Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

mam problem ściągnełem program gothic3tweak i przy uruchamianiu i wybraniu swojego sprzętu wyskakuje mi bład
nie można stworzyć katalogu instalacja zostanie przerwana :/ o co chodzi mam ten program w folderze gothic 3 i tam utworzyłem nowy folder:/ może coś robie nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:47, Krzysiekmaster napisał:

mam problem ściągnełem program gothic3tweak i przy uruchamianiu i wybraniu swojego sprzętu
wyskakuje mi bład
nie można stworzyć katalogu instalacja zostanie przerwana :/ o co chodzi mam ten program
w folderze gothic 3 i tam utworzyłem nowy folder:/ może coś robie nie tak???


Co to jest ten TWEAK i skąd marzna go sciągnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:28, ryciu6 napisał:

Thx a do Ishtar musze wejść mam reputacje 75 % tylko żę myślałem że jak oswobodze bakaresh
i zdobęde korone to wszyscy sie na mnie rzucą tak samo jak z orkami a mi zależy na mistrzowskim
władaniu mieczami :)

jesli oswobodzisz zbyt duzo miast na pustyni to moze byc tak samo jak z orkami... zreszta nikt cie nie goni z oswobodzaniem tych miast - rob wszystkie questy jakie zdolasz, bez rewolucji w miastach, a jak juz zaliczysz je wszystkie badz sie znudzisz, to na koncu miasta wytniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czysta rude otrzymamy za wykonie questu w Nordmarze po wykonaniu questu z kamieniami przodków dostaniemu celn oczyścic Nord. z orków a za to sztabe czystej. A co do przepisu ja użylem Kodu na przepis ''
give It_Recipe_AncestorSword - miecz jednoręczny | give It_Recipe_AncestorMight - miecz dwuręczny
ma ktoś kod na klucze do al-shedin bo przez błąd gry nie mam jednego, wie ktoś gdzie znalezc mozna najlepszy łuk i nauczyć zdolnosci lowca orków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:00, nemczek napisał:

Czysta rude otrzymamy za wykonie questu w Nordmarze po wykonaniu questu z kamieniami przodków
dostaniemu celn oczyścic Nord. z orków a za to sztabe czystej. A co do przepisu ja użylem Kodu
na przepis ''
give It_Recipe_AncestorSword - miecz jednoręczny | give It_Recipe_AncestorMight - miecz dwuręczny

ma ktoś kod na klucze do al-shedin bo przez błąd gry nie mam jednego, wie ktoś gdzie znalezc
mozna najlepszy łuk i nauczyć zdolnosci lowca orków????


po 1 jaki najlepszy jest miecz 1 ręczny i tarcz a po 2 masz kod na zbrie paladyna albo na złoto lub na reputacje u buntowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:10, Piotrek15-16 napisał:

> > Mam kod na pukty nauki jesli ktos chce oto on . teach LP XXX
>
> a ile tych punktów to daje

Za XXX wpisujesz liczby wiec ile chcesz

a jeden x to dycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:00, nemczek napisał:

Czysta rude otrzymamy za wykonie questu w Nordmarze po wykonaniu questu z kamieniami przodków
dostaniemu celn oczyścic Nord. z orków a za to sztabe czystej. A co do przepisu ja użylem Kodu
na przepis ''
give It_Recipe_AncestorSword - miecz jednoręczny | give It_Recipe_AncestorMight - miecz dwuręczny

ma ktoś kod na klucze do al-shedin bo przez błąd gry nie mam jednego, wie ktoś gdzie znalezc
mozna najlepszy łuk i nauczyć zdolnosci lowca orków????


Mozna sie nauczyc w klanie wilka ale zapomiałem juz u kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:12, Alex123 napisał:

> > > Mam kod na pukty nauki jesli ktos chce oto on . teach LP XXX
> >
> > a ile tych punktów to daje
>
> Za XXX wpisujesz liczby wiec ile chcesz
>
a jeden x to dycha


nie wpisujesz teach LP 232 i masz 232 pukty nauki tylko LP musisz wpisac koniecznie duzymi literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam radeona super serie 9200,semprona 2400 na czysto 1.67,512 ramu gra chodi płynnie tylko wolno wczytuje i zapisuje dlatego chodze z kodem na nieśmioerytelność żeby tak często ni zapisywać. uszanowanie fajnym człekom [piszącym człekom]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:15, Piotrek15-16 napisał:

> > > > Mam kod na pukty nauki jesli ktos chce oto on . teach LP XXX
> > >
> > > a ile tych punktów to daje
> >
> > Za XXX wpisujesz liczby wiec ile chcesz
> >
> a jeden x to dycha

nie wpisujesz teach LP 232 i masz 232 pukty nauki tylko LP musisz wpisac koniecznie duzymi
literami


acha nie sorry bo nie przyjrzałem śie co napiśąleś dzięki kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę skończyć quest "Zgoda Wytapiaczy" Bo pogadalem z 3 i ten ostani co go uratowalem to se gdzies poszedl i powiedzial zeby znalazl mlotek w krzakach no i mam ten mlotek i wracam do tego co mi zlecil : Ingar czy jakos tak i nic, moze byla jakas opcja dialogowa ale nie pamietam, bo maielm przerwye od gothic 3 dni jakos mnie nie przyciaga jak 1 Wiec jakbyscie mogli to prosze o pomoc co mam dalej zrobić w tym quescie zeby wkoncu mnie nauczyl wytapiac tą broń z czystej rudy?

Z góry dzieki za pomoc i proszę o szybką odp bo jestem w trakcie gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:18, Alex123 napisał:

> > > > > Mam kod na pukty nauki jesli ktos chce oto on . teach LP XXX
> > > >
> > > > a ile tych punktów to daje
> > >
> > > Za XXX wpisujesz liczby wiec ile chcesz
> > >
> > a jeden x to dycha
>
> nie wpisujesz teach LP 232 i masz 232 pukty nauki tylko LP musisz wpisac koniecznie duzymi

> literami

acha nie sorry bo nie przyjrzałem śie co napiśąleś dzięki kolego


Nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:19, Piotrek15-16 napisał:

> > > > > > Mam kod na pukty nauki jesli ktos chce oto on . teach LP XXX

> > > > >
> > > > > a ile tych punktów to daje
> > > >
> > > > Za XXX wpisujesz liczby wiec ile chcesz
> > > >
> > > a jeden x to dycha
> >
> > nie wpisujesz teach LP 232 i masz 232 pukty nauki tylko LP musisz wpisac koniecznie
duzymi
>
> > literami
>
> acha nie sorry bo nie przyjrzałem śie co napiśąleś dzięki kolego

Nie ma za co

nie badz taki skromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się