Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 15:08, Arturos22 napisał:

Drodzy gracze mam taki problem, ponieważ w poprzednich częściach gothick`a sprawa gurnictwa
była bardzo prosta. Otóż chodzi mi o to w jaki sposób ma wudobywać rudę żelaza. Klif z obozu
buntowników nauczył mni górnictwa.

Proszę pomóżcie mi! Jakiego rodzaju skał ma szukać???


Po prostu musisz mieć kilof w ekwipunku a gra sama powinna ustawić ją do użytku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:01, Krzysztofica napisał:

LUDZIE /.../

Ortega siedzi w jaskini, wejście do jaskini jest w kotlince, między patrolem orków przy ognisku a kamiennym kręgiem, w którym siedzi Cris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:08, Arturos22 napisał:

Drodzy gracze mam taki problem, ponieważ w poprzednich częściach gothick`a sprawa gurnictwa
była bardzo prosta. Otóż chodzi mi o to w jaki sposób ma wudobywać rudę żelaza. Klif z obozu
buntowników nauczył mni górnictwa.

Proszę pomóżcie mi! Jakiego rodzaju skał ma szukać???


Skały te wystają z "ściany" góry lub ścian jaskini (wygląda to mniejwięcej tak jakby ta skała była przyklejona). Latwo je zauważyć (np magiczna ruda ma granatowy kolor). No i oczywiście do wydobywania jest potrzebny kilof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:12, piero92 napisał:

> Drodzy gracze mam taki problem, ponieważ w poprzednich częściach gothick`a sprawa gurnictwa

> była bardzo prosta. Otóż chodzi mi o to w jaki sposób ma wudobywać rudę żelaza. Klif z
obozu
> buntowników nauczył mni górnictwa.
>
> Proszę pomóżcie mi! Jakiego rodzaju skał ma szukać???

Skały te wystają z "ściany" góry lub ścian jaskini (wygląda to mniejwięcej tak jakby ta skała
była przyklejona). Latwo je zauważyć (np magiczna ruda ma granatowy kolor). No i oczywiście
do wydobywania jest potrzebny kilof.

Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:16, xardas akrobata napisał:

Czy ktoś wie jak można zdobyć tyle respektu u buntowników, żeby można było kupić zbroję Paladyna?


Rób zadania dla buntowników lub odbijaj miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem. Napisz mi co mam zrobić z Gothickiem 3 bo zainstalowałem wszystko i nie chodzi. A błąd jest nietypowy. Oto jego opis:

Aplikacja została niewłaściwie zainicjowana (oxc000001d). Kliknij przycisk OK, Aby zakończyć aplikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:19, Czajsonix napisał:

Cześć. Mam problem. Napisz mi co mam zrobić z Gothickiem 3 bo zainstalowałem wszystko i nie
chodzi. A błąd jest nietypowy. Oto jego opis:

Aplikacja została niewłaściwie zainicjowana (oxc000001d). Kliknij przycisk OK, Aby zakończyć
aplikację.


Nie mam pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:26, Czajsonix napisał:

Gdzie się mam zapytać i jak. Napisz. Z góry dziękuje. Pozdro dla was !!!!!


Jest tam takie coś "Zgłoś problem do pracownika działu pomocy technicznej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - gdy odbije się za dużo miast, orkowie zaczną atakować. Gdy podbiję wszystkie miasta w Myrtanie, to czy Assasyni i Orkowie z południa również będą mnie atakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:47, WorldWar3PL napisał:

A ja mam takie pytanie - gdy odbije się za dużo miast, orkowie zaczną atakować. Gdy podbiję
wszystkie miasta w Myrtanie, to czy Assasyni i Orkowie z południa również będą mnie atakować?


Assasyni nie będą cię atakować, ale orkowie będą.
Pozdro
PS sorry za spam ale zapomnialem, wziąść "odpowiedz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :-) To za nim wyruszę na południe, podbiję wszystkie miasta orków w krainach centralnych, muhaha... ;-)
I jeszcze jedno chciałbym wiedzieć - czy Przywódca w Geldern ma coś ciekawego do powiedzenia? Bo nie wiem, czy dalej zbierać respekt by się z nim spotkać czy iść do Trelis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:56, WorldWar3PL napisał:

Dzięki :-) To za nim wyruszę na południe, podbiję wszystkie miasta orków w krainach centralnych,
muhaha... ;-)
I jeszcze jedno chciałbym wiedzieć - czy Przywódca w Geldern ma coś ciekawego do powiedzenia?
Bo nie wiem, czy dalej zbierać respekt by się z nim spotkać czy iść do Trelis.


Nie wiem (Jak do niego dotarłem to już miałem za dużo miast odbitych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się