać w związku z jednym z questów. Tak myślę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 17:37, KuroNeko napisał:

Witam! Skąd mogę wziąć dużą ilość złotych samorodków? Dostałem w Geldern za zadanie zdobyć
50 samorodków, ale w wilczej kopalni nie było żadnych, a udało mi się stamtąd wykopać
tylko ~20 sztuk.
I jakaś sugestia jak najłatwiej się obłowić? Jestem myśliwym-złodziejem-kowalem, nie
dołączyłem do żadnego z obozów.
jak na razie mam około 50-60 tysięcy, ale 50k będę musiał oddać w związku z jednym z
questów. Tak myślę ^^

MUSISZ mieć umiejętność górnictwa, bo inaczej przekopiesz wszystkie kopalnie w Geldern i nie znajdziesz wystarczającej samorodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 17:37, KuroNeko napisał:

Witam! Skąd mogę wziąć dużą ilość złotych samorodków? Dostałem w Geldern za zadanie zdobyć
50 samorodków, ale w wilczej kopalni nie było żadnych, a udało mi się stamtąd wykopać
tylko ~20 sztuk.

W okolicy Geldern jest kilka kopalni. Dodatkowo jedną kopalnie gdzie jest dużo miejsc wydobycia znajdziesz szukając ludzi do Okary. Polecam iść tam, a reszty poszukać w kopalniach w okolicy Geldern.

Dnia 25.06.2010 o 17:37, KuroNeko napisał:

I jakaś sugestia jak najłatwiej się obłowić? Jestem myśliwym-złodziejem-kowalem, nie
dołączyłem do żadnego z obozów.
jak na razie mam około 50-60 tysięcy, ale 50k będę musiał oddać w związku z jednym z
questów. Tak myślę ^^

Nie wiem czy już masz możliwość, ale dobra kasa jest za miecze półtoraręczne. Jeśli masz złodziejstwo na 100 to możesz wyuczyć się umiejętności okradania śpiących ludzi, a niektórzy orkowie noszą broń za kilka tysięcy.
A główne źródło dochodu to sprzedawanie złomu z wyzwalania miast.

Bezi_113 - Myślisz,że on się uczył kowalstwa bez wydobycia? To raczej wątpliwe, ale nie niemożliwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 18:02, Bezi_113 napisał:

Eeee, a jaki to problem ;P ?
Nauczył się wykuwania broni i innych złomów, ale nie wydobycia ;)
@Gumiś
A nie 100k tam było?

Oczywiście, że wydobycia też się uczyłem :)

Zrobiłem już tego questa z samorodkami :)
Trochę ciężko mi się rozstawać z moimi uczciwie ukradzionymi pieniędzmi, jestem pazerny jak diabli. Jak wpadłem do podziemnego skarbca w Geldern to podniosłem wszystko, co do pojedynczej monety :p
Chyba jednak nie będę dawał hajsu temu brudnemu orkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja temu kochanemu orkowi dałem. I tak na końcu gry moją kaskę odzyskałem;d
Chciałem pozostać w dobrej wierze z orkami, a jak już miałem na końcu trzy wyjścia, to je odegrałem, i zabiłem wszystko. Mogłem zrobić tak jak koledzy.. Ale dla orków wszystko:)
A kasą się nie przejmuj - jest jej baaardzo dużo. A jak lubisz grabić kasę, o w Varancie (W stolicy) jest taki jeden wielki pod ziemią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem Gothic 3 Interactive Map, i wszystko stało się łatwiejsze. Koniec z głupim bieganiem po okolicy w poszukiwaniu czegoś. Bo w Nordmarze to wkur**ało ...

Są jakieś mody zmieniające grafikę na trochę "mroczniejszą"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 21:03, KamyK_84 napisał:

Ściągnąłem Gothic 3 Interactive Map, i wszystko stało się łatwiejsze. Koniec z głupim
bieganiem po okolicy w poszukiwaniu czegoś. Bo w Nordmarze to wkur**ało ...

Są jakieś mody zmieniające grafikę na trochę "mroczniejszą"?

Jeśli za mroczną można uznać kolory jesienne to tak ;-)
http://gothic.gameguru.ru/mods/gothic3/autumn.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 16:46, dave03 napisał:

Dobrze wiedzieć. Kłopot jednak w tym że grę mam - jak łatwo się domyślić - z PLAYa i
tam instrukcji żadnej nie ma


Jest instrukcja obslugi na plycie z gra w odpowiednim katalogu. Co wiecej jest tam tez poradnik do Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, akurat gram dziś wyjątkowo na Viście, a że grę mam zaliczoną kilka razy, postanowiłem zabawić się na kodach(Nie przechodzić, czy coś - po prostu wariować:)). Niestety, nie działa u mnie konsola - zmieniłem plik ge3. ini, ale nic nie dało. Podobno gdy jest wciśnięty num lock, nie da się uruchomić konsoli. Ma ktoś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się