Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 13:28, KrzysztofMarek napisał:

No cóż, ja się nie rozczarowałem. Głownie dlatego, że spodziewałem się tylko kontynuacji
poprzednich przygód i na tym się nie zawiodłem. Na pewno zagram jeszcze raz i potem prawdopodobnie
trzeci raz. No, w każdym razie, biorąc po uwagę poprzednie gry, to bardziej zawiodłem się na
Oblivionie.

dla mnie obie te gry sa ''jednorazowego'' uzytku ;-] raz przeszedlem i starczy... choc innowacyjnosc zadan bardziej podobala mi sie w Oblivionie - gdyz w G3 wszystkie zadania bez wyjatku sa takie same - zmieniaja sie tylko imiona NPC, przedmioty i miejsca, a reszta to albo zabicie, przyniesienie czegos, badz lazenie i szukanie - taka ilosc zadan jaka zaserwowal nam G3 przy zupelnym braku ich roznorodnosci oraz maksymalnej prostocie (jedyna ''trudnosc'' w zadaniach to szukanie, bo glowy to w G3 wcale nie trzeba bylo uzywac ;p), jak dla mnie jest zwyczajnie nudna - wlasciwie koncowke dociagnalem juz niejako ''na sile'' - a z calej gry podobal mi sie poczatek oraz koniec - poczatek, dlatego, ze wszystko sprawialo wrazenie czegos nowego i interesujacego, a natomiast koniec byl fajny z tego powodu, ze sie to wszystko wreszcie skonczylo O_o

Dnia 04.12.2006 o 13:28, KrzysztofMarek napisał:

Ale też zauważ inną rzecz: my jesteśmy coraz bardziej rozpuszczeni grami i coraz trudniej nas
jakąś grą pozytywnie zaskoczyć.

ja tam nie czuje sie jakos rozpuszczany, ale raczej oszukiwany ;p bo po zakupie gry majacej zadatki na bycie hitem roku otrzymuje strasznie niedopracowany produkt, w ktorym polozono nacisk na ilosc, a nie jakosc ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:31, michal01234 napisał:

A ja skończyłem grę z 2 mieczami ognitymi:P

masochista O_o ^_^

mnie ten dzwiek i ciagle skaczacy przed oczyma plomien delikatnie mowiac troszke irytowal - po wycieciu kilku stworkow i po kilku kursach miedzy wioskami, pozbylem sie z ulga tego wynalazku u pierwszgo lepszego kupca ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:34, trollf napisał:

> A ja skończyłem grę z 2 mieczami ognitymi:P
masochista O_o ^_^

mnie ten dzwiek i ciagle skaczacy przed oczyma plomien delikatnie mowiac troszke irytowal -
po wycieciu kilku stworkow i po kilku kursach miedzy wioskami, pozbylem sie z ulga tego wynalazku
u pierwszgo lepszego kupca ;-]

Ja tam nie miałem żadnego dźwięku. A płomienie za.......e wyglądają a jak się ma 2 miecze na mistrzu to juz w ogóle fajnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:41, michal01234 napisał:

Ja tam nie miałem żadnego dźwięku.

jak miecz byl na plecach schowany to w glosnikach slychac wyraznie dzwiek plonacego ognia, na dluzsza mete dosc meczace i irytujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko. bo jak gram w gothic 2 to troche mi się zacina... czy jak zmienie kartę graficzną na lepszą to zwiększy się płynność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:45, trollf napisał:

> Ja tam nie miałem żadnego dźwięku.
jak miecz byl na plecach schowany to w glosnikach slychac wyraznie dzwiek plonacego ognia,
na dluzsza mete dosc meczace i irytujace...


Mnie tam nie irytował......Bo ściszyłem dźwięki w tle:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:50, sinir napisał:

mam takie pytanko. bo jak gram w gothic 2 to troche mi się zacina... czy jak zmienie kartę
graficzną na lepszą to zwiększy się płynność?


to jest temat o Gothic 3:D ale wątpię bardziej chodzi pewnie o procka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:51, michal01234 napisał:

> mam takie pytanko. bo jak gram w gothic 2 to troche mi się zacina... czy jak zmienie kartę

> graficzną na lepszą to zwiększy się płynność?

to jest temat o Gothic 3:D ale wątpię bardziej chodzi pewnie o procka

no tak... to sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:52, sinir napisał:

> > mam takie pytanko. bo jak gram w gothic 2 to troche mi się zacina... czy jak zmienie
kartę
>
> > graficzną na lepszą to zwiększy się płynność?
>
> to jest temat o Gothic 3:D ale wątpię bardziej chodzi pewnie o procka
no tak... to sory


a jakiego masz kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:52, sinir napisał:

> > mam takie pytanko. bo jak gram w gothic 2 to troche mi się zacina... czy jak zmienie
kartę
>
> > graficzną na lepszą to zwiększy się płynność?
>
> to jest temat o Gothic 3:D ale wątpię bardziej chodzi pewnie o procka
no tak... to sory


To zależy jakiego masz kompa... G2 do płynnego działania wymaga 512mb ram 2Ghz i karty obojętnej, aby miała 64 mb. Wymień to zo nie spełnia u Ciebie tych norm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:58, Piotrekgościu napisał:

> > > mam takie pytanko. bo jak gram w gothic 2 to troche mi się zacina... czy jak
zmienie
> kartę
> >
> > > graficzną na lepszą to zwiększy się płynność?
> >
> > to jest temat o Gothic 3:D ale wątpię bardziej chodzi pewnie o procka
> no tak... to sory

To zależy jakiego masz kompa... G2 do płynnego działania wymaga 512mb ram 2Ghz i karty obojętnej,
aby miała 64 mb. Wymień to zo nie spełnia u Ciebie tych norm :D
no tak! że ja o tym nie pomyślałem! cholerny (zaprzeproszeniem) ram! mam tylko 446 ddr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:12, sługa Innosa napisał:

Cz jest sens uczenia się walki 2 mieczami, jak mam już mistrzowskie posługiwanie się tarczą?


Jak ma się 2 bronie to i tak przeważnie sieka się tylko jedną bo nie ma czasu na kombosy (powinni zrobić np tak że jak się klika LPM to sieka 2 mieczami)

Moim zdaniem się nie opłaca uczyć tej sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:26, piero92 napisał:

Jak ma się 2 bronie to i tak przeważnie sieka się tylko jedną bo nie ma czasu na kombosy (powinni
zrobić np tak że jak się klika LPM to sieka 2 mieczami)

hmm, to dziwne, bo odkad zdobylem ta umiejetnosc, to nie walcze w inny sposob jak praktycznie samymi kombosami :P korzystam na przemian z praktycznie wszystkich ciosow i walka w ten sposob jest o wiele ciekawsza i efektywniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a moim zdaniem nie opłaca się mieć tarczy... Jest po prostu nie przydatna. Jak narazie ja wszystkich siekam toporem...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam z dwoma półtoraręczniakami :) Miałem wcześniej 2 ogniste miecze, ale spadały masakrycznie fpsy i były słabe. Nie zamierzam się przerzucać na żaden inny rodzaj walki, bo ten jest najszybszy (chyba:P), a o to mi tylko chodzi. Bo jak mi jakiś wilk wjedzie z seryjki, to toporem nie mam szans, a dwiema brońmi mam :D

@Va-Tnar -> Daro w Ben Sali, Ugrasal w Ishtar, Nasib w Mora Sul i Mucośtam w Bakaresh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się