Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 21:24, squeglee napisał:

Zostaje mi odnalezienie tych strażników, a nic więcej...?

Za odprowadzenie Orknaroka i zabicie strażników powinieneś dostać ponad 20 punktów reputacji, więc reszty zadań nie będziesz musiał wykonywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadanie z matmy: mam Athlona 64- 3000+, s.939, GeForce 6600 128 i 512 RAM. ile powinienem zażyczyć sobie pamięci RAM na święta, abym mógł grać w Gothica3 na średnich detalach w miarę płynnie? pomogitie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:32, jeremyarch napisał:

zadanie z matmy: mam Athlona 64- 3000+, s.939, GeForce 6600 128 i 512 RAM. ile powinienem zażyczyć
sobie pamięci RAM na święta, abym mógł grać w Gothica3 na średnich detalach w miarę płynnie?
pomogitie


Mam identyczny konfig, tylko 1 giga ramu. I to jest o jeden giga za mało :-D. Pograsz, ale poprzeklinasz na lagi, oj tak :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:32, jeremyarch napisał:

zadanie z matmy: mam Athlona 64- 3000+, s.939, GeForce 6600 128 i 512 RAM. ile powinienem zażyczyć
sobie pamięci RAM na święta, abym mógł grać w Gothica3 na średnich detalach w miarę płynnie?
pomogitie

1 GB
bo jak dostaniesz 512MB to razem bedziesz mial 1 GB, a wtedy i tak czasem bedzie ciac i z dysku doczytywac - a z 1,5 GB roznica juz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:35, squeglee napisał:

> zadanie z matmy: mam Athlona 64- 3000+, s.939, GeForce 6600 128 i 512 RAM. ile powinienem
zażyczyć
> sobie pamięci RAM na święta, abym mógł grać w Gothica3 na średnich detalach w miarę płynnie?

> pomogitie

Mam identyczny konfig, tylko 1 giga ramu. I to jest o jeden giga za mało :-D. Pograsz, ale
poprzeklinasz na lagi, oj tak :-).

Mam 1 gb i gram na max :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:03, Xyz Zyz napisał:

LUDZIE! Ognoste puchary to nie jest misja główna! Tylko taka ważniejsza poboczna... (Ja przeszedłem
grę bez wykonywania jej)


Tak fajnie bardzo się ciesze z twojego sukcesu. Jednak ja osobiście lubię mieć wszystkie zadania wypełnione.

Dnia 06.12.2006 o 21:03, Xyz Zyz napisał:

Co do ostatniego:
Pomyśl, to nie boli. Ostatni jest dla Ciebie, bo Ty tez możesz zostac paladynem.
A jeśli stoisz po stronie orków, czy innych druidów to nie powinno obchodzic Cie wykonanie
misji dla Innosa ;]


Myślę że nie życzę sobie być mi ubliżał, to po pierwsze, a po 2 jeśli nawet zostanę paladynem to mogę skorzystać z tego pucharu? He...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie narzekać ja mam 1.5 ghz amd sempron 2200 nvidie 5200FX 1 GB Ramu tnie sie masakra wczytuje masakra
ale mam gwarancje że nie będe musiał używać nigdy zaklęcia spowolnienia czasu bo wolniej już nie można ;) ale gra się spoks czasem nawet wychodzą efekty jak na matrixie ;) a zapomniałem napisać kiedyś jak mi się wczytywało zdążyłem kolacje zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. A mianowicie jest taki gosciu Deckard - w tej wiosce na skarpie- i ukradłem z jego skrzyni pare rzeczy i teraz nie chce ze mna rozmawiac a mam wziąść od niego misje (questy). Czy mozna to jakos odkręcic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:07, PAZ3R napisał:

Mam pewien problem. A mianowicie jest taki gosciu Deckard - w tej wiosce na skarpie- i ukradłem
z jego skrzyni pare rzeczy i teraz nie chce ze mna rozmawiac a mam wziąść od niego misje (questy).
Czy mozna to jakos odkręcic??


próbowałeś amnezji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:07, PAZ3R napisał:

Mam pewien problem. A mianowicie jest taki gosciu Deckard - w tej wiosce na skarpie- i ukradłem
z jego skrzyni pare rzeczy i teraz nie chce ze mna rozmawiac a mam wziąść od niego misje (questy).
Czy mozna to jakos odkręcic??

Czar Amnezja załatwi sprawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:15, Bambadil napisał:

Kalesh to ork stojący przed drzwiami do świątyni w Mora Sul:):):)


...Nie wiem czy poklepać się po piersi i przyznać się do błędu, czy popukać się w głowę i przyznać do głupoty ;-(...
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:18, Matir007 napisał:

E tam, gdy to usłyszałem to też pomyślałem tak jak Ty, a potem znalzałem Kalesha ;P



Znów uwierzyłem w swoją mądrość :-). Dzięki, podniosłeś mnie na duchu. To przez to, że Fasim nie odmienia przez przypadki. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie czy Gothic III będzie chodził przyzwoicie na karcie GeForce 7600 GS 256MB lub Ati Radeon X1300XT 256MB bo noszę się z zamiarem kupienia któreś z tych kart ale waham się bo chcę popykać w Gothic III.

Pozdro

Wargas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wydaję mi się, że będzie chodził całkiem nieźle...;] Ale, wiesz karta graficzna to nie wszystko. Najbardziej w G3 na płynność gry wpływa ilość RAMU...trzeba mieć też odpowiedni procesor...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się