Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

patch mam zainstalowany ten: gothic3_patch112

narazie pobieglem dalej ale zabije go i dam znac czy sie anulowało czy nie, spróbuje go tez hmm wskrzesić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 23:27, 2309 napisał:

patch mam zainstalowany ten: gothic3_patch112

Jeśli się nie mylę to ten patch jest stary jak świat :P Gothic 3 ma pełno bugow i bez instalacji nowszych łatek ciężko Ci się będzie grało. Ja w każdym bądź razie sugeruje pobrać i zainstalować Community Patch 1.74. Niestety ale jego instalacja niesie za sobą konieczność rozpoczęcia rozgrywki od początku, bowiem wcześniejszych zapisów gry nie da rady wczytać.
Link do patcha: http://tawerna-gothic.org/nowiny/343-gothic-3-community-patch-v174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że ten patch jest obecny w premierowej wersji Gothica i zawiera nadal bardzo dużo bugów. Zainstaluj lepiej 1.6 lub, jeżeli chcesz rozpocząć rozgrywkę od nowa z ulepszonym systemem walki, Alternatywnym Balansem gry i Alternatywną Sztuczną Inteligencją, 1.72.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch 1,6 zainstalowany

pedar nadal chce tylko handlować nie wiem moze spróbuje teraz zabic cienia i dac mu ten róg,

aha po zabiciu pedara zadanie zostaje anulowane, nie bardzo tylko wiem jak go ozywić tudzież stworzyć drugiego

po wpsiasniu spawn pedar nic sie nie dzieje(wyskakuje informacja ze takie cos nie istnieje , cos kolo tego) po komendzie give perad niby cos tam sie dodaje ale jakos go nie widze :P

mozecie tak jak dla baby wytłumaczyć krok po kroku jak wpisac te komende i czym zatwierdzic?
konsole umiem odpalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest, aby napisać imię przywoływanego NPC z dużej litery, w tym przypadku "spawn Pedar". Jeżeli po jego zabiciu zadanie zostało anulowane, to nawet przywołanie go nie pomoże. Był chyba jeszcze kod na zaliczenie danego zadania, jeżeli tak bardzo Ci na nim zależy, to poszukam i odezwę się w temacie ;-) Z tego, co wyczytałem, nie Ty jedna masz problem z Pedarem i tym zadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to moze temu mi nie działa ze ime z malej pisalem:P
a zadanko owszem milo by było miec zaliczone i jezeli znajdziesz kod na jego zaliczenie bede Ci wdzięczny jak byk xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem. Mianowicie ostatnio robiłem formata na kompie i przeniosłem savy z Gothic 3 w inne miejsce. Gdzie mam je wkleić, abym nie musiał zaczynać gry od początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2010 o 15:57, Thomas_Wind napisał:

Gdzie mam je wkleić, abym nie musiał zaczynać gry od
początku ?


Najszybciej to byłoby włączyć grę, zapisać w 1 sekundzie, wyłączyć i zobaczyć gdzie się katalog zrobił :P
Nie mam obecnie zainstalowanej trójki, wydaje mi się że w moich dokumentach znajduje się folder Gothic 3 a w nim save(s?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę użyć kodu ,tylko pytanie czy taki jest. Potrzebuję Kostur Wiecznego Wędrowca,Zuben mi uciekł ,gdy podbijałem Ishtar ,a gdy go przywołuję i zniszczę to on tego Kostura nie ma. Co mam zrobić? Znacie kod na ten Kostur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 17:33, Nikodem95 napisał:

Muszę użyć kodu ,tylko pytanie czy taki jest. Potrzebuję Kostur Wiecznego Wędrowca,Zuben
mi uciekł ,gdy podbijałem Ishtar ,a gdy go przywołuję i zniszczę to on tego Kostura nie
ma. Co mam zrobić? Znacie kod na ten Kostur?


Istnieje. Tylko nie znam treści... A na przyszłość radzę żebyś zaczynał od dowódcy miasta, wtedy morale miasta spadają i możesz szybciej doprowadzić do ucieczki...

edit: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=37271

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 17:54, Piotrekmysza napisał:

> Muszę użyć kodu ,tylko pytanie czy taki jest. Potrzebuję Kostur Wiecznego Wędrowca,Zuben

> mi uciekł ,gdy podbijałem Ishtar ,a gdy go przywołuję i zniszczę to on tego Kostura
nie
> ma. Co mam zrobić? Znacie kod na ten Kostur?

Istnieje. Tylko nie znam treści... A na przyszłość radzę żebyś zaczynał od dowódcy miasta,
wtedy morale miasta spadają i możesz szybciej doprowadzić do ucieczki...

edit: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=37271

Było mi strasznie ciężko przejść magów i nie mogłem dojść do dowódcy ,więc uciekł ( chyba ).
Bardzo prosiłbym o treść tego kodu ,bo mogę znaleźć tylko na Baerło Varantu ,które już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj "spawn Storyhelper" ^^ I sorry, że w poprzednim poście pisałem do Ciebie jak do dziewczyny, ale ze zmęczenia źle zrozumiałem pojęcie "wytłumaczyć jak dla baby" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje użyć komendy "goto Zuben", bo o ile się nie mylę wpisałeś "spawn Zuben" co spowodowało pojawienie się go, ale bez berła. Komendy "goto" używałem w ZB więc tutaj też powinna pomóc.
A tak na marginesie to nie mógłbyś po prostu wczytać sava i odbić miasto jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 18:30, Altair_93 napisał:

Proponuje użyć komendy "goto Zuben", bo o ile się nie mylę wpisałeś "spawn Zuben" co
spowodowało pojawienie się go, ale bez berła. Komendy "goto" używałem w ZB więc tutaj
też powinna pomóc.
A tak na marginesie to nie mógłbyś po prostu wczytać sava i odbić miasto jeszcze raz?

Gdy wpisuję goto Zuben to się nie pojawia.Jeśli wpisałem spawn Zuben ,to pojawił się Zuben bez Kostura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc ,znalazłem kod na Kostur wpisałem później już żadnych bugów nie było.Grę skończyłem.Szkoda ,że musiałem pierwszy raz użyć kodów do wypełniania misji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 18:06, Gumisiek2 napisał:

Spróbuj "spawn Storyhelper" ^^ I sorry, że w poprzednim poście pisałem do Ciebie jak
do dziewczyny, ale ze zmęczenia źle zrozumiałem pojęcie "wytłumaczyć jak dla baby" :P



hehe no spoko wkoncu chcialem jak dla baby mie xD

mialem ostanio troche pracy i musialem odpcząc od gothica ale wlasnie go odpalam i zaraz sprawdze ten kodzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co pół minuty podczas grania mam taki krótki dźwięk, jakby szum z telewizora tyle że trwa tylko pół sekundy. Patch 1.74, da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się