Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 22:04, Kodi127 napisał:

Rozwiązanie siłowe mi pozostało, ale nie chciałem se grania psuć, a pozatym kodami wtedy za
dużo sobie pomagałem i wolę zacząć od nowa uczciwiej;)

a niby jak w tej grze mozna sobie cos zepsuc? ;-] przeciez to co robisz przez cala gre i tak zupelnie nie ma wplywu na wybor zakonczenia na koncu ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak uważam, że coś sobie można popsuć, i wole przejść grę tak bardziej po kolei, z misjami, a nie wyrżnijmy wszystkich wszędzie i za wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, ale sie dzisiaj zawiodłem na Gothicu :(((. Komp 1GB ram, karta 6600GT, Proc 3Ghz, a tnie sie na total low detalach! Szególnie wkurzające są kilku sekundowe zwieszki, kiedy gra wczytuje coś do/z pamięci wirtualnej. Tym bardziej dziwne, że podczas gry system zajmuje mi tylko ok 150-200 ramu - na g3 zostaje ponad 700-800mb :(. A klatki? Bida z nyndzom. 25 klatek średnio, ale często spada poniżej 20. Pewnie byłoby lepiej na innej rozdziałce, ale monitor LCD więc z konieczności - 1280x1024. Ale sama gra jest zarąbista, dlatego jej to wybaczam! Ale fjnie by było jakbym miał chociaż 30 fps i bez tych zwieszek.

Ale jeśli maiłbym głosowac na RPG roku, to glosuję na Obliviona! G3 przegrał właśnie przez swoją beznadziejną optymalizację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:13, Shadowtear napisał:

> > > czy ktos wie gdzie znajduje sie koles ktory ma mi powiedziec gdzie jest Xardas??

> (nie
> > Szaroskóry)
> >
> > Wparuj do klanu wilka...bądź na forum...
> wiem.... w klanie mowia gdzie on jest ale dla mnie to jest troche nie jasne.... gdzie
dokladnie???

Droga jest oznaczona na tej mapie.

dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są zadania zwiększające reputacje w Mora Sul?

Po odstawieniu Orknaroka do Kalesha dostałem zadanie, żeby zabić potwory - chodzi o wszystko co sie panoszy po ruinach, czy o to coś co się potworem zowie, a może coś innego? Jeżli nie chodzi o wszystko co się rusza to gdzie są te potwory co mam zlikwidować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:46, Shadowtear napisał:

Jakie są zadania zwiększające reputacje w Mora Sul?

Po odstawieniu Orknaroka do Kalesha dostałem zadanie, żeby zabić potwory - chodzi o wszystko
co sie panoszy po ruinach, czy o to coś co się potworem zowie, a może coś innego? Jeżli nie
chodzi o wszystko co się rusza to gdzie są te potwory co mam zlikwidować?


Chodzi o cieniostwory(mają inną nazwe) które są przy południowo wschodnim krańcu ruin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:46, Shadowtear napisał:

Jakie są zadania zwiększające reputacje w Mora Sul?

Po odstawieniu Orknaroka do Kalesha dostałem zadanie, żeby zabić potwory - chodzi o wszystko
co sie panoszy po ruinach, czy o to coś co się potworem zowie, a może coś innego? Jeżli nie
chodzi o wszystko co się rusza to gdzie są te potwory co mam zlikwidować?


Chodzi o "Gońce Pustynne" (cieniostwory). Są tuż obok obozu Kalescha, pójdź schodkami na wschód, to je zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:24, Therror napisał:

Dżizas, ale sie dzisiaj zawiodłem na Gothicu :(((. Komp 1GB ram, karta 6600GT, Proc 3Ghz, a
tnie sie na total low detalach! Szególnie wkurzające są kilku sekundowe zwieszki, kiedy gra
wczytuje coś do/z pamięci wirtualnej. Tym bardziej dziwne, że podczas gry system zajmuje mi
tylko ok 150-200 ramu - na g3 zostaje ponad 700-800mb :(. A klatki? Bida z nyndzom. 25 klatek
średnio, ale często spada poniżej 20. Pewnie byłoby lepiej na innej rozdziałce, ale monitor
LCD więc z konieczności - 1280x1024. Ale sama gra jest zarąbista, dlatego jej to wybaczam!
Ale fjnie by było jakbym miał chociaż 30 fps i bez tych zwieszek.

Ale jeśli maiłbym głosowac na RPG roku, to glosuję na Obliviona! G3 przegrał właśnie przez
swoją beznadziejną optymalizację!


Wspolczuje Ci, ja mam podobny sprzet do twojego i gram na ful detalach, wszystko na maxa w 1024x768. Oczywiscie w miastach przycina sie bardzo, doczytuje sporo, ale poza miastami chodzi ultraplynnie, prawie wcale nie przycina. Podstawa to zwiekszenie rozmiaru wirtualnej pamieci, ja mam minimum 1,5G max 3G, choc niektorzy zalecaja min 3G. Poza tym Gothic Tweaker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:24, Therror napisał:

Ale jeśli maiłbym głosowac na RPG roku, to glosuję na Obliviona! G3 przegrał właśnie przez
swoją beznadziejną optymalizację!

u mnie przygrywa rowniez pod wzgledem innowacyjnosci zadan - w G3 nie ma nic czego juz wczesniej nie bylo, nic nie zaskakuje, nie ma zwrotow akcji, zadnego napiecia, czy czegokolwiek, co by pchalo jakas akcje do przodu - heh, a tak wlasciwie to tu akcji zadnej wcale nie ma - jedynie walka, lazenie i szukanie :> nie wspominajac o tym, ze cala gre bezmyslnie mozna przejsc i glowa wcale nie jest do rozwiazywania zadan potrzebna, bo sa maksymalnie proste...
teraz dla odmiany gram w dodatek do Obliviona i troche mnie pozytywnie zaskoczyl, gdyz sa normalnie tutaj jakies lamiglowki i puzzle niczym w przygodowkach :] koloslana odmiana (oczywiscie na plus) w porownaniu do szablonowych zadan z G3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie.....jestem w mora sul i mam 2 zadania ktrych nie mogę wykonać

1)zabić złodzeja yousuffa czy jakoś tak, mowi ze jest w pobliżu wykopalisk ale gdzie one są i najlepioej niech kto da numer z mapki
2) któryś kupiec zleca mi przyniesienie mu ze światyni wazy tylko gdzie jest ta świątynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:34, HACKY napisał:

> Dżizas, ale sie dzisiaj zawiodłem na Gothicu :(((. Komp 1GB ram, karta 6600GT, Proc 3Ghz,
a
> tnie sie na total low detalach! Szególnie wkurzające są kilku sekundowe zwieszki, kiedy
gra
> wczytuje coś do/z pamięci wirtualnej. Tym bardziej dziwne, że podczas gry system zajmuje
mi
> tylko ok 150-200 ramu - na g3 zostaje ponad 700-800mb :(. A klatki? Bida z nyndzom. 25
klatek
> średnio, ale często spada poniżej 20. Pewnie byłoby lepiej na innej rozdziałce, ale monitor

> LCD więc z konieczności - 1280x1024. Ale sama gra jest zarąbista, dlatego jej to wybaczam!

> Ale fjnie by było jakbym miał chociaż 30 fps i bez tych zwieszek.
>
> Ale jeśli maiłbym głosowac na RPG roku, to glosuję na Obliviona! G3 przegrał właśnie przez

> swoją beznadziejną optymalizację!

Wspolczuje Ci, ja mam podobny sprzet do twojego i gram na ful detalach, wszystko na maxa w
1024x768. Oczywiscie w miastach przycina sie bardzo, doczytuje sporo, ale poza miastami chodzi
ultraplynnie, prawie wcale nie przycina. Podstawa to zwiekszenie rozmiaru wirtualnej pamieci,
ja mam minimum 1,5G max 3G, choc niektorzy zalecaja min 3G. Poza tym Gothic Tweaker.


ile dokładnie dowaliłeś tej pamięci wirtualnej ponieważ mam trochę lepszy sprzęt od twojego (lepszą grafę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 08:51, squeglee napisał:

No to jak to jest w końcu, bo już nie rozumiem: Elitarny Pancerz Asasyna jest dla asasyna czy
czarnego maga (specjalnie)?

dla kogokolwiek, kto ma 50% reputacji u assasynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 13:53, California76 napisał:

> witam właśnie dostałem piękną orkowa zbroje lepsza od zbroi paladyna, a czy jak ma sie
reputację
> u assasynów 75 to tez mozna dostac jakąś zbroje lepszą od tych co mają kupcy
Okowa jest lepsza???
Po ile ma odprnosci na obrazenia?
Paladyna wszystkiego po 100 a orkowa?

Dostane czy bedę musiał kupić? Jesli tak to za ile? a jesli ja dostanę to za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:21, squeglee napisał:

Wyobraź sobie, że o już wiedziałem...

wyobraz sobie, ze zadales pytanie tak jakbys tego nie wiedzial :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Jestem w mieście Montera i nie mogę znaleść tych piętnastu worków, mam tylko 10 - co robić!?

Dnia 07.12.2006 o 17:07, In The End napisał:

Oraz czy jak dojdędo Okary i dam ten jego list, puźniej jakoś go odbiorę aby dać go Marikowi(coś
w tym rodzaju) i będzie kazał mi zabić tego gościa... chodzi mi o to czy będzie on jeszcze
potrzebny? (oczywiście po wykonaniu jego zadań)

Poszukaj odpowiedzi na forum co do zboza ktoś juz o tym pisał...trzeba załatwić złodziei zboża a kojażę , że ktos nawet nakreślił szkic jak tam dojśc.
Natomiast do okary zaprowadzi się farmer, jednak bądź po drodze pygotowany na watahy wilków i grupę scierwojadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:37, Draco X napisał:

Wie ktoś gdzie są WSZYSTKIE rozkładające się lwy???


Są w jaskini w dolinie nz północny zachód od obozowiska assasynów(tych co polują na lwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się