Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2010 o 20:33, Infinitas napisał:

Czyli jeśli się nie mylę


Nie mylisz się. Będziesz musiał się do tego przyzwyczaić (do procedury, nie nieomylności :] )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 20:33, Infinitas napisał:

/cut/

A zrobiłeś już misję dla tych buntowników co stoją nieopodal miasta? Zlecają Ci wywabienie z miasta 4 strażników orków. Oni podadzą Ci hasło(Niech żyje Okara), które musisz powiedzieć Sanfordowi. Wtedy na 100% będziesz miał tę opcję dialogową chyba, że wystąpił u Ciebie jakiś bug :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 20:40, KuroNeko napisał:

A zrobiłeś już misję dla tych buntowników co stoją nieopodal miasta? Zlecają Ci wywabienie z miasta 4 strażników orków. Oni podadzą Ci hasło(Niech żyje Okara), które musisz powiedzieć Sanfordowi. Wtedy na 100% będziesz miał tę opcję dialogową chyba, że wystąpił u Ciebie jakiś bug :)


I co, nagle se wybuchnie rewolucja jak w Cape Dun? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 20:44, Gumisiek2 napisał:

Hasło podaje Mason, ten od zabicia krów, a on jest za farmą.

Jakiego zabijania krów? Może masz inną wersję, ale na 1.73 jakiś tam buntownik(nie pamiętam imienia) zleca wywabienie orkowych strażników z miasta. Jest ich 4, gdy wszyscy zginą poda on to hasło, które trzeba przekazać Sanfordowi. jestem tego w 100% pewien.
Jest on niedaleko tego zrujnowanego wyjścia z miasta, gdzie wala się pełno cegieł. Trzeba iść w lewo gdy będzie taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 20:44, Gumisiek2 napisał:

Hasło podaje Mason, ten od zabicia krów, a on jest za farmą.

Gumiś ma rację - hasło daję gość od krów - ofc w wersji 1.74. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, rzeź zrobiłem zwyczajnie :D Wszystkich wyrżnąłem, tylko sanfrod przeżył (ale on chyba god mode miał xD ) :D Wszędzie w mieście i na obrzeżach miasta trupy się walają :E Już myślałem że nikt nie przeżył, wchodzę do wioski, a tu Sanfrod siedzi w swojej kanciapie i mi mówi że miasto oswobodziłem :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 21:34, Firefly94 napisał:

> Hasło podaje Mason, ten od zabicia krów, a on jest za farmą.
Gumiś ma rację - hasło daję gość od krów - ofc w wersji 1.74. :P

W takim razie to jest wina patcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to by było dziwne, bo to zadanie wykonywałem na patchach 1.6 i 1.72, Firefly94 twierdzi, że na 1.74 też tak jest. Nie sądzę, by 1.73 był wyjątkiem, poza tym w changelogu nie było nic o jakimkolwiek ingerowaniu w tego questa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 22:26, Gumisiek2 napisał:

Hmm, to by było dziwne, bo to zadanie wykonywałem na patchach 1.6 i 1.72, Firefly94 twierdzi,
że na 1.74 też tak jest. Nie sądzę, by 1.73 był wyjątkiem, poza tym w changelogu nie
było nic o jakimkolwiek ingerowaniu w tego questa :)

To nie wiem, w każdym razie ja żadnego questa z zabijaniem krów nie miałem, a hasło jakoś poznałem i Monterę (nie raz) odbiłem. Dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 11:23, Piotrekmysza napisał:

Hasło daje nam Mason. Przypomnij sobie jak bezi się z niego śmiał, że wymyślił takie
hasło...

To tak, ale Oni coś gadają o zabijaniu krów, Ja takiego questa nie miałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 22:30, KuroNeko napisał:

To nie wiem, w każdym razie ja żadnego questa z zabijaniem krów nie miałem, a hasło jakoś
poznałem i Monterę (nie raz) odbiłem. Dziwne :D

Był w tym queście dialog:
"-Niech żyje Okara?Kto wymyślił te bzdurę?
-Ja,ech...niezły pomysł,prawda?
-Ta,niezły,doskonały.Równie dobrze możesz biegać po mieście wrzeszcząc:Hej,jestem buntownikiem!Chodźcie mnie zabić!
-Ech...nie pomyślałem o tym.
-Idiota..."
Teraz pamiętasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 12:05, Dootix napisał:

"-Niech żyje Okara?Kto wymyślił te bzdurę?
-Ja,ech...niezły pomysł,prawda?
-Ta,niezły,doskonały.Równie dobrze możesz biegać po mieście wrzeszcząc:Hej,jestem buntownikiem!Chodźcie
mnie zabić!
-Ech...nie pomyślałem o tym.
-Idiota..."
Teraz pamiętasz? ;)

Nie. Sprawdziłem. Hasło poznałem od Daryla. Masona jakoś nie spotkałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zużyte przedmioty naprawić czy cuś? :S I czy jak jestem na początku vengardu z pancerzem buntownika to dobrze czy źle? Stać mnie na lepszy armor, ale za mała reputacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 14:09, Infinitas napisał:

Da się jakoś zużyte przedmioty naprawić czy cuś?


Nie.

Dnia 15.07.2010 o 14:09, Infinitas napisał:

I czy jak jestem na początku vengardu z pancerzem buntownika to dobrze czy źle?


Ani tak, ani tak. Ja przy końcu gry miałem na sobie Lekki Pancerz Asasyna, po kupieniu Pancerza Paladyna nie zauważyłem różnicy w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 14:09, Infinitas napisał:

Da się jakoś zużyte przedmioty naprawić czy cuś? :S

Nie ma takiej opcji, ale może kiedyś będzie ;-)

Dnia 15.07.2010 o 14:09, Infinitas napisał:

I czy jak jestem na początku vengardu z pancerzem buntownika to dobrze czy źle?

Przy słabszym pancerzu otrzymujesz trochę większe obrażenia. Zmiana obrony przy pancerzach jest najbardziej widoczna w walce ze zwierzętami. Przy orkach raczej tego nie odczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 15:34, Fun_g_1_2_3 napisał:

Przy słabszym pancerzu otrzymujesz trochę większe obrażenia. Zmiana obrony przy pancerzach
jest najbardziej widoczna w walce ze zwierzętami. Przy orkach raczej tego nie odczujesz.


Głupoty gadasz. Sprawdź sobie jakie dostajesz obrażenia od orka bez pancerza, a jakie z pancerzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 18:54, Piotrekmysza napisał:

> Przy słabszym pancerzu otrzymujesz trochę większe obrażenia. Zmiana obrony przy
pancerzach
> jest najbardziej widoczna w walce ze zwierzętami. Przy orkach raczej tego nie odczujesz.


Głupoty gadasz. Sprawdź sobie jakie dostajesz obrażenia od orka bez pancerza, a jakie
z pancerzem...

Czy ja wiem, jak z orkami walczę, to siekę w kółko mieczem, wywracają się i mi nic nie robią(nie licząc szamanów) :P Za to mnie wilki co i raz zabiją (WTF), bo jak raz trafi to potem jakiś fastattack( w pół sekundy z 3 razy dziabnie, co dopiero 3-4) mają że mnie w kilka sekund zabiją >.> Chyba chodzi o te odczucia ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wilki w G3 są wyjątkowo silne... Ale, panowie, zagrajcie w G1 ciekawe co o wilkach powiecie:D Wrogowie godni 3 rozdziału:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się