Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

gdzie muszę iść.........?? Mógłbyś napisać troszkę dokładniej gdzie to jest...........a ciężko się sieka te szkielety...............jak na razie mam w ekwipunku łuk asasyna, tarczę czaszki, i miecz ognisty..................aha i ile muszę miast uratować żeby założyć zbroje paladyna albo jakąś lepszą od lekkiego pancerza buntownika który obecnie posiadam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 10:55, gunman1 napisał:

gdzie muszę iść.........?? Mógłbyś napisać troszkę dokładniej gdzie to jest...........a ciężko
się sieka te szkielety...............jak na razie mam w ekwipunku łuk asasyna, tarczę czaszki,
i miecz ognisty..................aha i ile muszę miast uratować żeby założyć zbroje paladyna
albo jakąś lepszą od lekkiego pancerza buntownika który obecnie posiadam.............


* Gotha Jest niedaleko Montery (sprawdz na mapie która była w pudełku z grą)

** Nieumarli nie są trudni do pokonania, demon też nie stanowi problemu (koleś nie przechodzi przez bramę w zamku więc wystarczy stanąć za progiem i przy pomocy łuku/kuszy zrobiś z niego jeża)

***Oprócz Ardei, Vegardu i Gothy możesz wyzwolić tylko DWA dowolne miasta. Bo jak zaczniesz wyzwalać następne to orkowie zaczną cię podejrzewać o szpiegostwo, co oznacza kłopoty i utrate możliwości wykonania masy questów (orkowie będą cię atakować jak cię zobaczą). Poczekaj z wyzwalaniem reszty do momentu gdy zrobisz wszystko co możliwe w miastach okupowanych... A reputacje u buntowników możesz sobie nabić wykonując zadania dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 12:10, Va-Tnar napisał:

czy ktoremus z graczy przydala sie umiejetnosc "Górnictwo"?

Górnictwo powoduje że ze skał kopiesz 2 razy więcej rzeczy jak kopałeś 2 grudki złota to będziesz ich wydobywał 4 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 12:12, Konrades napisał:

> czy ktoremus z graczy przydala sie umiejetnosc "Górnictwo"?
Górnictwo powoduje że ze skał kopiesz 2 razy więcej rzeczy jak kopałeś 2 grudki złota to będziesz
ich wydobywał 4 itd.

a gdzie jest najblizsza kopalnia (glupie pytanie). Jestem w Faring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 12:10, Va-Tnar napisał:

czy ktoremus z graczy przydala sie umiejetnosc "Górnictwo"?


W Nordmarze górnictwo bardzo się przydaje - dużo questów jest tam związanych z rudą, a żyły rudy wystają ze ścian niemal co kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań do grających w ORYGINALNą POLSKą wersję gry

Mój sprzęt:
Proc: AMD Athlon 64 3000+
RAM: 1024 MB
Grafika: Gigabyte 3D1 (2x GF 6600GT), overcl. z 300/1100 na 500/1200

Gram płynnie na ustawieniach: Shader Model 3.0, postprocessing na max, 800x600, odległość rysowania terenu na średnie, cała reszta na minimum. Czasem trochę przytnie jak się teren doczytuje.

1. Co daje w takim konfigu dołożenie drugiego GB RAM-u? (jak to wygląda w grze, co można zmienić)
2. Co daje wymiana procesora na AMD 64X2 3800+ lub 4400+

O odpowiedź proszę tylko ludzi którzy byli w bardzo zbliżonej sytuacji i dokonali modernizacji swojego sprzętu. Wszelkim jasnowidzą którzy powiedzą mi "jak chyba będzie", dziękuję bardzo - sam też potrafię sobie pomarzyć;)

Z góry dziękuję za rzetelne i sprawdzone porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 12:01, Pluszak napisał:

> gdzie muszę iść.........?? Mógłbyś napisać troszkę dokładniej gdzie to jest...........a
ciężko
> się sieka te szkielety...............jak na razie mam w ekwipunku łuk asasyna, tarczę
czaszki,
> i miecz ognisty..................aha i ile muszę miast uratować żeby założyć zbroje paladyna

> albo jakąś lepszą od lekkiego pancerza buntownika który obecnie posiadam.............


* Gotha Jest niedaleko Montery (sprawdz na mapie która była w pudełku z grą)

** Nieumarli nie są trudni do pokonania, demon też nie stanowi problemu (koleś nie przechodzi
przez bramę w zamku więc wystarczy stanąć za progiem i przy pomocy łuku/kuszy zrobiś z niego
jeża)

***Oprócz Ardei, Vegardu i Gothy możesz wyzwolić tylko DWA dowolne miasta. Bo jak zaczniesz
wyzwalać następne to orkowie zaczną cię podejrzewać o szpiegostwo, co oznacza kłopoty i utrate
możliwości wykonania masy questów (orkowie będą cię atakować jak cię zobaczą). Poczekaj z wyzwalaniem
reszty do momentu gdy zrobisz wszystko co możliwe w miastach okupowanych... A reputacje u buntowników
możesz sobie nabić wykonując zadania dla nich.

By załozyc zbroje paladyna-75% reputacji u buntowników i 150000 złota, poza tym wyzwoliłem juz wszystkie miasta Myrtany poza Faring- wykonuje tam jednak zadania, walcze na arenie i nikt mie nie atakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 12:48, California76 napisał:

> > gdzie muszę iść.........?? Mógłbyś napisać troszkę dokładniej gdzie to jest...........a

> ciężko
> > się sieka te szkielety...............jak na razie mam w ekwipunku łuk asasyna, tarczę

> czaszki,
> > i miecz ognisty..................aha i ile muszę miast uratować żeby założyć zbroje
paladyna
>
> > albo jakąś lepszą od lekkiego pancerza buntownika który obecnie posiadam.............

>
>
> * Gotha Jest niedaleko Montery (sprawdz na mapie która była w pudełku z grą)
>
> ** Nieumarli nie są trudni do pokonania, demon też nie stanowi problemu (koleś nie przechodzi

> przez bramę w zamku więc wystarczy stanąć za progiem i przy pomocy łuku/kuszy zrobiś z
niego
> jeża)
>
> ***Oprócz Ardei, Vegardu i Gothy możesz wyzwolić tylko DWA dowolne miasta. Bo jak zaczniesz

> wyzwalać następne to orkowie zaczną cię podejrzewać o szpiegostwo, co oznacza kłopoty
i utrate
> możliwości wykonania masy questów (orkowie będą cię atakować jak cię zobaczą). Poczekaj
z wyzwalaniem
> reszty do momentu gdy zrobisz wszystko co możliwe w miastach okupowanych... A reputacje
u buntowników
> możesz sobie nabić wykonując zadania dla nich.
>
By załozyc zbroje paladyna-75% reputacji u buntowników i 150000 złota, poza tym wyzwoliłem
juz wszystkie miasta Myrtany poza Faring- wykonuje tam jednak zadania, walcze na arenie i nikt
mie nie atakuje

nie prawda trzeba mieć 50% reputacji u buntowników żeby mieć zbroje paladyna:D:D sam mam 41 i szukam questów żeby mieć 50% bo chce tą zbroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

California76, Krzysiekmaster - tnijcie cytaty, bo utrudniacie korzystanie z tego forum. Poza tym jak to moderator zobaczy to nie chciałbym być w skórze któregoś z Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 13:08, matmat24 napisał:

California76, Krzysiekmaster - tnijcie cytaty, bo utrudniacie korzystanie z tego forum.
Poza tym jak to moderator zobaczy to nie chciałbym być w skórze któregoś z Was...

" W skórze któregoś z Was?" Czy ty wiesz co piszesz???
nieusunięcie cytatów było podyktowane chęcią zamieszczenia szybkiej odpowiedzi na pytanie, stąd to niecelowe działanie z powielaniem wcześnijszych tekstów.
Natomiast w swojej skórze zawsze czuje się dobrze bez wzgledu na to czy zobaczy to moderator czy terminator!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha a to miasto obok montery to nei jest jakaś opuszczona forteca paladynów czy cos bo jak byłem w monterze to akis koleś mi o tym mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 13:37, Markoo napisał:

Hej gdzie jest ten mag którego mam zaprowadzić do Okary (jest gdzieś koło Montery w jakiejś
jaskini chyba)??


Chodzi ci o zadanie: "Uratuj Maga Ognia Rakusa z jaskini ożywieńców"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 13:39, matmat24 napisał:

> Hej gdzie jest ten mag którego mam zaprowadzić do Okary (jest gdzieś koło Montery w jakiejś

> jaskini chyba)??

Chodzi ci o zadanie: "Uratuj Maga Ognia Rakusa z jaskini ożywieńców"?

Tak gdzie on jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie muj koputer spełnia minimalne troche ponad wymagania G3 ale i tak na minimum detalach sie tnie mogł by ktos dac jakies ciekawe koniguracje aaa i jescze z driverami do radeoma.Słyszalem ze na srednich detalach gra miej sie tnie czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 13:21, California76 napisał:

nieusunięcie cytatów było podyktowane chęcią zamieszczenia szybkiej odpowiedzi na pytanie,
stąd to niecelowe działanie z powielaniem wcześnijszych tekstów.


Znasz zasady panujące na forum czy nie?

Jak nie znasz, to uprzejmie cię informuję że piszesz głupoty.
Jak znasz, to uprzejmie cię informuję że nie potrafisz przyznać się do błędu i prowokujesz niepotrzebną dyskusję, jeszcze bardziej zaśmiecając forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 13:41, Markoo napisał:

> Chodzi ci o zadanie: "Uratuj Maga Ognia Rakusa z jaskini ożywieńców"?
Tak gdzie on jest ?


Na zachód od Montery jest jaskinia, wewnątrz której siedzi ten mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się