Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2010 o 17:09, feenek napisał:

> Mam problem z Gothiciem 3. Otóż posiadam wersję z Playa i nie mam w grze w ogóle
napisów.
> Nazwy postaci itp są. Ale nie ma napisów dialogowych. Czy to może być wina 64-bitowego

> Windowsa 7?
A włączyłeś napisy w ustawieniach?

W życiu bym nie pomyślał że opcja włączenia napisów może się znajdować w zakładce dźwięk. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 13:29, RobeN napisał:

Dla wszystkich, którzy czekają na PL wersję Quest Packa :-)

W noc z soboty na niedzielę powstała pierwsza BETA, która jest już rozpracowywana przez
testerów :D

O fajnie i naprawdę szybko :)

Heh czeli pewnie jeszcze przed końcem lipca QP4 w wersji PL będzie dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, kupiłem sobie topór w klanie ognia i zapłaciłem dla nauczyciela za mistrzostwo posługiwania się nim. I wychodzi na to, że mimo iż ma większy dmg, to ta broń jest do bani - mieczem można tłuc tak że wróg nawet ci nie odda, a toporem nie da się tak >.> Ok. to może wy mi podpowiecie z jaką bronią chodzić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 21:02, Infinitas napisał:

Omg, kupiłem sobie topór w klanie ognia i zapłaciłem dla nauczyciela za mistrzostwo posługiwania
się nim. I wychodzi na to, że mimo iż ma większy dmg, to ta broń jest do bani - mieczem
można tłuc tak że wróg nawet ci nie odda, a toporem nie da się tak >.> Ok. to może
wy mi podpowiecie z jaką bronią chodzić? :D

Ja zawsze chodzę z 1h + tarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 21:02, Infinitas napisał:

Omg, kupiłem sobie topór w klanie ognia i zapłaciłem dla nauczyciela za mistrzostwo posługiwania
się nim. I wychodzi na to, że mimo iż ma większy dmg, to ta broń jest do bani - mieczem
można tłuc tak że wróg nawet ci nie odda, a toporem nie da się tak >.> Ok. to może
wy mi podpowiecie z jaką bronią chodzić? :D

A z mieczem chodziłeś dwuręcznym czy jednoręcznym??

Jeśli z jednoręcznym to odpowiedź nasuwa się sama. Dwuręczna jest bardzo powolna. W G3 IMO nieopłacalna. Chociaż trolle przyjemnie mi się siekało z tego topora co ma Gorn(zapomniałem jak się nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 21:15, Slappy napisał:

> Omg, kupiłem sobie topór w klanie ognia i zapłaciłem dla nauczyciela za mistrzostwo
posługiwania
> się nim. I wychodzi na to, że mimo iż ma większy dmg, to ta broń jest do bani -
mieczem
> można tłuc tak że wróg nawet ci nie odda, a toporem nie da się tak >.> Ok.
to może
> wy mi podpowiecie z jaką bronią chodzić? :D
A z mieczem chodziłeś dwuręcznym czy jednoręcznym??

Jeśli z jednoręcznym to odpowiedź nasuwa się sama. Dwuręczna jest bardzo powolna. W G3
IMO nieopłacalna. Chociaż trolle przyjemnie mi się siekało z tego topora co ma Gorn(zapomniałem
jak się nazywa).

Z mieczem półtoraręcznym i tarczą królewską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholernie mi się nie podoba nowy pancerz Diego, który nadal wygląda jak dziadek. A jeżeli zostanie przywrócona czcionka z wersji < 1.7, to też rzyć.

20100722005647

20100722005907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 00:59, Gumisiek2 napisał:

Cholernie mi się nie podoba nowy pancerz Diego, który nadal wygląda jak dziadek. A jeżeli
zostanie przywrócona czcionka z wersji < 1.7, to też rzyć.


Pff... Ja się nastawiałem na coś więcej ...
Jak narazie zostaję przy 1.74 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 00:59, Gumisiek2 napisał:

Cholernie mi się nie podoba nowy pancerz Diego, który nadal wygląda jak dziadek. A jeżeli
zostanie przywrócona czcionka z wersji < 1.7, to też rzyć.


Diego wygląda dużo gorzej niż wcześniej, a te tarcze, to jak się zwą ? To jakaś przeróbka czy zupełnie nowe ?

edit: Diego ma za bardzo pochylone brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 00:59, Gumisiek2 napisał:

Cholernie mi się nie podoba nowy pancerz Diego, który nadal wygląda jak dziadek. A jeżeli
zostanie przywrócona czcionka z wersji < 1.7, to też rzyć.

Czy to jest pancerz Cienia? Trochę zbyt napakowany jak na lekką zbroje.
A te tarcze nie należą przypadkiem do Rhobara III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu najnowszego patcha 1.72 ciągle mam problem z paskowanym podłożem na radeonie HD 5770 . Da się to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 12:03, Bezi_113 napisał:

Jak narazie zostaję przy 1.74 ;]


Już Cię wyśmiać czy dopiero po premierze QP4 zrobić to z innymi forumowiczami? ;]

Dnia 22.07.2010 o 12:03, Bezi_113 napisał:

Diego wygląda dużo gorzej niż wcześniej, a te tarcze, to jak się zwą ? To jakaś przeróbka czy zupełnie nowe ?


Przerobione tarcze rycerza i paladyna, na screenie, o ile się nie mylę, rycerza.

Dnia 22.07.2010 o 12:03, Bezi_113 napisał:

Czy to jest pancerz Cienia? Trochę zbyt napakowany jak na lekką zbroje.


IMO zbytnio napakowany nie jest, ale te spodnie... Diego, potrzebują klauna w cyrku w Bakareshu, piszesz się na to?

Dnia 22.07.2010 o 12:03, Bezi_113 napisał:

A te tarcze nie należą przypadkiem do Rhobara III?


Do Rhobara III na pewno nie. Do Rhobara II też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

sorki jesli temat był juz poruszany ale sprawdzac tyle postów sami wiecie...:/

mam problem z zadankiem zgoda wytapiaczy..
mianowicie podczas rozmowy z pedarem dialog urywa sie w momencie:
co mam Ci przynieść...
niestety pedar nie chce powiedzieco co mu chodzi :/
na różnych forach mowa jest o rogu cieniostwora, malo tego cienia trzeba ubic po otrzymaniu zadania, wytropiłem bestie juz po "urwanej" rozmowie zabilem przyszedłem z rogiem niestety jedyna dostępna opcja to wdalszym ciągu handel,
czy wie moze ktos jak pchnąć to zadanko dalej?
zgode pozostałych dwóch wytapiaczy juz mam

będe szalenie wdzieczny za wskazówki

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skóry były wcześniej zaraz na początku zabawy w nordmarze...

i oczywiscie przyniosłem dostalem rudę o ile dobrze pamiętam , tamto zadanko działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zadaniem dla Pedara jest pewien bug. Otóż jeżeli masz już w ekwipunku róg cieniostwora, to Pedar go nie przyjmie. Musisz znaleźć i zabić nowego cieniostwora, a dopiero później zanieść jego róg Pedarowi. Najlepiej jeszcze wcześniej odłóż wszystkie rogi, które masz w ekwipunku do jakiejś skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozbyłem sie rogów z ekwipunku,ubiłem nowego cieniostwora pedar niestety nadal nie reaguje :/

Z tym ze zrobiłem to ju zpo rozmowie z nim moze nalezało przed...

poza tym w notatkach też nie mam nic o tym czego on chce, zapisany dialog konczy sie w tym samym miejscu:

co to mają byc za skladniki, wiec wychodzi na to ze pedar nie powiedzial mi czego chce :/

jesli nie macie więcej pomysłów odpuszcze to zadanko i lece do robara nakablować na xardasa xD

dzięki za odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spytałem wcześniej, ale patch najnowszy zainstalowany? Jeżeli nie, to masz do wyboru instalkę wielkiego (prawie 1 GB) patcha 1.72 (lub jeżeli masz dobrego kompa albo kartę graficzną Radeona z serii 4xxx/5xxx) i rozpoczęcie gry od nowa albo instalkę mniejszego (ok. 60 MB) patcha 1.6, który poprawia wiele błędów i granie na starych save''ach. Ciekawi mnie, czy jeżeli zabijesz Pedara, to anuluje Ci to zadanie. Jeżeli nie, to możesz spróbować go zabić i przywołać na kodach (spawn Pedar) - może ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się