Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 18:49, selene82 napisał:

hej zastanawiam sie nad kupnem gry gothic 3 ale słyszałam że ma brdzo duże wymagania i na słabych
kompach nie da rady sie grać wiec mam pytanko czy na:

celeron 2.6 ,
ram 512,
karcie graficznej 9200

mi pójdzie, i czy sa jakies ustawienia żeby się dało grac bez probelmu na takim kompie bo wiele
osób mi odradza kupna gothica a ja jestem nia po prostu zafascynowana ta gra pozdrawiam

ja mam athlon 3000+ 512 ram i radeona 9600 i tnie sie masakrycznie ale jesli to cie nie zrarza jak mnie to polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:52, Krzysiekmaster napisał:

> hej zastanawiam sie nad kupnem gry gothic 3 ale słyszałam że ma brdzo duże wymagania i
na słabych
> kompach nie da rady sie grać wiec mam pytanko czy na:
>
> celeron 2.6 ,
> ram 512,
> karcie graficznej 9200
>
> mi pójdzie, i czy sa jakies ustawienia żeby się dało grac bez probelmu na takim kompie
bo wiele
> osób mi odradza kupna gothica a ja jestem nia po prostu zafascynowana ta gra pozdrawiam

ja mam athlon 3000+ 512 ram i radeona 9600 i tnie sie masakrycznie ale jesli to cie nie zrarza
jak mnie to polecam:D


masakrycznie wiec nie da sie grac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:53, selene82 napisał:

> > hej zastanawiam sie nad kupnem gry gothic 3 ale słyszałam że ma brdzo duże wymagania
i
> na słabych
> > kompach nie da rady sie grać wiec mam pytanko czy na:
> >
> > celeron 2.6 ,
> > ram 512,
> > karcie graficznej 9200
> >
> > mi pójdzie, i czy sa jakies ustawienia żeby się dało grac bez probelmu na takim kompie

> bo wiele
> > osób mi odradza kupna gothica a ja jestem nia po prostu zafascynowana ta gra pozdrawiam

>
> ja mam athlon 3000+ 512 ram i radeona 9600 i tnie sie masakrycznie ale jesli to cie nie
zrarza
> jak mnie to polecam:D

masakrycznie wiec nie da sie grac????
da sie grać na pustynie poza miastami i w nordmarze poza miasatmi ale to akurat nic:D bo w myrtanie wszędzie sie zawisza jak ja p******e nawet poza miastami i to bardziej niz w miescie!!!!ale tak ogólnie to da sie grać mimo że czasmi sie zawiesza że trzeba kąpa resetować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:56, Krzysiekmaster napisał:

> > > hej zastanawiam sie nad kupnem gry gothic 3 ale słyszałam że ma brdzo duże wymagania

> i
> > na słabych
> > > kompach nie da rady sie grać wiec mam pytanko czy na:
> > >
> > > celeron 2.6 ,
> > > ram 512,
> > > karcie graficznej 9200
> > >
> > > mi pójdzie, i czy sa jakies ustawienia żeby się dało grac bez probelmu na takim
kompie
>
> > bo wiele
> > > osób mi odradza kupna gothica a ja jestem nia po prostu zafascynowana ta gra
pozdrawiam
>
> >
> > ja mam athlon 3000+ 512 ram i radeona 9600 i tnie sie masakrycznie ale jesli to cie
nie
> zrarza
> > jak mnie to polecam:D
>
> masakrycznie wiec nie da sie grac????
> da sie grać na pustynie poza miastami i w nordmarze poza miasatmi ale to akurat nic:D
bo w myrtanie wszędzie sie zawisza jak ja p******e nawet poza miastami i to bardziej niz w
miescie!!!!ale tak ogólnie to da sie grać mimo że czasmi sie zawiesza że trzeba kąpa resetować:/

w takim razie się może skusze ale może sobie dokupie najpierw ramu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:10, panasonic14 napisał:

gdzie jest szkatulka tego araba z Montery????

wychodząc z montery idz drogą na lewo , będzie tam karawana i szkatułka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:11, Arhont napisał:

> gdzie jest szkatulka tego araba z Montery????
wychodząc z montery idz drogą na lewo , będzie tam karawana i szkatułka !

Ktorym wyjsciem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:12, panasonic14 napisał:

> > gdzie jest szkatulka tego araba z Montery????
> wychodząc z montery idz drogą na lewo , będzie tam karawana i szkatułka !
Ktorym wyjsciem????

Szkatuła jest koło obozu buntowników których mijałeś idąc do montery(siedzą po 2 stronie górki z kapliczka beliara) idąc dalej drogą trafisz na szczątki kawarany i tam szkatułka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 20:26, piero92 napisał:

; To paladyn- Karlen

A mógłbys mi dokładnie powiedziec gdzie on się znajduje? Zwiedziłam całą okolice Nemory i nigdzie go nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zabicie druidow ma duzo wplyw na gre? i czy moge nauczyc sie "bycia druidem" a pozniej uczyc sie innych specjalnosci takich jak: mag wody,ognia itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:35, ma5b napisał:

Czy zabicie druidow ma duzo wplyw na gre? i czy moge nauczyc sie "bycia druidem" a pozniej
uczyc sie innych specjalnosci takich jak: mag wody,ognia itd. ?

spokojnie , ja zabiłem jednego druida i nauczyłem się druid ! Morduje koczowników ale saturas chętnie nauczył mnie mag wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:35, ma5b napisał:

Czy zabicie druidow ma duzo wplyw na gre? i czy moge nauczyc sie "bycia druidem" a pozniej
uczyc sie innych specjalnosci takich jak: mag wody,ognia itd. ?

Mozesz nawet nauczyc się wsystkich ! Mag druid , wsystko w każdym razie ja umiem bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:40, Arhont napisał:

spokojnie , ja zabiłem jednego druida i nauczyłem się druid ! Morduje koczowników ale saturas
chętnie nauczył mnie mag wody ;)

No dobra ale chodzi mi o to ze pracuje dla okrow i mam juz 3 zadania zabicia 2druidow(jest to mozliwel;p) i chcialem obydwu zabic :P czy wplynie to w ten sposob na gre, ze pozniej inny druidzi nie beda chcieli ze mna w ogole gadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:42, ma5b napisał:

> spokojnie , ja zabiłem jednego druida i nauczyłem się druid ! Morduje koczowników ale
saturas
> chętnie nauczył mnie mag wody ;)
No dobra ale chodzi mi o to ze pracuje dla okrow i mam juz 3 zadania zabicia 2druidow(jest
to mozliwel;p) i chcialem obydwu zabic :P czy wplynie to w ten sposob na gre, ze pozniej inny
druidzi nie beda chcieli ze mna w ogole gadac?

Facet najpeirw się naucz a wtedy zabij ! Bo może niekażdy cię nauczy , ja się nauczyłem u pierwszego lepsze , czyli w drodze to montery ! Zabiłem jednego ale to między geldern a faring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:46, Arhont napisał:

Facet najpeirw się naucz a wtedy zabij ! Bo może niekażdy cię nauczy , ja się nauczyłem u pierwszego
lepsze , czyli w drodze to montery ! Zabiłem jednego ale to między geldern a faring

Nie zrozumiales o co mi chodzi...ale dobra niewazne :) potestuje troche :D najwyzej bede musial wszystkich w pien wyciac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:52, ma5b napisał:

> Facet najpeirw się naucz a wtedy zabij ! Bo może niekażdy cię nauczy , ja się nauczyłem
u pierwszego
> lepsze , czyli w drodze to montery ! Zabiłem jednego ale to między geldern a faring
Nie zrozumiales o co mi chodzi...ale dobra niewazne :) potestuje troche :D najwyzej bede musial
wszystkich w pien wyciac ;p

Ah , sorki teraz se spokojnie przeczytatałem . Spokojnie mozesz ich zabic inni drudzi niebędą się przejmowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:52, ma5b napisał:

> Facet najpeirw się naucz a wtedy zabij ! Bo może niekażdy cię nauczy , ja się nauczyłem
u pierwszego
> lepsze , czyli w drodze to montery ! Zabiłem jednego ale to między geldern a faring
Nie zrozumiales o co mi chodzi...ale dobra niewazne :) potestuje troche :D najwyzej bede musial
wszystkich w pien wyciac ;p

I na gre niewpłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze znalezieniem jednego z grobowców do zadania kamieni przodków. Chodzi mi o grobowiecktóry znajduje się w centrum na dole mapy.Obszedlem wszystko wkoło,patrząc na mapie stałem dokładnie na X oznaczającym położenie i nic,macie może jakieś wskazówki jak tam dotrzeć bo już nie wiem czy ja oślepłem czy paskudne orki mi go zamurowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się