Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Aha, małe ostrzeżenie. U niektórych osób występują efekty uboczne, typu gorsze chodzenie gry ( ale to naprawdę przypadki 1/1000 ) albo crashowanie gry, toteż zrób backup ini i swoich save''ów, ok ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skoncze G3 jeszcze oswobodzić kilka miast, mam postac na 73lvl, najlepszy sprzęt( poza zbroją) i wykonane prawie wszystkie questy. Między bajki mozna włożyć twierdzenia ludzi o tym że nie mogą zrobic miecza bo nie mają sztabki czystej magicznej rudy i wcale nie trzeba liczyć na cód przy otwieraniu skrzyń jedną dostaje się za wykonanie questa " oswobodzić nordmar" jak wrócimy i zagadamy z szefem klanu ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 09:38, Damaskus napisał:

Dzisiaj skoncze G3 jeszcze oswobodzić kilka miast, mam postac na 73lvl, najlepszy sprzęt( poza
zbroją) i wykonane prawie wszystkie questy. Między bajki mozna włożyć twierdzenia ludzi o
tym że nie mogą zrobic miecza bo nie mają sztabki czystej magicznej rudy i wcale nie trzeba
liczyć na cód przy otwieraniu skrzyń jedną dostaje się za wykonanie questa " oswobodzić
nordmar" jak wrócimy i zagadamy z szefem klanu ognia.

Kiedy, gdzie mozna zdobyć i na jakie bronie do walki wręcz lub strzeleckie można liczyć???
Przeszedłem już 50% gry i nie mam nic ciekawego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 10:34, California76 napisał:

Czy ktos wie, gdzie mozna zdobyć kamień teleportacyjny do Mora Sul i do Faring?


Faring - jest w jaskini znajdującej się przy drodze z dołu (od mostu) do miasta
Mora Sul - leży na stole niedaleko faceta który zleca ci złapanie Yussefa i odnalezienie Ramireza, to jest niedaleko areny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 10:42, cinus` napisał:

> Czy ktos wie, gdzie mozna zdobyć kamień teleportacyjny do Mora Sul i do Faring?

Faring - jest w jaskini znajdującej się przy drodze z dołu (od mostu) do miasta
Mora Sul - leży na stole niedaleko faceta który zleca ci złapanie Yussefa i odnalezienie Ramireza,
to jest niedaleko areny

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 10:46, Misiq napisał:

Ktos może wie gdzie jest ten ognisty puchar w monterze??


Ma go jeden z niewolników pracujących w wykopaliskach, odda Ci on ten puchar jak załatwisz mu przeniesienie na farmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, czy bedę miał problem ze skończeniem G3?
Rzecz dotyczy sytuacji, kiedy bohater G3 przenosi sie do świątyni w Vengard, spotyka tam Paladyna i ma się dostać przez miasto do Króla, wybijając 4 orkowych dowódców....
Juz przy świątyni wywiązała sie bitwa-zleciało sie troche orków i ten Paladyn ze świątyni-zginał...Czy bedę mu musiał równiez wręczyć puchar???
Bo jesli tak to raczej nie ukończę tej gry...
Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 10:52, California76 napisał:

Czy jest coś ciekawego do wzięcia ze świątyni Al Shedim? tej którą otworzył Basir i uwolnił
orzywieńców?


O ile się nie mylę to Basir otworzył świątynię koło Ben Sala ;) Ja pamiętam, że w tej świątyni znalazłem chyba niezużytą tarczę runiczną, dodatkowo sporo doświadczenia otrzymałem za zabicie ożywieńców będących w tej świątyni. Co do świątyni Al-Shedim to tam znajduje się jeden z artefaktów Adanosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 10:48, California76 napisał:

Juz przy świątyni wywiązała sie bitwa-zleciało sie troche orków i ten Paladyn ze świątyni-zginał...Czy
bedę mu musiał równiez wręczyć puchar???


Chyba będziesz musiał.

Dnia 07.12.2006 o 10:48, California76 napisał:

Bo jesli tak to raczej nie ukończę tej gry...


Zadanie z ognistymi pucharami to zadanie poboczne i nie trzeba go zaliczać aby móc przejść Gothica 3, więc nie masz się o co zbytnio martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:04, cinus` napisał:

> Juz przy świątyni wywiązała sie bitwa-zleciało sie troche orków i ten Paladyn ze świątyni-zginał...Czy

> bedę mu musiał równiez wręczyć puchar???

Chyba będziesz musiał.

> Bo jesli tak to raczej nie ukończę tej gry...

Zadanie z ognistymi pucharami to zadanie poboczne i nie trzeba go zaliczać aby móc przejść
Gothica 3, więc nie masz się o co zbytnio martwić ;)

Nie mylisz sie ta świątynia to Ben Sala

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:04, cinus` napisał:

> Juz przy świątyni wywiązała sie bitwa-zleciało sie troche orków i ten Paladyn ze świątyni-zginał...Czy

> bedę mu musiał równiez wręczyć puchar???

Chyba będziesz musiał.

> Bo jesli tak to raczej nie ukończę tej gry...

Zadanie z ognistymi pucharami to zadanie poboczne i nie trzeba go zaliczać aby móc przejść
Gothica 3, więc nie masz się o co zbytnio martwić ;)

Byc może istotnie jest to zadanie popoczne, natomiast pewnie by zakończyc G3, zostane zmuszony do przekwalifikowania się na zwolennika Orków lub asasynów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:11, California76 napisał:

Byc może istotnie jest to zadanie popoczne, natomiast pewnie by zakończyc G3, zostane zmuszony
do przekwalifikowania się na zwolennika Orków lub asasynów???


Nie wypełnienie tego zadania do niczego Cię nie będzie zmuszało, grę będziesz mógł spokojnie ukończyć po stronie buntowników ;) To zadanie nie jest w rzeczywistości jakieś bardzo istotne, ja bym to określił po prostu jako bardzo duże zadanie poboczne, które praktycznie nie ma praktycznie żadnego wpływu na zadania główne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 09:38, Damaskus napisał:

/.../ Między bajki mozna włożyć twierdzenia ludzi o
tym że nie mogą zrobic miecza bo nie mają sztabki czystej magicznej rudy i wcale nie trzeba
liczyć na cód przy otwieraniu skrzyń jedną dostaje się za wykonanie questa " oswobodzić
nordmar" jak wrócimy i zagadamy z szefem klanu ognia.

Nie między bajki, bo jak grasz pierwszy raz, bez kodów i solucji, to zwyczajnie wielu rzeczy nie wiesz. Nie wiesz, że trzeba wrócić akurat do szefa Klanu Ognie, nie wiesz, gdzie jest ukryta kopalnie, nie wiesz, jak doprowadzić NPC na miejsce żeby nie zginął, nie wiesz, dlaczego przynosząc mięso jednego płochliwego jelenia nie masz zaliczonego zadania, nie wiesz, dlaczego pięć pił to za mało... Dowiadujesz się w trakcie gry od innych graczy, bo każdy coś do sposobu gry wniósł. Ja, nie ukrywam, grałem od początku i popełniłem wiele błędów, teraz gram drugi raz i większości błędów udaje mi się uniknąć, ale i tak z pewnością wszystkich nie uniknę. Tylko ja skończyłem pierwsze przejście gry 10 dni temu a w Nordmarze byłem trzy tygodnie temu i wtedy jeszcze nikt nie pisał o tej sztabie czystej magicznej rudy, zresztą kowal uczy Cię wykuwania z czystej magicznej rudy a bryłek takiej rudy to masz pełno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam takie pytanko :)
Czy nie wpłynie na dalsza rozgrywkę to, że wykonuje zadania we wszystkich miastach jeszcze przed Nordmarem ?
Np. w Geldern mam juz reputacji 20, Trelis 6 ,Silden 6 i reszta 90 ??
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 09:38, Damaskus napisał:

Dzisiaj skoncze G3 jeszcze oswobodzić kilka miast, mam postac na 73lvl, najlepszy sprzęt( poza
zbroją) i wykonane prawie wszystkie questy. Między bajki mozna włożyć twierdzenia ludzi o
tym że nie mogą zrobic miecza bo nie mają sztabki czystej magicznej rudy /.../


Poważnie, to gratuluję, bo ja skończyłąm grę na 82 lvl i takiej sztabki nie uświadczyłam.
Szef klanu byc może daje taka sztabke pod warunkim że duuuużo wcześniej weźmie się odpowiednią opcje dialogową przy wyborze gratyfikacji a i wówczas mowa jest ogólnie o rudzie, nie o tej konkretnej sztabce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 12:07, Markoo napisał:

Czy nie wpłynie na dalsza rozgrywkę to, że wykonuje zadania we wszystkich miastach jeszcze
przed Nordmarem ?


Nie, ta gra w ogółe polega na robieniu zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się