Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2006 o 21:13, Szmondrowski napisał:

Przecierz wiem ale nie moge go znaleść!!! Szukam od trzech dni i nic!!! Słyszałem że jest jakiś
kod który teleportuje mnie do wybranego kolesia. Wie ktoś o co chodzi???


goto Hanson

Ja naprawdę nie wiem, jak Wy szukacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:17, szalap1 napisał:

Wie moze ktos gdzie dokladnie znajduje sie niejaki Freman do ktorego nalezy zaprowadzic tych
pieciu niewolnikow z Silden ?? Gdzies w poblizu Anoga ???


Tak, obóz niżej na stoku niż obóz Anoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:18, Fran napisał:

> Przecierz wiem ale nie moge go znaleść!!! Szukam od trzech dni i nic!!! Słyszałem że jest
jakiś
> kod który teleportuje mnie do wybranego kolesia. Wie ktoś o co chodzi???

goto Hanson

Ja naprawdę nie wiem, jak Wy szukacie :(

Ale gdzie trzeba to wpisać!!! Prosiłbym o dokładne instrukcje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten błąd doprowadza mnie do szału, wywala mnie do Windowsa co 5 minut. Piszesz, że ten błąd występuje po wybiciu orków w Gothcie (???). Zrobiłem to dosyć dawno i nie pamiętam czy komunikat pojawia się od tego momentu, ale jeżeli tak jest to jakiś skandal. Najpierw walczyłem z zabezpieczeniem antypirackim, jak mi powiedziano w pomocy tech. CDP gierka ma problemy z czytnikami LG, efekt jest taki, że gram w legalną gierkę złamaną CRACKIEM. Teraz ten bezsensowny komunikat, a do tego te wymagania sprzętowe. Oj, dali koledzy ciała. Super gierka.... super spieprzona :-(. Mam ponad 50 tytułów, ale z żadnym nie miałem tyle problemów technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:20, Szmondrowski napisał:

Ale gdzie trzeba to wpisać!!! Prosiłbym o dokładne instrukcje!!!


Jak kazdy kod wpisujemy go z konsoli.
Otwierasz konsole tyldą, wpisujesz to, co powyżej, zatwierdzasz enteren, lądujesz koło Hansona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:23, Fran napisał:

> Ale gdzie trzeba to wpisać!!! Prosiłbym o dokładne instrukcje!!!

Jak kazdy kod wpisujemy go z konsoli.
Otwierasz konsole tyldą, wpisujesz to, co powyżej, zatwierdzasz enteren, lądujesz koło Hansona.

Dzięki, zaraz sprawdzę gdzie się dziad ukrywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:20, Pablor napisał:

No właśnie ten błąd doprowadza mnie do szału, wywala mnie do Windowsa co 5 minut. Piszesz,
że ten błąd występuje po wybiciu orków w Gothcie (???). Zrobiłem to dosyć dawno i nie pamiętam
czy komunikat pojawia się od tego momentu, ale jeżeli tak jest to jakiś skandal. Najpierw walczyłem
z zabezpieczeniem antypirackim, jak mi powiedziano w pomocy tech. CDP gierka ma problemy z
czytnikami LG, efekt jest taki, że gram w legalną gierkę złamaną CRACKIEM. Teraz ten bezsensowny
komunikat, a do tego te wymagania sprzętowe. Oj, dali koledzy ciała. Super gierka.... super
spieprzona :-(. Mam ponad 50 tytułów, ale z żadnym nie miałem tyle problemów technicznych.


Ja mam lgica ale dobrze mi dziala gothic :) tylko mam inny problem, moge grac w g3 tylko po swiezym włączeniu kompa , kiedy ram jest czyściutki bo inaczej mam sieczke z grafa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej jak podajecie kody to to jakos odznacznie bo np ja nie chcee wiedziec jakie sa kody a propo hansona to poco go szukac nie lepiej odrazu isc do xardasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:23, Fran napisał:

> Ale gdzie trzeba to wpisać!!! Prosiłbym o dokładne instrukcje!!!

Jak kazdy kod wpisujemy go z konsoli.
Otwierasz konsole tyldą, wpisujesz to, co powyżej, zatwierdzasz enteren, lądujesz koło Hansona.

Sprawdzałem i gdy włanczam tylde nic się nie dzieje nie można nic wpisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz nagrywarkę czy same DVD ? Bo na nagrywarkach czyta bez problemu. Powiem tak, gierka jest świetna, ale też tak samo słabo zoptymalizowana. Mam 1,25GB, GF 6600GT i Bartona 3200+ i gra wiecznie ma jakiś problem. A jeżeli prawdą jest to, że po zabiciu orków w Gothcie gra wywala błąd (where is guru), to ją praktycznie przekreśla. To jak próbować sprzedawać super nowoczesne Porsche pozbawione układu kierowniczego :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:31, Szmondrowski napisał:

> > Ale gdzie trzeba to wpisać!!! Prosiłbym o dokładne instrukcje!!!
>
> Jak kazdy kod wpisujemy go z konsoli.
> Otwierasz konsole tyldą, wpisujesz to, co powyżej, zatwierdzasz enteren, lądujesz koło
Hansona.
>
Sprawdzałem i gdy włanczam tylde nic się nie dzieje nie można nic wpisać!!!

Musisz włączyć pierw konsole w pliku g3.ini jak masz TestMode=false to wpisujesz true nadpisujesz i odpalasz gre, jednym konsola dziala a innym nie, np mi nie i do tego musialem gre przeinstalowywać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:38, Pablor napisał:

A masz nagrywarkę czy same DVD ? Bo na nagrywarkach czyta bez problemu. Powiem tak, gierka
jest świetna, ale też tak samo słabo zoptymalizowana. Mam 1,25GB, GF 6600GT i Bartona 3200+
i gra wiecznie ma jakiś problem. A jeżeli prawdą jest to, że po zabiciu orków w Gothcie gra
wywala błąd (where is guru), to ją praktycznie przekreśla. To jak próbować sprzedawać super
nowoczesne Porsche pozbawione układu kierowniczego :-/.

Ja tam ich zostawiłem bo moje działania kierują się zyskiem i rozwagą :D, po kij zabijać kilku orków.. :D nawaliłem tylko przywódcy i dałem sobie spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań
1 Lares w Geldern zleca zadanie znalezienia w świątyni 6 złotch talerzy, są tam tylko złote misy, czy to chodzi o nie?
2 Gdzie jest i jak wygląda artefakt z ruin dla Nemroka?
3 Gdzie jest druid którego każenam zabić dowódca Geldern ( nie pamiętam jak się nazywa )?
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:31, Szmondrowski napisał:

> > /.../
Sprawdzałem i gdy włanczam tylde nic się nie dzieje nie można nic wpisać!!!

Chyba z dwa tygodnie temu na jednym z wątków dotyczących Gothic''a 3 ktoś podał rozwiązanie. Zapisałem sobie na kartce, ale niewyraźnie, więc traktuj to orientacyjnie i odszukaj właściwy post.
Trzeba otworzyć dysk C (albo ten, na którym masz zainstalowaną grę), potem program files i odszukać foldet z Gothic 3, otworzyć, w nim otworzyc folder data i utworzyć w tym folderze data nowy foler o nazwie (wpisać bez cudzusłowu!)
"_compiledImage" . potem otworzyć ten folder i w nim utworzyc folder o nazwie "Intern" . A potem tylko wszystko zamknąć i uruchomić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:52, Shadowtear napisał:

Skąd wziąść katany?
Skąd wziąść sztabki rudy?

Sztabki rudy ma Pedar w Nordmarze i możesz je znaleźć w skrzyniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 22:09, Lucas201 napisał:

> Skąd wziąść katany?
> Skąd wziąść sztabki rudy?
Sztabki rudy ma Pedar w Nordmarze i możesz je znaleźć w skrzyniach.


Mam mapę, jest na niej oznaczony Pedar - dzięki.

Kto sprzedaje katany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 22:11, Shadowtear napisał:

> > Skąd wziąść katany?
> > Skąd wziąść sztabki rudy?
> Sztabki rudy ma Pedar w Nordmarze i możesz je znaleźć w skrzyniach.

Mam mapę, jest na niej oznaczony Pedar - dzięki.

Kto sprzedaje katany?

Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się