Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 19:28, Shadowtear napisał:

Sinikar to jeden z koczowników, który zaginął. Znalezienie go zlecają nam koczownicy na południe
od Bakareshu.

Już raz napisałem, że Sinikar to chyba ten koczownik, znajdujący się sam, w jaskini, przy południowej drodze do Bakareshu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i już w pierwszej kraininie po odprowadzeniu kowala Kliff''a do obozu Reddock miałem możliwość kupienia od niego Ognistego Miecza (za 1000 sztuk złota) Czy to się zdarza tylko w demie, czy w pełnej wersji też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, w pełnej wersji też jest taka możliwość i nawet w wielu miejscach u wielu kowali...;]
Mieczem tym, można dojść do samego końca gry...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to ja mam ognisty miecz i miecz nordmarczyka (samodzielnie wykuty)...;]
Mam też topór barbarzyńcy... Jak walczę ze zwierzętami, albo innymi bestiami wolę walczyć dwoma mieczami, za to jak walczę z ludźmi, orkami albo nieumarłymi to toporem...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:44, marlin15 napisał:

ale sa lepsze miecze... niz te ogniste... wiec nie rozumiem cie dlaczego skonczyłes z takimi


Wiem że sa lepsze:0 ale nie mogłem znaleźć ani przepisu ani lepszego miecza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety ja nie widziałem piratów...chyba, że ci koło latarni Jacka, ale czy można powiedzieć, że to są piraci...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:44, Krzysiekmaster napisał:

wiecie czy w g3 są piraci???/bo na początku jest mowa że ukradli ci statek więc powinni gdzieś
być i czy na ich czele jest greg????


Ja nie spotkałem w Gothicu 3 żadnych piratów, więc pewnie ich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:46, kuko7 napisał:

Nie, niestety ja nie widziałem piratów...chyba, że ci koło latarni Jacka, ale czy można powiedzieć,
że to są piraci...;]

no ale powinni być :/ nie wiem to niby kto ci ukrdł statek:/ to by sie nie trzymało kupy a w gothic zawsze wszystko sie trzyma kupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:48, Krzysiekmaster napisał:

> Nie, niestety ja nie widziałem piratów...chyba, że ci koło latarni Jacka, ale czy można
powiedzieć,
> że to są piraci...;]
no ale powinni być :/ nie wiem to niby kto ci ukrdł statek:/ to by sie nie trzymało kupy a
w gothic zawsze wszystko sie trzyma kupy:D


Bo kupy sie tylko głupi trzyma bo nie dośc że smierdzi to jeszcze przez palce przelatuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem, jak narazie udalo mi sie odbic jedynie Cape Dun, ale jak probowalem w Monterze, Silden i Geldern to nie moge. czy ktos wie jak mi pomoc?? moze cos jeszcze musze zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z pewnością będą w dodatku jak i nieznane tereny lub wyspy południowe...
Ciekawe czego bedzie dotyczył\... ale to narazie nie dyskusja na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:49, Pablo_16 napisał:

mam pewien problem, jak narazie udalo mi sie odbic jedynie Cape Dun, ale jak probowalem w Monterze,
Silden i Geldern to nie moge. czy ktos wie jak mi pomoc?? moze cos jeszcze musze zrobic??


Mieć 250 siły dużo eliksirów życia 2 miecze 700 życia i idzie jak z płatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:46, Shadowtear napisał:

Za ten czas zrobiłem quest z Nefariusem i nie chce sie on odczepic. (co najwyzej moge kazec
mu czekac)

Kolejny błąd... Po wykonaniu tego questa Nefarius będzie za Tobą łaził, a jeśli każesz mu czekać, to już drugi raz go nie ruszysz. Co więcej - przy każdym teleporcie będzie Ci się wyświetlał napis "Nefarius czeka". Po iluś tam razach nie wytrzymałem i utłukłem drania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że nie ma piratów...a szkoda, bo może by było trochę ciekawiej. Mi się akurat podobały zadania z Nocy Kruka od piratów...wogólę jakoś było tak lepiej z nimi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:46, cinus` napisał:

Ja nie spotkałem w Gothicu 3 żadnych piratów, więc pewnie ich nie ma :(

Swoją dorgą całkiem niezły temat na dodatek. O piratach mówi się na samym początku gry, więc wątek byłby łatwy do wprowadzenia... Pewnie jednak trochę poczekamy. Oby nie tak długo jak na Noc Kruka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się