Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 15:47, VilaDragon napisał:

czesc wam
mam gothica 3 i patcha do niego 1.09 skopiowalem cracka i niechce dzialac? czemu? pomozcie
mi prosze... jak cos to albo na forum, lub gg nr.3615162



boshe jaki baran ma pirata i się przyznaje.............ale ja mam dobre serce i sie podpowiem bo sie trochę na tym znam..................pewnie masz cracka do innej wersji niż 1.09 ściągnij cracka do wersji 1.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 16:58, gunman1 napisał:


boshe jaki baran ma pirata i się przyznaje.............ale ja mam dobre serce i sie podpowiem
bo sie trochę na tym znam..................pewnie masz cracka do innej wersji niż 1.09 ściągnij
cracka do wersji 1.09

Tutaj piractwo się tępi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:57, Piotrekgościu napisał:

*******************************SPOILER*****************************************************

Którą ścieżkę(na koniec gry) najlepiej wybrać aby:

jaka chcesz, bo mozna zrobic sejwa i po jego wczytaniu wszystkie warianty obskoczyc w bardzo krotkim czasie...

Dnia 08.12.2006 o 16:57, Piotrekgościu napisał:

- gra była najdłuższa

najdluzej (o kilkanascie minut ;p) jest w przypadku Beliara, bo najwiecej zabijania

Dnia 08.12.2006 o 16:57, Piotrekgościu napisał:

- najciekawsza

moim zdaniem Xardas, bo jest przynajmniej jakas tajemniczosc, a w pozostalych przypadkach tylko zabijanie

Dnia 08.12.2006 o 16:57, Piotrekgościu napisał:

- najlepiej żeby nie zabijało się nikogo ze starych znajomych( sentyment :) )

tylko w przypadku wybrania Beliara trzeba zabic jednego ze starych znajomych, a w pozostalych przypadkach nikogo ze znanych nie trzeba zabijac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze mam pytanie...gram magiem i przy kapliczce beliara nauczyłem sie czaru błyskawica.........tylko jak mam go wykorzystać, nie posiadam zwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:39, gunman1 napisał:

cze mam pytanie...gram magiem i przy kapliczce beliara nauczyłem sie czaru błyskawica.........tylko
jak mam go wykorzystać, nie posiadam zwoju


Po naciśnięciu klawisza ''B'' zobaczysz księgę zaklęć. Znane zaklęcia możesz przeciągnąć na pasek przedmiotów podręcznych a następnie "uzbroić" naciskająć odpowiedni klawisz skrótu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:39, gunman1 napisał:

cze mam pytanie...gram magiem i przy kapliczce beliara nauczyłem sie czaru błyskawica.........tylko
jak mam go wykorzystać, nie posiadam zwoju


Jeśli nauczyłeś się tego czaru w kaliczce to zwój Ci nie jest do tego potrzebny, wchodzisz tylko w księgę czarów przyporządkowywujesz czar odpowiedniej liczbie i potem klikasz tą liczbę i możesz już rzucać błyskawicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o Pomoc

1- Ludzie mam Problem jestem w Mora Sul i chce zdobyć 3 klucz do świątyni lecz Kirk ten od którego mam zdobyć właśnie klucz lecz on jest odrazu nastawiony na mnie wrogo i chce mnie atakować chyba jest najemnikiem orków jak zabrać mu klucz tak żeby całe miasto sie na mnie nie rzuciło jak sie do niego zbliże to odrazu mnie atakuje co zrobić może jest kod na ten klucz prosze o pomoc !!

2- Jak zdobęde ostatni klucz to mam pujść do Kalesha a on chyba jest orkiem a orki sie na mnie rzucają to jak i odniego mam zabrać 5 kllucz ??

3-jak zdobęde korone adanosa i ci wszyscy spod świątyni zaczną mnie atakować tak pisze w poradniku to czy będe mógł dalej wejść do ISHTAR czy tam też będą mnie wszyscy atakować jak oswobodze mora sul i zdobęde korone adanosa ???

Prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o Pomoc

1- Ludzie mam Problem jestem w Mora Sul i chce zdobyć 3 klucz do świątyni lecz Kirk ten od którego mam zdobyć właśnie klucz lecz on jest odrazu nastawiony na mnie wrogo i chce mnie atakować chyba jest najemnikiem orków jak zabrać mu klucz tak żeby całe miasto sie na mnie nie rzuciło jak sie do niego zbliże to odrazu mnie atakuje co zrobić może jest kod na ten klucz prosze o pomoc !!

2- Jak zdobęde ostatni klucz to mam pujść do Kalesha a on chyba jest orkiem a orki sie na mnie rzucają to jak i odniego mam zabrać 5 kllucz ??

3-jak zdobęde korone adanosa i ci wszyscy spod świątyni zaczną mnie atakować tak pisze w poradniku to czy będe mógł dalej wejść do ISHTAR czy tam też będą mnie wszyscy atakować jak oswobodze mora sul i zdobęde korone adanosa ???

Prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:21, ryciu6 napisał:

Prosze o Pomoc

1- Ludzie mam Problem jestem w Mora Sul i chce zdobyć 3 klucz do świątyni lecz Kirk ten od
którego mam zdobyć właśnie klucz lecz on jest odrazu nastawiony na mnie wrogo i chce mnie atakować
chyba jest najemnikiem orków jak zabrać mu klucz tak żeby całe miasto sie na mnie nie rzuciło
jak sie do niego zbliże to odrazu mnie atakuje co zrobić może jest kod na ten klucz prosze
o pomoc !!

2- Jak zdobęde ostatni klucz to mam pujść do Kalesha a on chyba jest orkiem a orki sie na mnie
rzucają to jak i odniego mam zabrać 5 kllucz ??

3-jak zdobęde korone adanosa i ci wszyscy spod świątyni zaczną mnie atakować tak pisze w poradniku
to czy będe mógł dalej wejść do ISHTAR czy tam też będą mnie wszyscy atakować jak oswobodze
mora sul i zdobęde korone adanosa ???

Prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:21, ryciu6 napisał:

1- Ludzie mam Problem jestem w Mora Sul i chce zdobyć 3 klucz do świątyni lecz Kirk ten od
którego mam zdobyć właśnie klucz lecz on jest odrazu nastawiony na mnie wrogo i chce mnie atakować
chyba jest najemnikiem orków jak zabrać mu klucz tak żeby całe miasto sie na mnie nie rzuciło
jak sie do niego zbliże to odrazu mnie atakuje co zrobić może jest kod na ten klucz prosze
o pomoc !!

to wybiegnij z miasta tak aby on wybiegl za toba i za miastem go sklep, a z jego ciala zabierz klucz, wtedy miasto sie na ciebie nie rzuci...

Dnia 08.12.2006 o 18:21, ryciu6 napisał:

2- Jak zdobęde ostatni klucz to mam pujść do Kalesha a on chyba jest orkiem a orki sie na mnie
rzucają to jak i odniego mam zabrać 5 kllucz ??

sklepac go i przeszukac cialo...

Dnia 08.12.2006 o 18:21, ryciu6 napisał:

3-jak zdobęde korone adanosa i ci wszyscy spod świątyni zaczną mnie atakować tak pisze w poradniku
to czy będe mógł dalej wejść do ISHTAR czy tam też będą mnie wszyscy atakować jak oswobodze
mora sul i zdobęde korone adanosa ???

nie trzeba oswabadzac mora sul by zdobyc korone... a do Ishatar mozna pokojowo wejsc jedynie majac 75% reputacji u assasynow, w innym przypadku tylko droga po trupach...

Dnia 08.12.2006 o 18:21, ryciu6 napisał:


Prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:26, trollf napisał:

> 1- Ludzie mam Problem jestem w Mora Sul i chce zdobyć 3 klucz do świątyni lecz Kirk ten
od
> którego mam zdobyć właśnie klucz lecz on jest odrazu nastawiony na mnie wrogo i chce mnie
atakować
> chyba jest najemnikiem orków jak zabrać mu klucz tak żeby całe miasto sie na mnie nie
rzuciło
> jak sie do niego zbliże to odrazu mnie atakuje co zrobić może jest kod na ten klucz prosze

> o pomoc !!
to wybiegnij z miasta tak aby on wybiegl za toba i za miastem go sklep, a z jego ciala zabierz
klucz, wtedy miasto sie na ciebie nie rzuci...

> 2- Jak zdobęde ostatni klucz to mam pujść do Kalesha a on chyba jest orkiem a orki sie
na mnie
> rzucają to jak i odniego mam zabrać 5 kllucz ??
sklepac go i przeszukac cialo...

> 3-jak zdobęde korone adanosa i ci wszyscy spod świątyni zaczną mnie atakować tak pisze
w poradniku
> to czy będe mógł dalej wejść do ISHTAR czy tam też będą mnie wszyscy atakować jak oswobodze

> mora sul i zdobęde korone adanosa ???
nie trzeba oswabadzac mora sul by zdobyc korone... a do Ishatar mozna pokojowo wejsc jedynie
majac 75% reputacji u assasynow, w innym przypadku tylko droga po trupach...


>
> Prosze o szybką odpowiedź
>


Thx a do Ishtar musze wejść mam reputacje 75 % tylko żę myślałem że jak oswobodze bakaresh i zdobęde korone to wszyscy sie na mnie rzucą tak samo jak z orkami a mi zależy na mistrzowskim władaniu mieczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:28, phobian napisał:

jak mozna zdobyc czysta magiczna rude??? i jakies plany broni odp


Plany broni często można kupić u kowali lub znaleźć w skrzyniach

a magiczną rude w pierwszej lepszej kopalni w Nordmarze wykopiesz tylko weź kilof ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:14, Kichu93 napisał:

> piszcie coś ludzie bo miśie nudzi
ej jak stojisz gdzes daleko od ludzi i potworuw wpisz ` a potem kill umrze z wrarzenia :D

Zobaczysz bezimmienny fajnie padnie na ziemie :D
Ja tak zrobiłem podczas oswobadzania montery :D

no i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się