Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 16:24, Ludvic napisał:

Mam pytanie gdzie się znajduja i jak je zdobyć kielichy magów ognia?

Tu masz zaznaczone kielichy i nie tylko: http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812 :)

Dnia 06.12.2006 o 16:24, Ludvic napisał:

Otaz jeszcze raz pytam
czy zna ktos sposob na powtorzenie zadania jak sie odmowiło , bo zapis wczesniejszy zkasowałem?

Jeśli odmówiłeś, to zadania nie zaliczysz. Chyba, że zabijesz tą postać i za pomocą konsoli zrobisz spawn... Chociaż nie gwarantuję, że po spawnie NPC zleci te zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Chyba panowie z Piranhii oszczędzili na testerach i wogóle ich nie zatrudnili :] Bo fani i tak grę w ciemno kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:41, marcelusVega napisał:

należy się zastanowić nad tym jak bardzo musieli być ślepi ci testerzy że takich bykolców nie
zauważyli.... hmmmmm bardzo ale to bardzo ciekawe

Pewnie im się spieszyło tak bardzo że niechcieli miec nawet pewności czy niema największej usterki ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:24, Ludvic napisał:

Mam pytanie gdzie się znajduja i jak je zdobyć kielichy magów ognia? Otaz jeszcze raz pytam
czy zna ktos sposob na powtorzenie zadania jak sie odmowiło , bo zapis wczesniejszy zkasowałem
?

Wiesz, dla czystej ciekawości, co stanie się jak zrobisz zadanie, którego zrobienia odmówiłeś, podam Ci kod na ogniste puchary:
wywołaj konsolę i wpisz: give It?FiremageCup i zatwierdź to enterem. W inwentarzu pojawi Ci się jeden puchar. Od razu wyjaśniam, że właściwy wpis to: give It_FiremageCup, ale na niemieckiej klawiaturze klawisze "_" i "?" są zamienione. Jak będziesz miał 12 pucharów to zanieś je do klasztoru i włóż do ognia w kaplicy Innosa... Zresztą wystarczy Ci 11 bo Milten ma jeden puchar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos gdzie dokladnie znajduje sie bialy rozpruwacz ??? Przeszukałem juz prawie caly teren wskazany na mapie a po rozpruwaczu sladu nie ma. Blagam o pomoc bo bardzo zalezy mi na tym zadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:21, Czarkinson napisał:

Czy wie ktos gdzie dokladnie znajduje sie bialy rozpruwacz ??? Przeszukałem juz prawie caly
teren wskazany na mapie a po rozpruwaczu sladu nie ma. Blagam o pomoc bo bardzo zalezy mi na
tym zadaniu.


Wystarczy udać się tam, gdzie leży grobowiec Akashy. W pobliżu katakumb masz takie duże wzniesienie. Musisz udać się na samą górę - tam spotkasz wilka. Uważaj jednak na goblińskich szamanów.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Akashi - czy CDP robi jakieś podejście do poprawienia spolszczenia G3 ?. Chodzi mi o braki fraz mówionych przez postaci w grze oraz pewne śmieszne teksty "robiące" np. z Bezimiennego panienkę. Jeśli tak to czy przewidujecie w najbliższej przyszłości jakąś łatkę ?. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:52, Arhont napisał:

mam pytanie gdzie można znalesc złote talerze dla Lestera w Geldern ? W tej świątyni znalesc
nieumiem


Są one w siątyni w pokojach szamanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:53, piero92 napisał:

> mam pytanie gdzie można znalesc złote talerze dla Lestera w Geldern ? W tej świątyni znalesc

> nieumiem

Są one w siątyni w pokojach szamanów

Aha , to ja pewnie buga bo tam są tylko złote puchary i jakes duperele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:55, Arhont napisał:

> > mam pytanie gdzie można znalesc złote talerze dla Lestera w Geldern ? W tej świątyni
znalesc
>
> > nieumiem
>
> Są one w siątyni w pokojach szamanów

Aha , to ja pewnie buga mam bo tam są tylko złote puchary i jakes duperele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:56, piero92 napisał:

Ja też tylko tam to miałem ale jak poszedłem do Laresa to mogłem mu dać te złote talerze

TE questy to niekiedy głupota ! Pisze o tależach a czeba przyniesc puchary genialne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 18:03, Arhont napisał:


TE questy to niekiedy głupota ! Pisze o tależach a czeba przyniesc puchary genialne ...


Może to bląd w tłumaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:07, piero92 napisał:

Może to bląd w tłumaczeniu

to nie jest blad w tlumaczeniu - w wersji angielskiej, te miski wygladaja praktycznie identycznie jak ogniste puchary, z ta roznica, ze nazwe maja ''gold bowl'', a puchary ''fire chalice'' - to po prostu jeden z wielu bledow w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:20, trollf napisał:

> Może to bląd w tłumaczeniu
to nie jest blad w tlumaczeniu - w wersji angielskiej, te miski wygladaja praktycznie identycznie
jak ogniste puchary, z ta roznica, ze nazwe maja ''gold bowl'', a puchary ''fire chalice''
- to po prostu jeden z wielu bledow w grze...


no bo fabryka talerzy nie wydała im pozolenia na zamieszczenie ich w grze;) to zrobili puchary tylko nazwe zmienili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te misy dla laresa to zwą się "złote misy". Wszystkie znajduja sie w swiatyni w geldern u szamana. Po ich zdobyciu lares da nam 10.000 złota. Tak przy okazji w geldern jest hełm pierwszego paladyna (można go bezkarnie zabrać nikt ci nic nie zrobi) ktora daje 10 do obrony,ognia,zimna i tak dalej, ale gdzie jest Rogaty Hełm(nie mylić z Ejnara ktory znalazłem) i czy mozna zdobyć w nordmarze pancerz łowcy orków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej zastanawiam sie nad kupnem gry gothic 3 ale słyszałam że ma brdzo duże wymagania i na słabych kompach nie da rady sie grać wiec mam pytanko czy na:

celeron 2.6 ,
ram 512,
karcie graficznej 9200

mi pójdzie, i czy sa jakies ustawienia żeby się dało grac bez probelmu na takim kompie bo wiele osób mi odradza kupna gothica a ja jestem nia po prostu zafascynowana ta gra pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jak można zrobić reputacje w mora sul zrobiłem te zadania z poradnika ale wciąż mam za mło znacie jakies proste misje ???bo brałem wszystkie ale nie wiem gdzie szukać kolesi do zabicia tam pisze że na wykopaliskach a to dudzy teren wiecie gdzie oni są????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się