Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2010 o 15:06, nolif3r napisał:

No nie... znowu :/. To się powoli nudne staje :o.

No to po co grasz w ogóle w tę grę o_O ?
Cała gra się na tym opiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 15:17, Bezi_113 napisał:


> No nie... znowu :/. To się powoli nudne staje :o.
No to po co grasz w ogóle w tę grę o_O ?
Cała gra się na tym opiera ;)


Na początku było ciekawie, i naprawdę mnie ta gra wciągnęła ale po jakimś tygodniu gdy w każdym mieście mam wykonywać te same questy i od miasta do miasta to jestem już troche znudzony ;P. Ale to nic dziwnego, nie przepadam za grą w takie tytuły, jedyna gra tego typu jaką przeszedłem to Two Worlds ale też było tak samo, koniec to już robiłem na szybko byle to skończyć ;o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. A jest jakiś sposób, by zdobyć te 75% u Asasynów bez zabijania żadnego z magów wody? Ostatnia moja gra skończyła się wielką rzezią Ishtar, tym razem chciałbym tego uniknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 15:45, Jave napisał:

Hm. A jest jakiś sposób, by zdobyć te 75% u Asasynów bez zabijania żadnego z magów wody?
Ostatnia moja gra skończyła się wielką rzezią Ishtar, tym razem chciałbym tego uniknąć
:)

Ja nie widzę sposobu, żeby zdoby to 75% ez zabijania żadnego maga.
Bez tego brakuje sporo rep. za pojedynczego maga dostajemy dużo, a za całego questa też sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stać Cię tylko na taką odpowiedź? Od mojej ostatniej gry minęła masa czasu, tematem się nie interesowałem. Wiem, że w produkcji był kolejny CP, powstawał też mod uzupełniający rozgrywkę o nowe dialogi, opisy. Przypięty post nie zawiera informacji o dodatkowej zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 16:23, Jave napisał:

Przypięty post nie zawiera informacji o dodatkowej zawartości.


Ale zawiera informacje m.in. o poszukiwanej przez Ciebie reputacji u Asasynów. A przejrzenie tych kilku pogrubionych zdań to nie jest wielki wysiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrafisz tego wywnioskować po mojej wcześniejszej wypowiedzi: liczyłem na informacje o modyfikacjach, przypięty post przeglądałem już dawno. To Twój problem, jeżeli z góry zakładasz złą wolę/lenistwo pytającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 19:47, Jave napisał:

Jeżeli nie potrafisz tego wywnioskować po mojej wcześniejszej wypowiedzi: liczyłem na
informacje o modyfikacjach, przypięty post przeglądałem już dawno. To Twój problem, jeżeli
z góry zakładasz złą wolę/lenistwo pytającego.

Ty też nie wywnioskowałeś wszystkiego z postu od Gumisiek2.
Skoro tego nie zrozumiałeś to ja napiszę tak:
CP nie wprowadza zmian więc poczytaj przypięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taka sprawę przeszedłem g1 g2 g3 już kilka razy a ze obecnie nie mam w co grac ponownie sobie go zainstalowałem, teraz taka sprawa na nowym patchu 1.73 nie działa mi konsola pod wpisywanie kodów by uprzyjemnić sobie rozgrywkę. Znalazlem w necie na temat zmiany g3.ini na true i nie działa (choć nie wiem, nie mam właśnie cały czas tej tyldy) marvin mode także mi nie działa znalazłem coś na temat lewy shift prawy shift i home ale tak samo nic nie działa czy ktoś zna może rozwiązanie mojego problemu;) byłbym wdzięczny za pomoc
PS poszukiwałem także trainera ale nic mi to nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj poprzednie posty to zauważysz, że nie jesteś jedyną osobą która ma z tym problem.
Jeszcze nikt nie napisał tutaj sensownego rozwiązania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do problemu to domyslam sie czym on jest powodowany jak mi sie uda problem rozwiazac to napisze.
ps Fun jednak 1860 stron to za duzo jak dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 23:47, Dewing napisał:

co do problemu to domyslam sie czym on jest powodowany jak mi sie uda problem rozwiazac
to napisze.
ps Fun jednak 1860 stron to za duzo jak dla mnie;)

PS problem calkowicie rozwiazany jesli chodzi o konsole tyldy wystarczy nowy patch badz ponowne jego zainstowanie chodzi mi o patcha 1.73 moja wersja byla obecje 1.72 nie popatrzylem w necie czy jest nowsza a patcha sciagnalem ze strony joowoda;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 02:22, Dewing napisał:

PS problem calkowicie rozwiazany jesli chodzi o konsole tyldy wystarczy nowy patch badz
ponowne jego zainstowanie chodzi mi o patcha 1.73 moja wersja byla obecje 1.72 nie popatrzylem
w necie czy jest nowsza a patcha sciagnalem ze strony joowoda;]

Rzeczywiście nie popatrzyłeś czy są nowe wersje ;-)
Najnowszym patchem jest 1.74 i zawiera od wszystkie patche 1.7_ i dodaje kilka efektów graficznych i poprawia jedno zadanie. I nie chodziło mi o czytanie postów z przed premiery gry tylko o przelecenie wzrokiem tych max. 10 ostatnich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kurczak czy frytki, bo mam niusa?"

CSP prawdopodobnie usunie znane nam zakończenia i wprowadzi nowe, ale zgodne ze Zmierzchem Bogów, a tym samym Drogą Adanosa. Całkowitej pewności nie ma, ale można wziąć to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 16:36, Gumisiek2 napisał:

"Kurczak czy frytki, bo mam niusa?"

Frytki jeśli można prosić ;-)

Dnia 14.07.2010 o 16:36, Gumisiek2 napisał:

CSP prawdopodobnie usunie znane nam zakończenia i wprowadzi nowe, ale zgodne ze Zmierzchem
Bogów, a tym samym Drogą Adanosa. Całkowitej pewności nie ma, ale można wziąć to pod
uwagę.

Nie wyobrażam sobie zmiany zakończenia po stronie Adanosa. Od pierwszej części cały czas podążaliśmy Drogą Adanosa, a Zmierzch Bugów zrobił z bezimiennego zwykłego idiotę, który najpierw o coś walczy, a później wyburza do poziomu niższego niż 0. Zaszalej z własną wyobraźnią i napisz jak to sobie wyobrażasz ;-)
Jeśli się nie mylę obecne zakończenie jest zgodne z rozpoczęciem dodatku - Bezimienny znika w portalu z Xardasem, a po 10 latach zabija go i wychodzi. Co oni tu niby mają zmienić dla zgody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Monterze. Otóż idę stroną buntowników i teraz po rozmowie z Varekiem i Rolandem powinienem iść do Sanfroda i wywołać rewolucję. A tu surprise, nie ma żadnego dialogu z nim aby ją wywołać (jak to było z paladynem poprzednio...) Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 20:19, Infinitas napisał:

Co zrobić?


Jeśli chcesz wpasować się w tą całą mesjańską otoczkę powinieneś zabić Vareka, aczkolwiek równie dobrze może być to dowolny ork - możesz zaczać od farmy Elbera, co będzie najrozsądniejszym wariantem (nie musisz prać się w centrum bitwy, gdzie łatwo można zginąć, a kiedy już uporasz się z najemnikami i orkami dozorującymi wieśniaków następni będą przybiegali falami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 20:26, Shlafrok napisał:

> Co zrobić?

Jeśli chcesz wpasować się w tą całą mesjańską otoczkę powinieneś zabić Vareka, aczkolwiek
równie dobrze może być to dowolny ork - możesz zaczać od farmy Elbera, co będzie najrozsądniejszym
wariantem (nie musisz prać się w centrum bitwy, gdzie łatwo można zginąć, a kiedy już
uporasz się z najemnikami i orkami dozorującymi wieśniaków następni będą przybiegali
falami).

Hmm... mi w zadaniu też pokazuje że mam Vareka zabić. Czyli jeśli się nie mylę, to nie ma żadnej możliwości, typu iść do Sanfroda i powiedzieć mu o rozpoczęciu rewolucji? Jak w przypadku poprzedniego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się