Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 14:25, gunman1 napisał:

własnie jak jest z czarami one dizałaja jak amunicja............muszę kupować zwoje czy mogę
sie jakoś nauczyć na stałę czarów.....

Czarów możesz się nauczyć w kapliczkach Beliara lub Innosa. Czry Beliara są lepsze ofensywnie, więc to w nie najlepiej inwestuj na początku. Jedną z kapliczek znajdziesz np. tuż przy wejściu do Cape Dun.

Dnia 08.12.2006 o 14:25, gunman1 napisał:

aha i bumber jakbyś mógł to napisz w co szedłeś konkeretnie
czynp. inwestowałeś w alchemię lub w jakie rodzaje czarów takie pierdoły różne

Już napisałem. Przede wszystkim prastara wiedza. Ja w alchemię w ogóle nie inwestowałem, ponieważ nauczyłem się jej z pulpitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, bede przechodził magiem i jest taka jedna rzecz :D czy mam odrazu lecieć do saturasa po monterze i nauczyć sie regenracji many czy da rade puźniej przerzyć bez tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkładasz do folderu gry, uruchamiasz, zaznaczasz tickiem swoją opcję, klikasz TWEAK, wyłączasz program, włączasz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:59, donaan napisał:

Ja mam takie pytanie, bede przechodził magiem i jest taka jedna rzecz :D czy mam odrazu lecieć

Mówiąc prawde jak pod koniec gry się tego nauczyłem ale ta umiejętność jest niezbędna!! Dla przykładu jak odbijałem kopalnie z rąk orków w klanie młota to zrzurzyłem 70 mikstur many i najadłem się korzeni za wszystkie czasuy ;) Dlatego polecam troche wcześniej się nauczyć ;)
A od razu mam pytanko bo gram teraz wojownikiem jaka jest najlepsza tarcza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:47, VilaDragon napisał:

czesc wam
mam gothica 3 i patcha do niego 1.09 skopiowalem cracka i niechce dzialac? czemu? pomozcie
mi prosze... jak cos to albo na forum, lub gg nr.3615162

Cracka? :P chyba nie masz pirata, bo możliwe że przez to ci nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:21, Krzysztofica napisał:

Wiem, że to żałosne pytanie, ale..............JAK SIE DOBIJA?;P

wiesz że sam nie wiem XD
Dopiero dzisiaj dowiedziałem się jak zatruwać zatrutą bronią XD a gram już od 3tygodni? może więcej?.

Pamiętam że ktoś sie pytał jaka jest najlepsza tarcza.
Wedłóg mnie najlepszą tarczą jest "Tarcza Paladyna".
Można ją zdobyć zabijając Upadłego Paladyna w przełęczy przy Varancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:21, Krzysztofica napisał:

Wiem, że to żałosne pytanie, ale..............JAK SIE DOBIJA?;P

Naceluj na kogoś przytrzymaj prawy przycisk a pużniej lewy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:21, Adahn napisał:

Sorry...
Potrzebuje pomocy:
http://img488.imageshack.us/img488/2258/beztytuuvm6.jpg
Wiecie co zrobić... Kolega ma słabszego kompa a mu dobrze chodzi...

sory za spam

Uuuuu...
To masz lepiej odemnie. Ja mam Nvidię GeForce 6600gt i mam to samo czasami i praktycznie zawsze mryga mi ekran widze obraz i zmienia mi się kolor na biały, to wszystko trwa kilka setnych sekund (te przeskoki) niestety jest ich strasznie dużo.
Wie ktoś co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 16:32, Camponator napisał:

To masz lepiej odemnie. Ja mam Nvidię GeForce 6600gt i mam to samo czasami i praktycznie zawsze


Też mam 6600 a kolega ma 6200!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:32, Camponator napisał:

/.../

Jeśli chodzi o te białe pasy, to wejdź do opcji i ustaw postprocessing na max. W większości przypadków pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:34, HACKY napisał:

> Dżizas, ale sie dzisiaj zawiodłem na Gothicu :(((. Komp 1GB ram, karta 6600GT, Proc 3Ghz,
a
> tnie sie na total low detalach! Szególnie wkurzające są kilku sekundowe zwieszki, kiedy
gra
> wczytuje coś do/z pamięci wirtualnej. Tym bardziej dziwne, że podczas gry system zajmuje
mi
> tylko ok 150-200 ramu - na g3 zostaje ponad 700-800mb :(. A klatki? Bida z nyndzom. 25
klatek
> średnio, ale często spada poniżej 20. Pewnie byłoby lepiej na innej rozdziałce, ale monitor

> LCD więc z konieczności - 1280x1024. Ale sama gra jest zarąbista, dlatego jej to wybaczam!

> Ale fjnie by było jakbym miał chociaż 30 fps i bez tych zwieszek.
>
> Ale jeśli maiłbym głosowac na RPG roku, to glosuję na Obliviona! G3 przegrał właśnie przez

> swoją beznadziejną optymalizację!

Wspolczuje Ci, ja mam podobny sprzet do twojego i gram na ful detalach, wszystko na maxa w
1024x768. Oczywiscie w miastach przycina sie bardzo, doczytuje sporo, ale poza miastami chodzi
ultraplynnie, prawie wcale nie przycina. Podstawa to zwiekszenie rozmiaru wirtualnej pamieci,
ja mam minimum 1,5G max 3G, choc niektorzy zalecaja min 3G. Poza tym Gothic Tweaker.


No, jest ciut lepiej. Teraz część ustawień na medium, a liczba klatek sie zwiększyła! W miastach mam ok 25-30, a w lasach aż 70! :P Doczytywania też są rzadziej i krótsze.

Także już jest lepiej, ale nadal trochę jestem rozczarowany. Będę trochę o/c kompa robił, to może jeszcze cos sie uda wcycisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, Ci co nie chcą niech nie czytają bo to będzie

*******************************SPOILER*****************************************************

Którą ścieżkę(na koniec gry) najlepiej wybrać aby:
- gra była najdłuższa
- najciekawsza
- najlepiej żeby nie zabijało się nikogo ze starych znajomych( sentyment :) )

******************************KONIEC SPOILERA*********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, Ci co nie chcą niech nie czytają bo to będzie

*******************************SPOILER*****************************************************

Którą ścieżkę(na koniec gry) najlepiej wybrać aby:
- gra była najdłuższa
- najciekawsza
- najlepiej żeby nie zabijało się nikogo ze starych znajomych( sentyment :) )

******************************KONIEC SPOILERA*********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:57, Piotrekgościu napisał:

Mam takie pytanie, Ci co nie chcą niech nie czytają bo to będzie

*******************************SPOILER*****************************************************

DROGE INNOSA :D

Dnia 08.12.2006 o 16:57, Piotrekgościu napisał:


******************************KONIEC SPOILERA*********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się