Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 13:34, shrekinator napisał:

witam właśnie dostałem piękną orkowa zbroje lepsza od zbroi paladyna, a czy jak ma sie reputację
u assasynów 75 to tez mozna dostac jakąś zbroje lepszą od tych co mają kupcy

Okowa jest lepsza???
Po ile ma odprnosci na obrazenia?
Paladyna wszystkiego po 100 a orkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 13:53, California76 napisał:

> witam właśnie dostałem piękną orkowa zbroje lepsza od zbroi paladyna, a czy jak ma sie
reputację
> u assasynów 75 to tez mozna dostac jakąś zbroje lepszą od tych co mają kupcy
Okowa jest lepsza???
Po ile ma odprnosci na obrazenia?
Paladyna wszystkiego po 100 a orkowa?


Orkowa ma bodajże dodatkowo ochronę przed ogniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 13:47, piero92 napisał:

> A co z toporami Bojowywi, czy poza toporem barbarzyńcy ktoś widział cos innego?
> Mam nadzieje, że na pustyni poza nożem i mieczem asasyna jest cos lepszego np.arabska
smierć,
> czy duma Bin Ladena ;)

Są orkowe topory (najlepiej ukraśc bo nie jest zurzyty np w monterze w zamku)

Orkowe Tobory to Broń prymitywów-pytałem o cos bardziej ekstrawaganckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 13:54, piero92 napisał:

> > witam właśnie dostałem piękną orkowa zbroje lepsza od zbroi paladyna, a czy jak ma
sie
> reputację
> > u assasynów 75 to tez mozna dostac jakąś zbroje lepszą od tych co mają kupcy
> Okowa jest lepsza???
> Po ile ma odprnosci na obrazenia?
> Paladyna wszystkiego po 100 a orkowa?

Orkowa ma bodajże dodatkowo ochronę przed ogniem

Ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chopaki z PB przyłożyli sie do fabuły i świata gry nie ma co....-ale co do ekwipunku bohatera to moje zdanie jest takie, że kilka rodzynków w kupie g......nie napawa szczególnym entuzjazmem....Tym bardziej, ze akurat co do tworzenia rodzajów broni ,roslin, pancerzy na etapie gry to nie jest jakaś trudna sprawa i mozna było wykazać sie nieco wieksza weną twórczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:01, California76 napisał:

Chopaki z PB przyłożyli sie do fabuły i świata gry nie ma co....-ale co do ekwipunku bohatera
to moje zdanie jest takie, że kilka rodzynków w kupie g......nie napawa szczególnym entuzjazmem....Tym
bardziej, ze akurat co do tworzenia rodzajów broni ,roslin, pancerzy na etapie gry to nie
jest jakaś trudna sprawa i mozna było wykazać sie nieco wieksza weną twórczą.


Mnie wkurza to że pancerze buntowników i najemników są wręcz takie same tylko mają inne kolory- buntownicy czerwone a najemnicy niebieskie. Fajniej by było jakby najemnicy i buntownicy nie mieli podobnych pancerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:01, California76 napisał:

Chopaki z PB przyłożyli sie do fabuły i świata gry nie ma co....

do wygladu swiata owszem, ale fabuly jako takiej to tutaj nie ma, bo cala ta gra to jeden wielki zbior zadan, a wszystko sprowadza sie i tak do zabijania badz szukania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrazenia, że pancerz paladyna z G2 był jakby "nowy" swiecący-prosto od płatnerza? A ten w G3 jest jakiś przechodzony, ztyrany, brudny-jakby skradziony poległemu na polu chwały?
i do tego dostepny w tanich Myrtańskich lumpexach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz mamy inteligentnych orków a mnie mimo wszystko brakuje tych prymitywnych wojowników z G2, którzy goniąc Cię krzyczle Buczacza czy cos takiego-czuło sie dreszczyk emocji i oddech orka na plecach...cóz ale moze ja sie nie znam. Poza tym gdzie te zwroty akcji?jak w G2
w G3 nawet ozywieńcy nie sa straszni-usawiam sie z dala i strzelam jak do kukieł 50 to 50 100 to 100-oby bełtów wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie żembym jedynie krytykował .Pomysł z 3 krainami i zróznicowaniem klimatu jest niezły-naprawdę. Widoczki powalają (mnie np.) Ale tak to juz jest-ponoć nie można miec wszystkiego-jedno kosztem drugiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee...tylko po co zakładać ciężką zbroję buntownika...? Skoro reputacji musisz mieć i tak w obu przpdakachpo 50 pkt....chyba, że akurat nie ma się kasy, ale i tak bym z tym zaczekał...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Gothic 3 mianowicie zainstalowałem grę i uruchomiłem włączyły się reklamy i nagle wyskoczyło okienko o nazwie
" Where is the guru?" niewiem co zrobić bo nie da się go zamknąć a myszka znikneła. na dole tego okna są dwa przyciski "shutdown" lub "continue process" ale ten drugi jest nie aktywny. Jeśli ktoś spotkał się z tym problemem lub ma jakieś sugestie co to tego to proszę o pomoc mój nr.gg 6813568 Proszę o kotakt!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:17, kuko7 napisał:

Powiedz mi jedno...Czy każdą Twoją nową myśl będziesz pisał w innym poście...? :D

A co sa jakies limity??? Dla innych nie wystarczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem.... Mam 250pkt prastarej wiedzy i nie mogę nauczyć się Błogosławienia Oręża... U kumpla przy kapliczce Charm jest trzecia opcja (chyba Daj mi największą moc czy coś takiego a ja nie mam tej opcji...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:39, BlackBomb napisał:

Nie rozumiem.... Mam 250pkt prastarej wiedzy i nie mogę nauczyć się Błogosławienia Oręża...
U kumpla przy kapliczce Charm jest trzecia opcja (chyba Daj mi największą moc czy coś takiego
a ja nie mam tej opcji...)

bo tego mozna sie dopiero nauczyc po wybraniu Innosa w kaplicy w klasztorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się