Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 21:14, bakubartek napisał:

przeszedł ktos gre bez czaró no bo ja pokonałem zubena podbilem narzie wsyztkei wioski po za
sildne i faring a nie mam ani jednego czaru fioelk many wogle nie uzywam a ksoturem wogle sie
nie posłufuje a mam 42 poziom


Ja przeszłem gre bez czarów i co? :) oprócz czaru "światło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:13, Marioo55 napisał:

1.Komu tak bardzo zależy na szybkim przejściu gry?
2.Co mają wspólnego "bugi" z długim przechodzeniem?
3.Jeśli chodzi o misje to ja jak narazie nie dopatrzyłem się żadnych błędów mimo że gre skończyłem
już.


Ja wlasnie mialem pare i musialem wczytywac kilka razy ale gra i tak jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:14, bakubartek napisał:

przeszedł ktos gre bez czaró no bo ja pokonałem zubena podbilem narzie wsyztkei wioski po za
sildne i faring a nie mam ani jednego czaru fioelk many wogle nie uzywam a ksoturem wogle sie
nie posłufuje a mam 42 poziom


Ja zawsze gram wojownikiem albo lucznikiem koncze dopiero nordmar a jestem na 49 poziomie i wymiatam wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:24, Reaper01 napisał:

> przeszedł ktos gre bez czaró no bo ja pokonałem zubena podbilem narzie wsyztkei wioski
po za
> sildne i faring a nie mam ani jednego czaru fioelk many wogle nie uzywam a ksoturem wogle
sie
> nie posłufuje a mam 42 poziom

Ja zawsze gram wojownikiem albo lucznikiem koncze dopiero nordmar a jestem na 49 poziomie
i wymiatam wsio.

tylko ze gram na 512ram wiec dosc tnie wiec staram unikac walk bo podczas walk tka tnie ze nei wiem co wiec trace cierpliwosc po kilku minutach wiec prawie wogle nie walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:26, bakubartek napisał:

tylko ze gram na 512ram wiec dosc tnie wiec staram unikac walk bo podczas walk tka tnie ze
nei wiem co wiec trace cierpliwosc po kilku minutach wiec prawie wogle nie walcze


Wiem czuje ten bol ja mam 1GB ramu i tez sie tnie a kupilem niedawno kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, jak dla mnie przechodzić grę action-RPG, i wogle nie walczyć to mija się z sensem :P Ale jak uważasz, nie ma problemu. Ja na www.wirtus.pl zamówiłem sobie kolekcjonerke, i jutro albo w czwartek już będzie. Strasznie się cieszę, bo jak wyprzedali drugą partie, to już straciłem nadzieję :P
Ja mam kompa:
Intel core 2 duo e6300 1,86 gHZ
Galaxy geforce 7900gs 256 Vram
1 gb ram goodram.

Liczę, że gra pójdzie mi na średnich bez zaciachów, ale ponoć silnik jest kaszaniaście zrobiony. Jeśli uważacie, że może mi nie pójść, tak jak zakładam to powiedzcie.

I jeszcze pytanko, czy w gothicu 3 są jakieś zwierzęta których można dosiąć, np. krowy, konie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:36, mtobi napisał:

Eeee, jak dla mnie przechodzić grę action-RPG, i wogle nie walczyć to mija się z sensem :P
Ale jak uważasz, nie ma problemu. Ja na www.wirtus.pl zamówiłem sobie kolekcjonerke, i jutro
albo w czwartek już będzie. Strasznie się cieszę, bo jak wyprzedali drugą partie, to już straciłem
nadzieję :P
Ja mam kompa:
Intel core 2 duo e6300 1,86 gHZ
Galaxy geforce 7900gs 256 Vram
1 gb ram goodram.

Liczę, że gra pójdzie mi na średnich bez zaciachów, ale ponoć silnik jest kaszaniaście zrobiony.
Jeśli uważacie, że może mi nie pójść, tak jak zakładam to powiedzcie.

I jeszcze pytanko, czy w gothicu 3 są jakieś zwierzęta których można dosiąć, np. krowy, konie
itp.

Nie można dosiąsc , tego nie zrobili :( ! A co do kompa to niebędzie zle ale niebedzie równiez dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie : znalazłem 2 kulcze świątynne w pradawnej bibliotece i u strażników umarłych ale barakuje mi jeszce dwóch do otwarcia świątyni w al shadin czy wie ktoś gdzie je znaleść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:36, mtobi napisał:

Eeee, jak dla mnie przechodzić grę action-RPG, i wogle nie walczyć to mija się z sensem :P
Ale jak uważasz, nie ma problemu. Ja na www.wirtus.pl zamówiłem sobie kolekcjonerke, i jutro
albo w czwartek już będzie. Strasznie się cieszę, bo jak wyprzedali drugą partie, to już straciłem
nadzieję :P
Ja mam kompa:
Intel core 2 duo e6300 1,86 gHZ
Galaxy geforce 7900gs 256 Vram
1 gb ram goodram.

Liczę, że gra pójdzie mi na średnich bez zaciachów, ale ponoć silnik jest kaszaniaście zrobiony.
Jeśli uważacie, że może mi nie pójść, tak jak zakładam to powiedzcie.

I jeszcze pytanko, czy w gothicu 3 są jakieś zwierzęta których można dosiąć, np. krowy, konie
itp.


Gra powinna na twoim sprzecie chodzic plynnnie na max detalach tylko tylko se jeszcze dokup 1GB ramu. Jesli chodzi o dosiadanie zwierzat to nie ma, moze w dodatku beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:44, mtobi napisał:

Dzięki Arhont i Reaper. A jeszcze czy możecie mi powiedzieć, czy mamy jakąś drużynę ??

JAKA DRUŻYNA ? Człowieku oczym ty mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:47, Matiz666 napisał:

Nie jestem pewien, ale po jednym był chyba w domu uzdrowicieli, u Saturasa i Lestera.

już mam od Saturasa i Lestera czyli mama już 4 ale wciąz brkauje mi jedengo i co ma być u uzdrowicieli ?? ( w bibliotece i u umrałych już byłem a u wojowników nic nie znalezłem ) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te klucze są w koszach albo skrzyniach, trochę to już czasu, ale wydaje mi się, że ostatni był w koszu w domu uzdrowicieli, ale jakbym miał mapę to byłbym raczej pewnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:51, mtobi napisał:

Jacyś pomocnicy, którzy pomagają ci zmierzyć się z innymi stworami.

Jest takich kilku, nasi starzy i nowi znajomi którym wcześniej pomogliśmy. Na przykład Gorn, jak mu pomożesz w Gothcie, lub Diego i zębacze w Bradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:51, mtobi napisał:

Jacyś pomocnicy, którzy pomagają ci zmierzyć się z innymi stworami.

A poza tym, nie można się spytać ??

No są pomocnicy . Ale dokładnie to ja niewiem , z misjami tak jest albo jak masz szczęscie to cię niezostawią w spokoju , umnie tak było :P i znam tylko jeden sposób na nich teleport bo z góry na smierc niechycą skoczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się