Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

To coty koleś angieską wersje sobie kupiłeś? Pewnie wyszło cie drożej niż jak byś poczekał i polską kupił.
Chyba że...
Nie, napewno nie...

A jeśli chodzi o kolor, to Michael Jackson też był czarny... ;P
ważne że gra jest wyśmienita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra Gothic 3 i prosze jeśli możecie momuszcie. Podczas uruchamiani w łaczja się filmy i jest dobrze problem powstaje gdy filmiki się skończą, zamiast MENU pojawia sie biały ekran a po chwili czarny i tak przez czły czs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Dnia 12.12.2006 o 08:18, Fuxx napisał:

Sanforda - nie mogę mu przynieś mleka z farma, ponieważ Dennis nie chce ze mną rozmawiać (zboże
już przyniosłem)...


Varak może łazić po komnacie sprawdziłeś jak nazwany jest każdy ork w sali tronowej. Poza tym rewolucje możesz zacząć sam, pomocnicy najczęściej tylko przeszkadzają.
Mleko jest porozkładane do wokoło zabudowań na farmie, aby je zabrać nie musisz z nikim rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 10:31, Pluszak napisał:

Varak może łazić po komnacie sprawdziłeś jak nazwany jest każdy ork w sali tronowej. Poza tym
rewolucje możesz zacząć sam, pomocnicy najczęściej tylko przeszkadzają.
Mleko jest porozkładane do wokoło zabudowań na farmie, aby je zabrać nie musisz z nikim rozmawiać



Sprawdziłem każde Orka w zamku i żaden z nich to Varak. Zdawało mi się, że trzeba z nim najpierw pogadać aby popchnąć fabułę do przodu. Na pewno mogę rozpocząć rzeź "niewiniątek" bez rozmowy?

Dzięki. Poszukam tego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:20, Shadowtear napisał:

Powtarzam post, gdyż poprzedni "odpowiedź" nie odpowiedziała poprawnie:

Jak sie nazywa i gdzie jest pomocnik Suguta?
Gdzie szukać Sinikara?

Takze miałem problem ze znalezienie Sinikara...ponoć kręci sie gdzies w pobliżu Bakaresh ale ja go nigdzie nie znalazłem....
Postanowiłem więc podbić Bakaresh.
Teleportowałem się zatem do tamtejszej światyni a że miałem juz prechlapane u Asasynów więc zaraz mnie zaatakowali i odziwo z pomocą przyszli wszyscy którzy chcieli podbić miasto...zjawił się także Sinikar znalazłem go razem z jego kompanami na takim moście łaczącym świątynie Bakaresh z aneksem mieszkalnym...Polecił mi nakłonić niewolnika do wszczęcia buntu, Tym niewolnikiem jest koleś który sprzata korytarz...daje mu 3 paczki broni i po krótkiej walce wyzwalam Bakeresh....A może wiesz jak wyzwolić Mora Sul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 08:18, Fuxx napisał:

Czy możliwe, że to jakiś błąd samej
gry czy nie wykonałem jakiegoś zadania? Dodam tylko, że nie mogę również dokończyć questa dla
Sanforda - nie mogę mu przynieś mleka z farma, ponieważ Dennis nie chce ze mną rozmawiać (zboże
już przyniosłem).


Tak przy okazji, zrobiłeś dla Dennisa questa z agresywnymi wilkami ?
Ja mam z tym problem, ponieważ jak szedłem do Montery (tą trudniejszą drogą) zajrzałem do jaskini, zabiłem wilki (nie wiedząc że później będzie taki quest) i odzyskałem miecz Wenzela. Teoretycznie powinno mi zaliczyć to zadanie, bo przecież tak jest w innych przypadkach - zalicza zadania nawet te wykonane bez uprzedniego zlecenia.
Natomiast w tym przypadku zadanie mam cały czas jako bieżące, a Dennis oprócz zlecenia tego zadania nie podejmuje już tematu wilków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 11:02, mdag napisał:

Tak przy okazji, zrobiłeś dla Dennisa questa z agresywnymi wilkami ?
Ja mam z tym problem, ponieważ jak szedłem do Montery (tą trudniejszą drogą) zajrzałem do jaskini,
zabiłem wilki (nie wiedząc że później będzie taki quest) i odzyskałem miecz Wenzela. Teoretycznie
powinno mi zaliczyć to zadanie, bo przecież tak jest w innych przypadkach - zalicza zadania
nawet te wykonane bez uprzedniego zlecenia.
Natomiast w tym przypadku zadanie mam cały czas jako bieżące, a Dennis oprócz zlecenia tego
zadania nie podejmuje już tematu wilków :(


Tak. Zrobiłem ten quest po drodze do Montery i zwyczajnie został zaliczony. Upewnij się, że zabiłeś wszystkie wilki. Możliwe, że to po prostu kolejny bug. Niedaleko jaskini jest obóz bandytów. Gdy kończyłem rozróbę w jaskini nagle zniknęło trzech bandytów, a potem znalazłem jednego na drodze na zewnątrz. Może to samo przytrafiło Ci się z jakimś wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2006 o 11:23, Fuxx napisał:

Tak. Zrobiłem ten quest po drodze do Montery i zwyczajnie został zaliczony. Upewnij się, że
zabiłeś wszystkie wilki. Możliwe, że to po prostu kolejny bug. Niedaleko jaskini jest obóz
bandytów. Gdy kończyłem rozróbę w jaskini nagle zniknęło trzech bandytów, a potem znalazłem
jednego na drodze na zewnątrz. Może to samo przytrafiło Ci się z jakimś wilkiem.


Fakt, że eliminując te wilki musiałem kilkakrotnie wczytywać save, bo zawsze mi jakiś wilk "zapadał" się w ścianę, ale za kolejnym razem udało mi się, choć teraz wnioskuję że być może się myliłem. Hmm, może się gdzieś się błąka i znajdzie się później, jak nie zadanie zostanie niewykonane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobił ktoś z was Quest z Głodnymi wilkami(Cape Dun) Bo ja próbowałem, zabiłem wszystkie i nadal mam zadanie w dzienniku jako niewykonane, chociaż już od dawna jestem w Nordmarze, ale jest to naprawde denerwujące, brak możliwości zakończenia zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 11:36, Bosper napisał:

Zrobił ktoś z was Quest z Głodnymi wilkami(Cape Dun) Bo ja próbowałem, zabiłem wszystkie i
nadal mam zadanie w dzienniku jako niewykonane, chociaż już od dawna jestem w Nordmarze, ale
jest to naprawde denerwujące, brak możliwości zakończenia zadania.


na pewno wszystkie ?
a wszedłeś tam trochę głębiej, w kierunku gdzie był jeden z niewolników, który urwał się z pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 08:44, Mik Nik napisał:

Thorus w G2/nk był czarny zresztą załączam sccen


Faktycznie z Thorusem coś mi się pokićkało. Jest czarny w jedynce i NK

Dnia 12.12.2006 o 08:44, Mik Nik napisał:

a komu niby służył Xsardas ?????????


W jedynce Xardas jest przedstawiony jako ten który zaczął studiować magię demonów żeby zniszczyć magiczną barierę. Nie ma mowy o Beliarze. Jeśli bezimienny zostawał nekromantą nie składał przysięgi Beliarowi tylko , że tak powiem , przysięgał całkowicie poświęcić się magii , czy coś w tym stylu.
Dopiero w G2 jest mowa o Beliarze

Dnia 12.12.2006 o 08:44, Mik Nik napisał:

magiczna ruda w Khorinis miała być ostatnim dostępnym źródłem bo Nordmant był już zajęty przez orków w
końcu wojna trwała już od 10 lat a orkowie zdobyli Nordmar w zaraz po tym dopiero potem Król polecił
stwożenie bariery


Całej historii dowiadujemy się w G3, ale przypominam że w G2 znajdujemy zapiski Xardasa (w bibliotece klasztornej) z których wynika że bariera powstała po to żeby chronić rudę przed zakusami Beliara, a nie jak myślał król dla powstrzymywania ucieczek więźniów. Trochę bez sensu skoro Beliar i tak większość złóż rudy kontrolował w Nordmarze (jak się dowiadujemy w G3).
Ale kiedy wędrujemy po Nordmarze w G3 , sytuacja orków wygląda trochę niepewnie - daleko im do kontroli Nordmaru , zajęli kopalnie klanu młota i niewiele więcej. To co? król nie potrafiłby zorganizować sobie dostaw rudy z bliskiego Nordmaru, jakiś przemytników, zorganizować wypadu Lorda Hagena do Nordmaru zamiast na wyspę na którą podróż trwa miesiąc (tyle płynął Bezimienny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 13:34, witeek napisał:

Jeśli w konsoli pojawiają się kwadraciki to co mam zrobić zeby działały kody?

Można wpisywac ! Umnie tak jest i spokojnie można wpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej być magiem czy fighterem? Te machanie mieczem jest czasami mocno denerwujące, z drugiej strony jakis sobie nie wyobrażam odbicia miasta za pomoca czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 15:12, Fuxx napisał:

Lepiej być magiem czy fighterem? Te machanie mieczem jest czasami mocno denerwujące, z drugiej
strony jakis sobie nie wyobrażam odbicia miasta za pomoca czarów.

Napoczątek zagraj wojownikiem ! A pózniej dopiero zostan magiem ! Ja to skombinowałem , używam siłe i wiedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się