Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 19:37, Bumber napisał:

> Usłyszałem dziś w Silden niezwykle zabawny dialog. /.../
Tak... Przypominają mi się stare czasy, gdy pałętał się za mną niejaki Wrzód, a takich dialogów
bywało więcej. Kiedyś Bezimienny był bardziej wygadany. W trzeciej części takich smaczków jest
już mniej...


Tak i jak często można było przy tym po mordzie dostac:) ach.... Stare dobre czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:37, Bumber napisał:

> Usłyszałem dziś w Silden niezwykle zabawny dialog. /.../
Tak... Przypominają mi się stare czasy, gdy pałętał się za mną niejaki Wrzód, a takich dialogów
bywało więcej. Kiedyś Bezimienny był bardziej wygadany. W trzeciej części takich smaczków jest
już mniej...

albo Bezimienny do Sentenzy "Czy to z przodu twojwj głowy to twarz, czy dupa"(za przeproszeniem) GothicII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem w Nemorze. Dostałam od Russela questa "Nowy człowiek dla Nemory" czy jakos tak. Przyprowadziłam Cole''a w farmy Farmona, ale u Russela nie pojawia się żadna opcja dialogowa a zadanie nadal nie jest zaliczone, co gorsza-Cole gdzies przepadł! Co mam robić? To jakiś bug??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:47, Magwisienka napisał:

mam problem w Nemorze. Dostałam od Russela questa "Nowy człowiek dla Nemory" czy jakos tak.
Przyprowadziłam Cole''a w farmy Farmona, ale u Russela nie pojawia się żadna opcja dialogowa
a zadanie nadal nie jest zaliczone, co gorsza-Cole gdzies przepadł! Co mam robić? To jakiś
bug??


Cole nie jest tym "człowiekiem dla nemory" i to nie jest żadny bug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 19:58, piero92 napisał:

Cole nie jest tym "człowiekiem dla nemory" i to nie jest żadny bug


Uff, dzieki już się wystraszyłam ;P A kto jest tym gościem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 20:10, Magwisienka napisał:

Uff, dzieki już się wystraszyłam ;P A kto jest tym gościem?

Bodajże nieco na wschód od Nemory siedzi przy ognisku paladyn, który jest tym "gościem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie mam kolejny problem ;) tym razem jestem w tym lodowym kraju na N (nie pamiętam nazwy). I otóż myśliwy z klanu wilka zleca mi zabicie białego rozpruwacza abym mógł dostać od niego kamień druidów.....i tu mam pytanko gdzie mogę znaleźć tę bestię....znaczy się najlepiej jakby ktoś napisał drogę uwzględniając jakieś konkretne miejsca typu obóz kogoś albo jakaś kapliczka.............

Aha i jaka jest według was najbardziej przydatna klasa w grze............według mnie jest to polowanie................teraz trenuje jednak żałuje że nie zrobiłem tego wcześniej ponieważ ćwiczyłem walkę mieczem oraz zwiększałem sile i uczyłem się używania tarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:27, Camponator napisał:

Mam 2 pytania:
I. Gdzie jest miecz Wesela/Wazela/czy jakoś tak (ten paladyn w Cape Dun?
II. Gdzie można znaleźć/kupić przepis na Miecz Przodków??


I. Miecz Wenzela jest na południe od Montery w jaskini pełnej wilków (gdy do Montery udaje się drogą obleana przez bandytów to tej jaskini trudno nie zauważyć jest kawałek dalej za obozem bandytów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:27, Camponator napisał:

Mam 2 pytania:
I. Gdzie jest miecz Wesela/Wazela/czy jakoś tak (ten paladyn w Cape Dun?
II. Gdzie można znaleźć/kupić przepis na Miecz Przodków??

II znaleść :) w skrzyni najlepiej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:40, Lord Riven napisał:

Czy wie ktoś co zrobić z dwunastym naładowanym ognistym pucharem? Bo nie odnajduje wciąż ostatniego
palladyna.


Możesz zostawić sobie na pamiątke ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:48, Matir007 napisał:

Na razie chyba nikt nie wie. Nawet sami twórcy gry...

Możliwe że to bohater (gracz) jest ten 12 paladyn ale dokładniej to ja niewiem tak daleko niedoszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:41, Va-Tnar napisał:

> > Usłyszałem dziś w Silden niezwykle zabawny dialog. /.../
> Tak... Przypominają mi się stare czasy, gdy pałętał się za mną niejaki Wrzód, a takich
dialogów
> bywało więcej. Kiedyś Bezimienny był bardziej wygadany. W trzeciej części takich smaczków
jest
> już mniej...
albo Bezimienny do Sentenzy "Czy to z przodu twojwj głowy to twarz, czy dupa"(za przeproszeniem)
GothicII

ogólnie , jeśli chodzi o teksty to są one juz dośc szablonowe i nie posiadają tego humoru co zwłaszcza w "jedynce".Jedynie na pustyni Varrant teksty w stylu "synu irytującej głupoty" są namiastką przypomnienia tego co królowało w "jedynce" . Od razu widać ze terminy popędzały spolszczenie gry , a szkoda, bo traci ona duzo na klimacie tego specyficznego humoru.Dla mnie ten humor był magnesem i wyróznikiem tej gry w zalewie innych równie dobrych, ale jednak nie posuiadających tego pokretnego poczucia humoru, od którego mozna było boki zrywać. czasami musiałem przerywać grę, aby porzadnie sie wyśmiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:53, Arhont napisał:

> Na razie chyba nikt nie wie. Nawet sami twórcy gry...
Możliwe że to bohater (gracz) jest ten 12 paladyn ale dokładniej to ja niewiem tak daleko
niedoszedłem

Każdemu zostaje ten puchar w kieszeni i nic pozatym, nie da się nic z tym zrobić :/ zamulili w pirani i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się