Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 20:32, SzatanSerduszko napisał:

Gdzie jest kamien teleportacyjny do " Mertani "??(mertany ?? nie wiem jak to sie pisze
ale chyba wiecie o co mi chodzi :)


nie ma takiego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:28, Fran napisał:

> Umiejetność Paladyn chyba daje takie same efekty.

Palladyn - skil zwiększa obrażenia zadawane stworom Beliala , naucza Rhobar
Błogosławienstwo broni - dodaje broni +10 do obrażeń, niezależnie co się bije, zwoje ze skrzyń
a czar do nauczenia w kapliczkach po wybraniu drogi Innosa.
Obydwa skile działają.

A jak sie nazywa ten czar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:33, Lucas201 napisał:

A jak sie nazywa ten czar?


Błogosławieństwo.
Po wybraniu drogi Innosa uzyskasz dostęp do najwyższej magii tego boga i bedziesz się go mógł nauczyć w kapliczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.U kogo moge sie nauczyc regeneracji many?
2.Prosilbym tez o jakies wskazowki jak grac od poczatku zeby pozniej byc dorbym magiem:P
3.Czy np. opowiadajac sie po stronie orkow, moge wykonywac takie zadania jak "wyeliminowanie patroli orkow..." ? bedzie to jakos znacznie wplywac na fabule? Bo chcialbym wykonac jak najwiecej zadan w g3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:41, ma5b napisał:

1.U kogo moge sie nauczyc regeneracji many?
2.Prosilbym tez o jakies wskazowki jak grac od poczatku zeby pozniej byc dorbym magiem:P
3.Czy np. opowiadajac sie po stronie orkow, moge wykonywac takie zadania jak "wyeliminowanie
patroli orkow..." ? bedzie to jakos znacznie wplywac na fabule? Bo chcialbym wykonac jak najwiecej
zadan w g3 :D


Jak by ma to nie patrzec najlepiej bedzie jak wladujesz na maxa(100)pkt w sterozytna magie jak to zrobisz bedziesz mogl kupic zdolnosc szybkiego uczenia sie, daje to dodatkowy punkt na poziom i radze 70 pkt dac na kradzieze bedziesz mogl pozniej kupic zdolnosc targowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:41, ma5b napisał:

1.U kogo moge sie nauczyc regeneracji many?


U maga ognia w Vengardzie i chyba u Saturasa.

Dnia 28.11.2006 o 20:41, ma5b napisał:

2.Prosilbym tez o jakies wskazowki jak grac od poczatku zeby pozniej byc dorbym magiem:P


Ładuj na poczatku w prastarą wiedzę do 100, potem nauczy się szybkiej nauki i bedziesz co poziom zdobywał 11 punktów nauki, co będzie bardzo przydatne, potem możesz się nauczyć kilku czarów np. lodowa lanca czy blyskawica i ładuj dalej w prastarą magię do 250 żebyś mgł się nauczyć regeneracji many, jak tego się nauczysz to gra magiem to będzie łatwizna :)

Dnia 28.11.2006 o 20:41, ma5b napisał:

3.Czy np. opowiadajac sie po stronie orkow, moge wykonywac takie zadania jak "wyeliminowanie
patroli orkow..." ? bedzie to jakos znacznie wplywac na fabule?


Chyba możesz ;)

Dnia 28.11.2006 o 20:41, ma5b napisał:

Bo chcialbym wykonac jak najwiecej zadan w g3 :D


I tak wielu nie wykonasz, questy są tak zrobione, ze w wielu przypadkach wykonanie jednego questa oznacza nie wykonanie innego, bo cele takich questów są sprzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:41, ma5b napisał:

1.U kogo moge sie nauczyc regeneracji many?
2.Prosilbym tez o jakies wskazowki jak grac od poczatku zeby pozniej byc dorbym magiem:P
3.Czy np. opowiadajac sie po stronie orkow, moge wykonywac takie zadania jak "wyeliminowanie
patroli orkow..." ? bedzie to jakos znacznie wplywac na fabule? Bo chcialbym wykonac jak najwiecej
zadan w g3 :D


1. Ja widziałem i Sigmara (jakoś tak), stoi w świątyni w Bakareshu.

2. Naucz się 1 poziomu broni jednoręcznej, a potem bij w magię:p Starożytnej wiedzy może nauczyć sebastian, trochę many podbić u niego też możesz, a podstawowych czarów(kula ognia?:D) w jakiejkolwiek kapliczce Innosa.

3. Możesz robić questy dla buntowników, ale tylko poza terenami miasta. Chociażby wybić patrole orków lub to dla gońców leśnych(tych od porgana). Oczywiście lepiej będzie, jeśli (gdy grasz po stronie orków), zdradzisz gdzie są kryjówki buntowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za szybkie i wyczerpujace odpowiedzi :D teraz wracam do gry...:P (kurde ta matura w tym roku...;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:57, ma5b napisał:

Dziekuje wszystkim za szybkie i wyczerpujace odpowiedzi :D teraz wracam do gry...:P (kurde
ta matura w tym roku...;/ )

Przeżyjemy matura ! Przezyjemy gothic to przeżyjemy matura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:53, Lucas201 napisał:

Gdzie można się nauczyć szybkiej nauki

albo mozesz sie tez naucyzc z tego co pamietam w swiatyni al shedim we verancie u maga w nibieskiej szacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:57, ma5b napisał:

Dziekuje wszystkim za szybkie i wyczerpujace odpowiedzi :D teraz wracam do gry...:P (kurde
ta matura w tym roku...;/ )


Za szybko tej gry nie da sie przejsc duzo buguw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:10, Reaper01 napisał:

> Dziekuje wszystkim za szybkie i wyczerpujace odpowiedzi :D teraz wracam do gry...:P (kurde

> ta matura w tym roku...;/ )

Za szybko tej gry nie da sie przejsc duzo buguw :(


1.Komu tak bardzo zależy na szybkim przejściu gry?
2.Co mają wspólnego "bugi" z długim przechodzeniem?
3.Jeśli chodzi o misje to ja jak narazie nie dopatrzyłem się żadnych błędów mimo że gre skończyłem już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:53, Lucas201 napisał:

Gdzie można się nauczyć szybkiej nauki


chodzi ci o zdolnosc szybkiego uczenia sie? Jest o ile sie nie myle np w Varancie,Reddock, Klasztorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedł ktos gre bez czaró no bo ja pokonałem zubena podbilem narzie wsyztkei wioski po za sildne i faring a nie mam ani jednego czaru fioelk many wogle nie uzywam a ksoturem wogle sie nie posłufuje a mam 42 poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się