Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2010 o 14:26, hammerfall87 napisał:

Ja się dziwiłem ,że ubiłem trole nie mając zbroi ani porządnej broni w poprzednich częściach
nie drasnął bym takiego potwora .Dziwi mnie to,że wchodzac do czyjegos domu nikt mnie
nie wygania .Brakuje mi andrealiny gdy robie włamania


Włamania w gothicu^^ Nie ta gra;D Tu nie ma nawet po co kraść bo i tak nie ma co^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 14:26, hammerfall87 napisał:

Ja się dziwiłem ,że ubiłem trole nie mając zbroi ani porządnej broni w poprzednich częściach
nie drasnął bym takiego potwora .Dziwi mnie to,że wchodzac do czyjegos domu nikt mnie
nie wygania .Brakuje mi andrealiny gdy robie włamania

No niestety. Też tego nie czuje, a przecież mogłaby być z tego całkiem interesująca "mini-gra".

W przeciwieństwie do orków, trudne do zaszlachtowania są ogry. Musiałem je sprytnie podejść- wlazłem sobie na górkę i strzelałem strzałami z ogniem, później tylko jeden (z trzech, mówię o tej jaskini pod Cape Dum) i... zabił mnie. Ale później go pokonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnego "problema". W Cape Dun dostałem zadanie zabić głodne wilki które się szwendają po okolicy. Zabiłem ich około dziesięciu. W pobliżu nie ma już żadnej czworonożnej istoty a quest nadal nie był zaliczony. W końcu się wkurzyłem i uznałem, że walę to. Wyzwoliłem miasto i pomimo zabicia pracodawcy quest nadal wisi w "nie wykonany" zamiast "nie udanych". Gram na wersji 1.73, mieliście tak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:08, KuroNeko napisał:

Mam pewnego "problema". W Cape Dun dostałem zadanie zabić głodne wilki które się szwendają
po okolicy. Zabiłem ich około dziesięciu. W pobliżu nie ma już żadnej czworonożnej istoty
a quest nadal nie był zaliczony. W końcu się wkurzyłem i uznałem, że walę to. Wyzwoliłem
miasto i pomimo zabicia pracodawcy quest nadal wisi w "nie wykonany" zamiast "nie udanych".
Gram na wersji 1.73, mieliście tak kiedyś?

Ja gram na 1.6, ale miałem podobnie- w końcu poszwendałem się wokół miasta dobre parę godzin i... raz jakiś jeden wilk został, tak pomiędzy chatką Jensa a farmą, na której byli orkowie. Ja dalej w "bieżących" mam zadanie, żeby zdusić buntowników w Cape Dun, więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:08, KuroNeko napisał:

Mam pewnego "problema". W Cape Dun dostałem zadanie zabić głodne wilki które się szwendają
po okolicy. Zabiłem ich około dziesięciu. W pobliżu nie ma już żadnej czworonożnej istoty
a quest nadal nie był zaliczony. W końcu się wkurzyłem i uznałem, że walę to. Wyzwoliłem
miasto i pomimo zabicia pracodawcy quest nadal wisi w "nie wykonany" zamiast "nie udanych".
Gram na wersji 1.73, mieliście tak kiedyś?

Na pewno zajrzałeś w każdy kąt? Byłeś nawet w kniejach tam gdzie jest zbiegły niewolnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głodne wilki są w jaskini po drodze do cape Dun. Mają nazwę "Głodny wilk" więc nie powinieneś przeoczyć :)
Też grałem na 1.73, ale zabiłem je przez przypadek (zanim dostałem questa). Po prostu wlazłem do jaskini i kosiłem co się ruszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:43, Fun_g_1_2_3 napisał:

Na pewno zajrzałeś w każdy kąt? Byłeś nawet w kniejach tam gdzie jest zbiegły niewolnik?

Tak, byłem tam. Ani żywej duszy.

Dnia 02.07.2010 o 16:43, Fun_g_1_2_3 napisał:

Głodne wilki są w jaskini po drodze do cape Dun. Mają nazwę "Głodny wilk" więc nie powinieneś
przeoczyć :)
Też grałem na 1.73, ale zabiłem je przez przypadek (zanim dostałem questa). Po prostu
wlazłem do jaskini i kosiłem co się ruszało.

Gdzie? Ja myślałem, że w TYM queście chodzi o te które biegają niedaleko chaty myśliwego... Bo są jeszcze jedne głodne wilki które trzeba zabić na zlecenie kogoś z Montery bodajże, tam, gdzie jest miecz Wenzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 17:11, KuroNeko napisał:

Tak, byłem tam. Ani żywej duszy.

Dobra, wierze na słowo ;-)
Sam kiedyś obserwowałem jak wilk rzucił się na ścierwojada. Efekt był taki, że wilk goni, ofiara ucieka, a biedny bezimienny maratonem z nimi. I tak dobiegliśmy do magicznej bariery. Co dalej był to nie muszę mówić więc życzę miłych i krótkich poszukiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz tą miejscówkę, w której walczyłeś z tym orkiem? Wtedy mogłeś dostać tego niewolnika lub forsę. Tam, niedaleko tej chatki z tym orkiem, jest polana z jelonkami. Spróbuj tam, w krzakach mogą być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie na youtube tego questa.

@Abi_Dalzim - A ty nie klep bzdur.

edit: Sprawdź jeszcze raz za tym zbiegłym niewolnikiem, bo coś mi się wydaję, że tam nie zajrzałeś :p
( omiń niewolnika i 20 m w prawo, tam jest chyba 3 tych wilków.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 19:19, Piotrekmysza napisał:

Poszukaj sobie na youtube tego questa.

@Abi_Dalzim - A ty nie klep bzdur.

edit: Sprawdź jeszcze raz za tym zbiegłym niewolnikiem, bo coś mi się wydaję, że tam
nie zajrzałeś :p
( omiń niewolnika i 20 m w prawo, tam jest chyba 3 tych wilków.)

Obok chramu? Tamtędy właśnie z tym niewolnikiem przechodziłem, zauważyłbym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 20:16, Ezio napisał:

A przeszukałeś ta moją polankę?:D

Nie ;p Bo teraz i tak już jest za późno na wykonanie tego zadania, pracodawca gryzie piach już od kilku dni(growych) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym się nie przejmuj - wybijesz, to raczej dostaniesz doświadczenie za to. Kumpel tak zrobił, i co? No i miał zaliczony quest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 20:06, KuroNeko napisał:

Obok chramu? Tamtędy właśnie z tym niewolnikiem przechodziłem, zauważyłbym ;)


NIE ! ZA CHRAMEM, mijasz hareka(niewolnika) i idziesz pod górę w prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak spisuje się system walki 2 mieczami ? W porządku ? Czy lepiej wybrać duży oręż i walczyć dwuręcznymi broniami (toporami ?) ?


AI towarzyszów naszego bohatera jest straszne ;O. Byłem w Reddock, wygrałem walkę z Cooperem na arenie i zaproponowałem mu żeby do mnie dołączył. Brak słów co on wyprawia :/. Zostaje w tyle, blokuje się na zwykłym kamieniu (?!!?) i nie potrafi go obejść, muszę po niego co chwile wracać... teraz już nie, bo zgubił mi się i nawet nie wiem gdzie jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 16:57, nolif3r napisał:

AI towarzyszów naszego bohatera jest straszne ;O. Byłem w Reddock, wygrałem walkę z Cooperem
na arenie i zaproponowałem mu żeby do mnie dołączył. Brak słów co on wyprawia :/. Zostaje
w tyle, blokuje się na zwykłym kamieniu (?!!?) i nie potrafi go obejść, muszę po niego
co chwile wracać... teraz już nie, bo zgubił mi się i nawet nie wiem gdzie jest :D.

U mnie trochę był pomocny- wparowałem razem z nim do bandytów na nadbrzeżu. Sam raczej rady byłbym sobie nie dał. Ale i tak tam zginął, więc... ;) Co do AI jego- tak, jest słabe, mnie też się blokował.

Swoją drogą, wie ktoś, gdzie jest ta "zrujnowana wieża na południe od Montery", gdzie mam znaleźć (i ubić) najemnika? Bo szukam, szukam, łażę, a odnaleźć nie mogę. Natknąłem się na jakiś obóz bandytów, wlazłem do środka i na końcu, gdzie są łóżeczka byli ostatni z nich. Postrzelałem trochę z łuku, żeby zadać im obrażenia, skręcili w bok i... zniknęli. :O Nie wiem, o co z tym chodziło, najprawdopodobniej to jakiś bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 17:05, MarchewaSoler napisał:

Swoją drogą, wie ktoś, gdzie jest ta "zrujnowana wieża na południe od Montery", gdzie
mam znaleźć (i ubić) najemnika? Bo szukam, szukam, łażę, a odnaleźć nie mogę. Natknąłem
się na jakiś obóz bandytów, wlazłem do środka i na końcu, gdzie są łóżeczka byli ostatni
z nich. Postrzelałem trochę z łuku, żeby zadać im obrażenia, skręcili w bok i... zniknęli.
:O Nie wiem, o co z tym chodziło, najprawdopodobniej to jakiś bug.

Jak jesteś koło tych buntowników co Ci to zlecają to oni są w pomiędzy dwoma ścieżkami które formują widełki (Y). Jak pójdziesz tą prawą to zobaczysz po lewej takie małe wzgórze z wieżą. To ta, jest bardzo blisko miasta ;) Też początkowo miałem z tym problem ;) Ewentualnie możesz wyjść tym zrujnowanym wyjściem z Montery (tam gdzie masa cegieł leży) i skręcić w prawo. Powinieneś zauważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 17:05, MarchewaSoler napisał:

Swoją drogą, wie ktoś, gdzie jest ta "zrujnowana wieża na południe od Montery", gdzie
mam znaleźć (i ubić) najemnika? Bo szukam, szukam, łażę, a odnaleźć nie mogę. Natknąłem
się na jakiś obóz bandytów, wlazłem do środka i na końcu, gdzie są łóżeczka byli ostatni
z nich. Postrzelałem trochę z łuku, żeby zadać im obrażenia, skręcili w bok i... zniknęli.
:O Nie wiem, o co z tym chodziło, najprawdopodobniej to jakiś bug.

Jest kilka sposobów, żeby tam trafić:
1) Gdy idziesz od zleceniodawców wejdź na pierwszą górkę na wschód od nich.
2) Gdy wyjdziesz od strony świątyni powinieneś dojrzeć zrujnowaną wieże.
3) Gdy jesteś w nocy można łatwo dojrzeć ognisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 16:57, nolif3r napisał:

Jak spisuje się system walki 2 mieczami ? W porządku ? Czy lepiej wybrać duży oręż i
walczyć dwuręcznymi broniami (toporami ?) ?


AI towarzyszów naszego bohatera jest straszne ;O. Byłem w Reddock, wygrałem walkę z Cooperem
na arenie i zaproponowałem mu żeby do mnie dołączył. Brak słów co on wyprawia :/. Zostaje
w tyle, blokuje się na zwykłym kamieniu (?!!?) i nie potrafi go obejść, muszę po niego
co chwile wracać... teraz już nie, bo zgubił mi się i nawet nie wiem gdzie jest :D.

Patchie for de łin :P
A jeśli grasz z paczami to bodaj bug jakiś, napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się