Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam pytanko. Chce sobie kupic G3. Mam sprzęt: Athlona 64 3000+, pamięc 512 ramu(zamierzam 512MB dokupic), karte radeona 9800 Series(128MB). Czy pójdzie mi G3 (Ale tak, żeby dośc ładnie chodził!!!)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:25, Czarkinson napisał:

Czy zabił ktoś już Białego Rozpruwacza ??? Czy po zabiciu jego i zyskaniu kamienia druidzkiego
wilka druid z klanu wilka odchodzi i ginie ???

Przypadkowo udało mi się natrafić na Białego rozpruwacza, niestety nie pamietam gdzie.Po zakomunikowaniu o tym fakcie druidowi, daje on nam kamień wilka, a sam odchodzi z wioski, mówiąc , ze jego chata nalezy do mnie.Nie poszedłem za nim więc nie wiem , dokąd odchodzi, ale jak kogos to bawi to może za nim podązyć.Kamień wilka możemy wymienić na księgę w klasztorze w nordmarze u jednego zamiatacza, księga dodaje +20 do pradawnej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dostałem na mikołaja grę Gothic 3, i gra mi nie chodzi, więc zamierzam dokupić trochę pamięci ram.
Póki co jak włączam grę pojawiają się najróżniejsze filmiki z logami CDProjekt itd.
a gdy ma być menu, ekran gry jest cały biały (ale jest muzyka) i po jakimś czasie mój monitor przechodzi w tryb "odpoczynku" (?).

I moje pytanie brzmi: czy to wina tego że niemam dostatecznej ilości ramu, czy czegoś innego?]

Z góry diękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny błąd podczas uruchamiania gry.

Gdy próbuję uruchomić Gothica 3 wyskakuje mi taki komunikat:
Instrukcja spod "0x0045d56" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x4f3a000e". Pamięć nie może być "read".
Kliknij przycisk OK aby przerwać działanie aplikacji
Anuluj by rozpoczą debugowanie programu.

O co chodzi?
Mój komp:
Pentium 4 2,4 ghz karta Radeon 9200 , 1024 Mb RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co tu napisałeś dokładnie nie wiadomo co może być przyczyną... Może podaj części swojego kompa, a wszystko się wyjaśni. Może to być również błąd gry...ale raczej mało prawdopodobne... Na wszelki wypadek sprawdź grę na innym komputerze...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:33, OmenO94PL napisał:

Witam.
Dostałem na mikołaja grę Gothic 3, i gra mi nie chodzi, więc zamierzam dokupić trochę pamięci
ram.
Póki co jak włączam grę pojawiają się najróżniejsze filmiki z logami CDProjekt itd.
a gdy ma być menu, ekran gry jest cały biały (ale jest muzyka) i po jakimś czasie mój monitor
przechodzi w tryb "odpoczynku" (?).

I moje pytanie brzmi: czy to wina tego że niemam dostatecznej ilości ramu, czy czegoś innego?]

Z góry diękuje za odpowiedź.


Po pierwsze, nie ma tam filmiku CDProjektu:P
A co do pytania, to jeśli jest biały ekran, to raczej wina karty graficznej. Chyba że masz 128mb ramu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OmenO94PL spróbuj zmienić odświeżanie- miałem podobny problem ale podczas gry ekran zaczynał "migotać" na biało w różnych miejscach- zwiększyłem detale i zmieniłem częstotliwość odświeżania i jest dobrze (ale tak tnie, że ledwo się da grać :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pomyłkę z tym CDPr.
Dziękuje za odpowiedz, ale nie zabardzo kumam te sprawy.
Mógłby ktośmi wytłumaczyć jak to sprawdzić jaką mam kartę graficzną, a jaka jest potrzebna fo uruchomienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:43, OmenO94PL napisał:

Przepraszam za pomyłkę z tym CDPr.
Dziękuje za odpowiedz, ale nie zabardzo kumam te sprawy.
Mógłby ktośmi wytłumaczyć jak to sprawdzić jaką mam kartę graficzną, a jaka jest potrzebna
fo uruchomienia?

Pasek start->uruchom->dxdiag->ekran i tam masz napisane :), potrzeba jakąś około gf6600 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:43, OmenO94PL napisał:

Przepraszam za pomyłkę z tym CDPr.
Dziękuje za odpowiedz, ale nie zabardzo kumam te sprawy.
Mógłby ktośmi wytłumaczyć jak to sprawdzić jaką mam kartę graficzną, a jaka jest potrzebna
fo uruchomienia?


Sprawdź w "readme" tam masz wypisane karty z "oficjalnym wsparciem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:45, kokosz88 napisał:

Rzeczywiście na stronce Game Star jest do ściągnięcia patch 1.1 do G3 ciekawe kiedy będzie
do wersji PL?

Daj linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee...raczej nie jest to wina ramu...;] Już wielu forumowiczów grało na 512 mb ramu, więc chyba powinno działać...;] Bardziej martwi mnie Twoja karta graficzna... Takie problemy mogą się z nią wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:38, kuko7 napisał:

Po tym co tu napisałeś dokładnie nie wiadomo co może być przyczyną... Może podaj części swojego
kompa, a wszystko się wyjaśni. Może to być również błąd gry...ale raczej mało prawdopodobne...
Na wszelki wypadek sprawdź grę na innym komputerze...;]



A nie podałem? Przeciez napisałem:

Gdy próbuję uruchomić Gothica 3 wyskakuje mi taki komunikat:
Instrukcja spod "0x0045d56" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x4f3a000e". Pamięć nie może być "read".
Kliknij przycisk OK aby przerwać działanie aplikacji
Anuluj by rozpoczą debugowanie programu.

O co chodzi?
Mój komp:
Pentium 4 2,4 ghz karta Radeon 9200 , 1024 Mb RAM.

Jak to mało to co mam jeszcze napisać? Mój sprzęt spełnia minimalne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co moge zrobić jak przez przypadek odrzuciłem zadanie od Bradleya który potrzebuje nowych niewolników i sie tak nieszczęsliwie stało ze zapisałem na zapisie na ktorym wcześniej grałem.Czy mozna powrocić do tego zadania np. rzuceniem czaru na zapominanie?
Mam jeszcze jedno pytania gdzie sie znajduje kamien teleportacyjny do Montery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 22:15, Ludvic napisał:

Mam pytanie co moge zrobić jak przez przypadek odrzuciłem zadanie od Bradleya który potrzebuje
nowych niewolników i sie tak nieszczęsliwie stało ze zapisałem na zapisie na ktorym wcześniej
grałem.Czy mozna powrocić do tego zadania np. rzuceniem czaru na zapominanie?
Mam jeszcze jedno pytania gdzie sie znajduje kamien teleportacyjny do Montery ?


Kamień do montery jest w chacie gdzie jest wystraszony niewolnik (obok chaty Marika)
Chyba nie możesz już otrzymać tego questa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się