Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam pytanie do questa "zabij krowy". NIby rzecz wydaje sie prosta - trzeba zabic krowy i to zrobilem. Tyle tylko, ze gra nie zalicza mi wykonania tego zadania. W koncu az spojrzalem do poradnika, dowiedzialem sie, ze trzeba zabic 6 krow. I dokladnie tyle ubilem. I co? I quest nadal nie zaliczony. To ile tych krow trzeba zalatwic, zeby zadanie zostalo zaliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:07, Wojman napisał:

/ciach/


Wszystkie, jakie spotkasz na tej farmie. Przypadkiem, któraś z krów tobie nie zwiała? Najlepiej prześpij się lub poczekaj kilka dni w grze jeśli jakaś krowa uciekła to po jakimś czasie wraca. A jeśli nie wróci to znaczy że chyba trafiłeś na jakiegoś buga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na pewno zabijasz te krowy co trzeba? Te na farmie naprzeciw głównego wejścia do Montery?
EDIT: Zostałem uprzedzony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym poradniku jest błąd. Trzeba zabić 7 krów. Poczekaj, aż wrócą na farmę (jeśli je przepędziłeś) albo szukaj ich nieopodal obozowiska Masona lub w okolicach, gdzie znajdował się Trano (stań przodem do bramy, z której wychodzi się na farmę, obróć się o 45-60 stopni w prawo i grzej przed siebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 18:51, Ezio napisał:

Ponawiam moje pytanie stronę wcześniej:)

Chodzi o konsolę? Spróbuj wpisać szybko marvin. (właczy się okno mapki ale po prostu je wyłącz i powinno być ok) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to robię, tylko chodzi WŁAŚNIE o konsolę, bo się nie pojawia:/ Bo w końcu można napisać marvin na szybko, albo po prostu zmienić plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać najłatwiejszy i najszybszy sposób by zostać magiem? Gra łowcą-złodziejem-kowalem mnie już nudzi, zaczynam od nowai chcę trochę poczarować, zobaczyć czy jest ciekawiej niż w G2:NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:12, Ezio napisał:

A na pewno zabijasz te krowy co trzeba? Te na farmie naprzeciw głównego wejścia do Montery?


Dokladnie na tej farmie wybilem te krowy. A skoro okazuje sie, ze jednak trzeba zalatwic 7 zwierzakow, a nie 6 to poszukam jeszcze tej ostatniej krowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:07, Wojman napisał:

(...)


To chyba najbardziej denerwujące zadanie w grze (no, może poza pewną kopalnią w Nordmarze). Mój sposób na to zadanko: od początku gry losuje z pierwszych skrzyń kilka zwojów oswojenia zwierzęcia oraz strachu - problem z krówkami znika od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 20:51, KuroNeko napisał:

Może ktoś podać najłatwiejszy i najszybszy sposób by zostać magiem? Gra łowcą-złodziejem-kowalem
mnie już nudzi, zaczynam od nowai chcę trochę poczarować, zobaczyć czy jest ciekawiej
niż w G2:NK :)

Dajesz wszystkie punkty w wiedzę => wyuczasz się nauki => wybierasz kulę ognia => wszystkie punkty w manę.
W ten sposób zrobisz karabin maszynowy i żaden przeciwnik nie będzie mieć z tobą szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 21:35, Fun_g_1_2_3 napisał:

W ten sposób zrobisz karabin maszynowy i żaden przeciwnik nie będzie mieć z tobą szans.

Miałem raczej na myśli gdzie pójść, z kim pogadać itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 23:09, hammerfall87 napisał:

tak się zapytam jak skórować zwięrzeta mam wyuczone umiejetnosci

Nie wszystkie się da, np takiego królika nie oskórujesz ;p
W kazdym razie podchodzisz do zabitego zwierza i po prostu klikasz LPM tak, jakbyś chciał zabrać mięso. w "ekwipunku" pojawi się także skóra i/lub kły/pazury/roki etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkur... za mnie ten Gothic 3. Ta gra powinna sie nazywac Bugothic 3 chyba, bo bug goni buga i na bugu siedzi. Mimo tony patchy, modyfikacji i ulepszen. O jajach zwiazanych z krowami juz wspominalem wczesnej. Wystarczy, ze jedna polazla sobie gdzies i nie mozna ukonczyc zadania. W koncu jednak udalo sie mi ja odnalezc. Poniewaz postanowilem wesprzec buntownikow, dostalem haslo, ktore trzeba przekazac Sanfordowi. Wiec do niego poszedlem, pogadalem, haslo podalem. Ten w koncu stwierdzil, ze to bohater zdecyduje kiedy wezwac do wyzwolenia miasta. Zatem zaczynam je wyzwalac. Na Sanforda rzuca sie masa przeciwnikow, wiec pomagam mu walczyc. Gdy ich pokonuje ci jak gdyby nigdy nic po chwili sobie wstaja (z pelnym paskiem energi zyciowej i w pelnym uzbrojeniu) i dalej atakuja Sanforda i mnie. I robia tak do czasu gdy Sanforda nie zabija. Wtedy pojawia sie komunikat, ze... wykonalem zadanie pozbycia sie Sanforda! Raz, ze takiego zadania nie dostalem, dwa ze akurat bylem w trakcie wypelniania zupelnie innego zadania czyli wyzwalania miasta. Wczytanie save nic nie daje i chyba po prostu najwzyczajniej w swiecie tego Bugothica odinstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 01:46, Wojman napisał:

> A na jakim paczu Ty grasz , że masz takiego BUGOthica ?

Na 1.74, czyli najnowszym.


Dziwne, bo ja jak powalę wrogiego orka to on już nie wstaje. Wydaje mi się, że jego nazwa/imię musi być na czerwono, wtedy automatycznie ich zabijasz zamiast ogłuszyć. Jak dobijesz paru na ziemi (przytrzymanie LPM + PPM) to resztę powinieneś zabijać automatycznie. A od kogo jest ten quest z krowami? Nie kojarzę takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się