Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 13:14, michal01234 napisał:

> Mam problem , to znaczy że nie mozna nazwac to problem ale niemafrajdy poprostu . Zabijam
JEDNYM
> ciosem ! Nawet trole po jednym ciostu padają martwi , nierozumiem czemu mam 42lv , 230
punkty
> siły , używam miecz który zadaje 100 obrażen ! Co mam zrobic by normalnie grac ?

Ale tylko jak jest ich duzo czy jak jest sam to nawet

Jestem z czarnym trollem sam na sam , po jednym ciosie padnie martwy ! Niewiem , za każdym razem jak walcze jest tak samo , cios i martwy i to nietylko z trolem , ale z orkami , ogrami jedno czym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:16, Arhont napisał:

> > Mam problem , to znaczy że nie mozna nazwac to problem ale niemafrajdy poprostu .
Zabijam
> JEDNYM
> > ciosem ! Nawet trole po jednym ciostu padają martwi , nierozumiem czemu mam 42lv
, 230
> punkty
> > siły , używam miecz który zadaje 100 obrażen ! Co mam zrobic by normalnie grac ?

>
> Ale tylko jak jest ich duzo czy jak jest sam to nawet
Jestem z czarnym trollem sam na sam , po jednym ciosie padnie martwy ! Niewiem , za każdym
razem jak walcze jest tak samo , cios i martwy i to nietylko z trolem , ale z orkami , ogrami
jedno czym !


Masz po prostu jakiś bug w grze!!! Spróbuj przeinstalować grę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:07, Ferilas de Rienne napisał:

Przekazałaem pobłogosławione puchary 11 paladynom: Wenzel, Karlen, Rolan, Javier, Konrad, Olivier,
Markus, Cobryn, Georg, Thordir, Cruz.. 12 paladyna wogóle jeszcze nie spotkałem..


Hmm ... nie wiem jak Ci to powiedzieć ... oględnie mówiąc twórcy tej gry nie opanowali sztuki liczenia do 12 ... proponuje poczekać na patch, po akcji zrzutki na liczydlo ponoć jest nadzieja.

>. Moim drugim problemem są klucze z Al-Shedim.. mam dwa - od

Dnia 25.11.2006 o 13:07, Ferilas de Rienne napisał:

Lestera i Saturasa, szukam w miejscach oznaczonych krzyżykami na mapie jednak nie jestem w
stanie nic ponad te dwa znaleźć.


Klucze sa dokładnie w tych miejscach, w skrzyniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:14, Fran napisał:

> 3. Testowo spacyfikowalem Trelis. Vek gdzies uciekl i nie ma artefaktu, ktory chcialem
Dokąd
> pobiegl Vek?

Prawdopodobnie nie pobiegł a zniknął gdy twoje zwycięstwo było już pewne, zawsze kilku orków
z okrzykiem "odwrót" znika i tylko broń po nich pozostaje. Ale skoro to testowo to pewnie masz
save, i proponuje zacząć własnie od ubicia i przeszukania Vaka.


Czyli, jesli juz uciekl (a chyba nawet uciekal obok mnie, ale nie zdazylem go pacnąć) to już go nie znajdę?
Musialbym zaczac walke w miescie, nie bardzo mi sie usmiecha, bo mnie oapdna ze wszystkich stron. Vak jest w budynku, a nie chca mnie do niego dopuscic, brakuje mi 5 punktow opinii...

Broot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:18, Szmondrowski napisał:

> > > Mam problem , to znaczy że nie mozna nazwac to problem ale niemafrajdy poprostu
.
> Zabijam
> > JEDNYM
> > > ciosem ! Nawet trole po jednym ciostu padają martwi , nierozumiem czemu mam
42lv
> , 230
> > punkty
> > > siły , używam miecz który zadaje 100 obrażen ! Co mam zrobic by normalnie grac
?
>
> >
> > Ale tylko jak jest ich duzo czy jak jest sam to nawet
> Jestem z czarnym trollem sam na sam , po jednym ciosie padnie martwy ! Niewiem , za każdym

> razem jak walcze jest tak samo , cios i martwy i to nietylko z trolem , ale z orkami ,
ogrami
> jedno czym !

Masz po prostu jakiś bug w grze!!! Spróbuj przeinstalować grę!!!

Dzięki , tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:07, Ferilas de Rienne napisał:

Dobra, mam dwa problemy, w tym jeden już parokrotnie poruszany, jednak nie znalazłem odpowiedzi..
Przekazałaem pobłogosławione puchary 11 paladynom: Wenzel, Karlen, Rolan, Javier, Konrad, Olivier,
Markus, Cobryn, Georg, Thordir, Cruz.. 12 paladyna wogóle jeszcze nie spotkałem.. kim on jest,
jak sie nazywa, gdzie go znajdę.. Moim drugim problemem są klucze z Al-Shedim.. mam dwa - od
Lestera i Saturasa, szukam w miejscach oznaczonych krzyżykami na mapie jednak nie jestem w
stanie nic ponad te dwa znaleźć.

Byłbym zobowiązany za pomoc


Klucze nie są dokładnie tam gdzie krzyże,szukaj skrzyń w ich pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:21, Broot napisał:

Czyli, jesli juz uciekl (a chyba nawet uciekal obok mnie, ale nie zdazylem go pacnąć) to już
go nie znajdę?


Dokładnie.

Dnia 25.11.2006 o 13:21, Broot napisał:

Musialbym zaczac walke w miescie, nie bardzo mi sie usmiecha, bo mnie oapdna ze wszystkich
stron. Vak jest w budynku, a nie chca mnie do niego dopuscic, brakuje mi 5 punktow opinii...


Dorób te 5 pkt, to żaden problem ; będziesz mógł artefakt po prostu odkupić a rewolucje zacząć kiedy i gdzie Ci będzie potem wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:24, Fran napisał:

Dorób te 5 pkt, to żaden problem ; będziesz mógł artefakt po prostu odkupić a rewolucje zacząć
kiedy i gdzie Ci będzie potem wygodniej.

A wlasnie: czy bedą punkty w Trelis za pacyfikację tej jaskini dla farmera z farmy, gdzie siedzi Avogardo?
Bo w sumie nie mam tu questów: jest ''zlodziejska misja'' od tego cwaniaczka z farmy, jest czekajacy paladyn i tyle. Avogardo, mimo ze nie chce isc, juz powiadomilem tego orka, wiec punkty przyszly. Chyba, ze bedą kolejne, jak go przyprowadze...
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niejaki Rathgar miał mnie zaprowadzić do jakiegoś ołtarza przodków czy coś, ale zawsze jak z nim ide to bestie go zabijają, więc możecie mi zaznaczyć lub powiedzieć gdzie to jest żebym mógł sam tam trafić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:31, BlackBomb napisał:

Niejaki Rathgar miał mnie zaprowadzić do jakiegoś ołtarza przodków czy coś, ale zawsze jak
z nim ide to bestie go zabijają, więc możecie mi zaznaczyć lub powiedzieć gdzie to jest żebym
mógł sam tam trafić?


To grobowiec koło chaty pedara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:31, BlackBomb napisał:

Niejaki Rathgar miał mnie zaprowadzić do jakiegoś ołtarza przodków czy coś, ale zawsze jak
z nim ide to bestie go zabijają, więc możecie mi zaznaczyć lub powiedzieć gdzie to jest żebym
mógł sam tam trafić?


A ja mialem tak, ze co prawda mnie doporwadzil, i potem powiedzial, ze idzie poczekac w jakiejs chatce lesniczej. I nie bardzo wiem, ktorą mial na mysli. Czy to ta sama, do ktorej prowadzi ten z klanu wilka? (co tez wymaga cierpliwosci, zeby go nie ubili po drodze). Jesli tak, to gnojek nie doszedl... I co wtedy z kamieniem przodkow?
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:36, michal01234 napisał:

Jakim kodem można sobie stworzyc ognisty puchar??!!


Pomaga ALT + F4.


p.s. nie zasmiecaj wątku powtarzając to samo pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:38, Broot napisał:

> Jakim kodem można sobie stworzyc ognisty puchar??!!

Pomaga ALT + F4.


p.s. nie zasmiecaj wątku powtarzając to samo pytanie.


Bardzo śmieszne haha. Sory za spamowanie ale naprawde nikt nie wie?? Potrzebne mi to jest nbo mam problem z miltenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się