Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 13:43, alibi100 napisał:

Kto może mie nauczyc umiejętności (ulepszenie pancerza) z góry dziekuję za pomoc

W redrock jest mag ognia który umie nauczyc tą umiętnosc z tego co pamiętam ! Ale podobno ta umiętnosc niedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:47, Arhont napisał:

> Kto może mie nauczyc umiejętności (ulepszenie pancerza) z góry dziekuję za pomoc
W redrock jest mag ognia który umie nauczyc tą umiętnosc z tego co pamiętam ! Ale podobno ta
umiętnosc niedziała


mnie nie chodzi o umiejętnoś maga tylko wojownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:47, Arhont napisał:

> Kto może mie nauczyc umiejętności (ulepszenie pancerza) z góry dziekuję za pomoc
W redrock jest mag ognia który umie nauczyc tą umiętnosc z tego co pamiętam ! Ale podobno ta
umiętnosc niedziała

Chodzi Ci o Sebastiana? Nie widziałem żeby czegoś takeigo uczył...
A skoro o skillach mowa, wie ktoś, kto mnie nauczy Paladyna i Regeneracji? I co to za skill: "?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:51, Matir007 napisał:

A skoro o skillach mowa, wie ktoś, kto mnie nauczy Paladyna


Rhobar, jeśi będziezs podążał ścieżką Innosa

Dnia 25.11.2006 o 13:51, Matir007 napisał:

i Regeneracji?


Rhobar i przywódca orków Kan z Faring.

Dnia 25.11.2006 o 13:51, Matir007 napisał:

I co to za skill: "?"


Nie mam zielonego pojęcia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...zakupiłem Gothica 3, lecz mam z nim problemy, przy instalacji nie chcą sie zgrać 3 pliki, a mianowicie: game.dll , engine.dll , Gothic3.exe . Jest jakiś sposób żeby to naprawić (mam nadzieje że format nie jest jedynym wyjściem). Prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż mam taki problem gram od nowa (bo chce być po stronie beliara ale jak grałem poprzednio to mnie atakowali assasyni^^) i chce zostać magiem, i czy według was najlepiej uczyć się wszytkich czarów czy tylko złych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 14:13, Andrzej-bielany napisał:

Witam wczoraj skonczylem gre jest duzo klestow ktorych nie mozna wykonac i wiele bledow w grze
mialem taki ze przy reputacji75% wodz orkow nie rozmawial ze mna tylko mnie atakowal


Możliwe że za dużo miast wybiłeś? a czy on mówił że podejrzane morry będzie zabijał czy tak odrazu ciepiał się na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 14:13, Andrzej-bielany napisał:

Witam wczoraj skonczylem gre jest duzo klestow ktorych nie mozna wykonac i wiele bledow w grze
mialem taki ze przy reputacji75% wodz orkow nie rozmawial ze mna tylko mnie atakowal


to nie jest bug po prostu jak za dużo miast uwolnisz to wszyscy przywódcy cię zaatakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 14:15, donaan napisał:

Gdzie można dostać ciężki pancerz nordmarczyka ??:D


Nie zabardzo pamiętam. ktoś tam sprzedaje ale niepamiętam kto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż mam taki problem gram od nowa (bo chce być po stronie beliara ale jak grałem poprzednio to mnie atakowali assasyni^^) i chce zostać magiem, i czy według was najlepiej uczyć się wszytkich czarów czy tylko złych itp.

Prosze o Pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 14:11, Marioo55 napisał:

Witam. Otóż mam taki problem gram od nowa (bo chce być po stronie beliara ale jak grałem poprzednio
to mnie atakowali assasyni^^) i chce zostać magiem, i czy według was najlepiej uczyć się wszytkich
czarów czy tylko złych itp.

z tego co wiem to niema przynaleznosci do gildi tylko reputacja nie zostaniesz magiem a czarow naucz sie tylko kilku np.demon,deszcz ognia ale do tego trzeba 200 pradawne wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 14:13, Andrzej-bielany napisał:

Witam wczoraj skonczylem gre jest duzo klestow ktorych nie mozna wykonac i wiele bledow w grze
mialem taki ze przy reputacji75% wodz orkow nie rozmawial ze mna tylko mnie atakowal

tak wlasnie mowil ze podejrzane morry bedzie zabijal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 14:18, Marioo55 napisał:

> Gdzie można dostać ciężki pancerz nordmarczyka ??:D

Nie zabardzo pamiętam. ktoś tam sprzedaje ale niepamiętam kto :P

Ale właśnie który :P po to się pytam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 14:20, Andrzej-bielany napisał:

> Witam. Otóż mam taki problem gram od nowa (bo chce być po stronie beliara ale jak grałem
poprzednio
> to mnie atakowali assasyni^^) i chce zostać magiem, i czy według was najlepiej uczyć się
wszytkich
> czarów czy tylko złych itp.
z tego co wiem to niema przynaleznosci do gildi tylko reputacja nie zostaniesz magiem a czarow
naucz sie tylko kilku np.demon,deszcz ognia ale do tego trzeba 200 pradawne wiedzy


Ja wiem że nie można być oficjalnie w Gildii. A co do Maga to jak najbardziej moge nim zostać jeśli tylko będe chciał ;] (Wystarczy założyć szate maga mieć laske magiczną i czary i już jestem, hehe) I pytam się czy najlepiej uczyć się wszystkich dostępnych czarów czy tylko te które są związane z ścieżką, którą podąrzamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 14:15, donaan napisał:

Gdzie można dostać ciężki pancerz nordmarczyka ??:D

W Nordmarze. :P
Sprzedaje go praktycznie każdy kupiec, bądź kowal, w klanie. Potrzebna jest reputacja w Nordmarze na poziomie 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 14:27, Bumber napisał:

> Gdzie można dostać ciężki pancerz nordmarczyka ??:D
W Nordmarze. :P
Sprzedaje go praktycznie każdy kupiec, bądź kowal, w klanie. Potrzebna jest reputacja w Nordmarze
na poziomie 50%.

Kurcze ja normalnie przeszukałem klan młota i ognia i żaden nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się