Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

jak się wywołuje tę konsolkę i podajcie jeszcze jakieś inne komendy...........mile widziany na zbroję paladyna :)

a tak na serio to ile muszę zadań w normandrze wykonać aby móc założyć zbroję nordmarczyka (tę średnią)..........i o co chodzi w tej jaskini w której jest dużo trupów zadanie nazywa sie grobowiec baila czy jakoś tak co ja tam muszę wsadzić do tego schowka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i pytanko jeszcze jedno

mój sprzęt to:

AMD Athlon 3200+ Venice s.939
AsusA8N-SLI
Galaxy GeForce 7600gs 1,2 ns zalman 256MB/128Bit
kingston 1024(2x 512 dual) cl.3 DDR 400MHz

tak to wygląda i gothic lapię co pewien czas (nie zawsze) troszkę ścinkę..................już zbieram na drugi 1GB ramu w dualu i czy jak go kupię to zobaczę różniće.......chodzi o szybsze łądowanie sie............wychodzenie z gry itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak twórcy mogli skopać jeden z ważniejszych wątków jakim jest oddanie paladynom pucharów?:| Zostało mi 2 puchary do oddania i się okazuje że i tak nie mam co szukać tych paladynów, bo ostatniego nie będzie i tak :/
To jest niby spatchowana wersja :/ Ja nie chcę wiedzieć co się dzieje bez tych patchy, no cóż chyba na rozwiązanie problemu paladynów przyjdzie nam czekać do wydania następnej łaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:55, MastAlol napisał:

Powiedzcie mi, jak twórcy mogli skopać jeden z ważniejszych wątków jakim jest oddanie paladynom
pucharów?:| Zostało mi 2 puchary do oddania i się okazuje że i tak nie mam co szukać tych paladynów,
bo ostatniego nie będzie i tak :/
To jest niby spatchowana wersja :/ Ja nie chcę wiedzieć co się dzieje bez tych patchy, no cóż
chyba na rozwiązanie problemu paladynów przyjdzie nam czekać do wydania następnej łaty.


O WIELKA ŁATO NADEJDŹ I ROZWIĄŻ PROBLEM PALADYNÓW!!!!
Wiecie gadałwm przwie ze wszystkimi ludzmi w g3 (tylko w Ishtar nie byłem) i 12 doesn''t live!!!
Mam pytanko jak można aktywować anulowane zadania, bo w Faring skopałem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:55, MastAlol napisał:

Powiedzcie mi, jak twórcy mogli skopać jeden z ważniejszych wątków jakim jest oddanie paladynom
pucharów?:| Zostało mi 2 puchary do oddania i się okazuje że i tak nie mam co szukać tych paladynów,
bo ostatniego nie będzie i tak :/
To jest niby spatchowana wersja :/ Ja nie chcę wiedzieć co się dzieje bez tych patchy, no cóż
chyba na rozwiązanie problemu paladynów przyjdzie nam czekać do wydania następnej łaty.


LUDZIE! Ognoste puchary to nie jest misja główna! Tylko taka ważniejsza poboczna... (Ja przeszedłem grę bez wykonywania jej)
Co do ostatniego:
Pomyśl, to nie boli. Ostatni jest dla Ciebie, bo Ty tez możesz zostac paladynem.
A jeśli stoisz po stronie orków, czy innych druidów to nie powinno obchodzic Cie wykonanie misji dla Innosa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:02, squeglee napisał:

Mam pytanko: polecacie Elitarny Pancerz Asasyna? Bo stasty mizerne, a 90 000 to nie mało...

Elitarny pancerz.......lepiej uzbierać na paladyna, no chyba że na orkowy pancerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:45, Dżeki-Czan napisał:

/.../

Nie pójdzie. Za słaby procesor i karta, zbyt mało RAMu. Nawet jeśli w jakiś sposób udałoby Ci się uruchomić Gothica, to mógłbyś się pożegnać z płynną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 60 reputacji w Mora Sul: podarowałem Gonzalesowi Księżycowe Ostrze, 1000 szt. złota, Yasmin, zabiłem Yussufa, jestem mistrzem areny, itd. nie mam pojęcia co robić dalej? Zna ktoś resztę questów na reputację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:15, squeglee napisał:

> Znajdź strażników Kaffu i oddaj mu jego złoto.
Szukałem, nie wiem gdzie są...:-P?

W ruinach niedaleko Kaffu. Gdzieś w tych pomniejszych ruinach naokoło świątyni Mora Sul. Trochę trudno wytłumaczyć, musisz przeszukac te ruiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Jedyne, co mi teraz przychodzi do głowy, to odprowadzenie Orknaroka do świątynie (te zadanie zleca Ci jeden a Asasynów na targu niewolników) i zabicie strażników Kaffu mieszkających w ruinach, na południowy - zachód od miasta. Możesz także pokusić się o rozwiązanie zagadki Ramireza, ale to już trochę dłuższy quest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:17, Bumber napisał:

>/.../

Jedyne, co mi teraz przychodzi do głowy, to odprowadzenie Orknaroka do świątynie (te zadanie
zleca Ci jeden a Asasynów na targu niewolników) i zabicie strażników Kaffu mieszkających w
ruinach, na południowy - zachód od miasta. Możesz także pokusić się o rozwiązanie zagadki Ramireza,
ale to już trochę dłuższy quest...


Sorry, Ramireza znalazłem, Orknaroka odprowadzam ;-). Zostaje mi odnalezienie tych strażników, a nic więcej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 21:24, squeglee napisał:


Sorry, Ramireza znalazłem, Orknaroka odprowadzam ;-). Zostaje mi odnalezienie tych strażników,
a nic więcej...?

Strażnicy są niedaleko ramireza tylko ramirez to wewnętrzne ruiny a strażnicy są w tych niedaleko mora sul, chyba 2 od lewej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się