Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2006 o 20:58, Kermit5738 napisał:

gdzie mozna znalezc miecz gniew Innosa?


Rzadko w skrzyniach szczególnie tych bez nazwy i wymagających arcytrudnego otwierania zamków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:58, kuko7 napisał:

> a wiecie jak ustawić żeby jak npc mówił to wyświetlał się tekst????
Napewno jest w ustawieniach, bo sam patrzałem...;]
> są słowa a teksut nie ma??
yyy...co to ma znaczyć? :]


Chodzi o to że napisy sie nie wyświetlają tylko dźwięk słychać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:59, michal01234 napisał:

> gdzie mozna znalezc miecz gniew Innosa?

Rzadko w skrzyniach szczególnie tych bez nazwy i wymagających arcytrudnego otwierania zamków

gdzie mozna sie nauczyc arcytrudnego otwierania skrzyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:05, Kermit5738 napisał:

> > gdzie mozna znalezc miecz gniew Innosa?
>
> Rzadko w skrzyniach szczególnie tych bez nazwy i wymagających arcytrudnego otwierania
zamków
gdzie mozna sie nauczyc arcytrudnego otwierania skrzyń?


wszędzie:P Bodajże począwszy od tego złodzieja w Cape Dun aż po geldern i mistrza w złodziejskim fachu laresa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:05, Kermit5738 napisał:

> > gdzie mozna znalezc miecz gniew Innosa?
>
> Rzadko w skrzyniach szczególnie tych bez nazwy i wymagających arcytrudnego otwierania
zamków
gdzie mozna sie nauczyc arcytrudnego otwierania skrzyń?

Oczy Lares w Geldern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:00, michal01234 napisał:

Chodzi o to że napisy sie nie wyświetlają tylko dźwięk słychać:P

Aha...no to jak mówiłem, napewno taka opcja jest w ustawieniach, bo sam kiedyś ją ustawiałem...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:06, kuko7 napisał:

> Chodzi o to że napisy sie nie wyświetlają tylko dźwięk słychać:P
Aha...no to jak mówiłem, napewno taka opcja jest w ustawieniach, bo sam kiedyś ją ustawiałem...;]


No mówiłem juz w dźwięku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 12.12.2006 o 12:06, Lucek napisał:

do kontroli Nordmaru , zajęli kopalnie klanu młota i niewiele więcej. To co? król nie potrafiłby
zorganizować sobie dostaw rudy z bliskiego Nordmaru, jakiś przemytników, zorganizować wypadu
Lorda Hagena do Nordmaru zamiast na wyspę na którą podróż trwa miesiąc (tyle płynął Bezimienny).

/ciach/
Moim zdaniem to nie takie proste. Po pierwsze do Myrtany orkowie wkroczyli w części drugiej Gothica o czym się czasem od kogoś można dowiedzieć, a więc cała ta wielka armia była w Nordmarze i król nie miał by szans skoro przegrał i tak na własnym terenie, po drugie złoża w Korinis były naprawde wielkie(zobaczcie , że więźniowie za barierą rozliczali się magiczną rudą jako środkiem płatniczym a nie złotem tzn. że rudy musiało byc tam najwięcej, bo w Nordmarze nikt nie uzbiera 1000 bryłek magicznej rudy), po trzecie król myślał, że magiczna bariera będzie chroniła więźniów przed ucieczką( nie wiedział o tym , że magowie ją stworzyli aby zrobić ostatnią i prosta możliwość wydobycia magicznej rudy bez konieczności walki i utraty dobrych ludzi). Po zniszczeniu magicznej bariery wszystko się skomplikowało orkowie się rozprzestrzenili a do tego wyspe zaatakowały smoki. Xródła w Nordmarze były niedostępne, gdyż orkowie trzymali(niepewnie) swoje łapy na nich, głowna armia szła właśnie od północy "olewając" pomniejsze grupy ludzi, mianowicie klany, jednak zapewne nikogo nie przepuścili by do Nordmaru a rudy pilnują tak ,że żaden człowiek się do nich zbliżyć nie może, więc wysyłanie tam szpiegów, czy oddziału palladynów, którzy i tak by zginęli jest kąpletnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:06, kuko7 napisał:

> Chodzi o to że napisy sie nie wyświetlają tylko dźwięk słychać:P
Aha...no to jak mówiłem, napewno taka opcja jest w ustawieniach, bo sam kiedyś ją ustawiałem...;]

No jest w ustawieniach , wchodzisz w opcje następnie na dzwięk jest "napisy " i ustawiamy na włącz . Tralala i wsystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:07, michal01234 napisał:

No mówiłem juz w dźwięku:P

Aaaa...nie widziałem Twojego posta na poprzedniej stronie...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:08, Arhont napisał:

No jest w ustawieniach , wchodzisz w opcje następnie na dzwięk jest "napisy " i ustawiamy na
włącz . Tralala i wsystko

No wiem, tylko że to nie mi było potrzebne, tylko Krzysiekmaster...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:06, cinus` napisał:

> gdzie mozna sie nauczyc arcytrudnego otwierania skrzyń?

U Laresa w Geldern.

dzieki wszystkim ,ide grac>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:11, michal01234 napisał:

(ciach):p

Przypominam że nawet jak by zorganizował wyprawę do korinhis po rudę to tą wysepkę orkowie
również zajęli:P

Ja sobie nie do końca przypominam aby ją orkowie zajęli przed zniszczeniem bariery, a nie wiemy kiedy król wysłał swój statek, a odległość z kontynentu do korinis musi być dość duża skoro bezimienny zapomniał prawie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:13, michal01234 napisał:

, bo w Nordmarze nikt
> nie uzbiera 1000 bryłek magicznej rudy),

Ja mialem 175:P

Jak grałeś w Gothica 1 to wiesz dobrze o tym , że niektóre zbroje kosztowały nie 1000 ale 2100 albo i więcej nie pamiętam już wiem , że w G1 miałem nawet 5000 bryłek rudy a tutaj raczej tylu się nie da uzbierać, więc sam sobie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:14, Bosper napisał:

> (ciach):p
>
> Przypominam że nawet jak by zorganizował wyprawę do korinhis po rudę to tą wysepkę orkowie

> również zajęli:P
Ja sobie nie do końca przypominam aby ją orkowie zajęli przed zniszczeniem bariery, a nie wiemy
kiedy król wysłał swój statek, a odległość z kontynentu do korinis musi być dość duża skoro
bezimienny zapomniał prawie wszystko :P


Chodzi mi o to że orkowie po pokonaniu smoków przez bezia i po zniszczeniu bariery oczywiście zajęli całe korinhis:). Na początku G3 DOWIADUJEMY SIE Z KONŚTAM ZE po przypłynięciu na konjtynent orkowie wysłali flotę na korinhis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2006 o 21:15, Bosper napisał:

Jak grałeś w Gothica 1 to wiesz dobrze o tym , że niektóre zbroje kosztowały nie 1000 ale 2100
albo i więcej nie pamiętam już wiem , że w G1 miałem nawet 5000 bryłek rudy a tutaj raczej
tylu się nie da uzbierać, więc sam sobie odpowiedz


JA miałem 19tys:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gothicu 1 wyraźnie było powiedziane o Beliarze. Nie pamiętam kiedy ani gdzie, ale wiem na 100% że było.

Nie wiem czy dokładnie zbadałeś Nordmar, ale jeśli zauważyłeś, to Nordmarczycy nie przepadają za królem Rhobarem.

@squeglee-> nie. Po skończeniu próby asasynów dostajesz questa żeby dowiedzieć sie co xardas kombinuje/przynieść artefakty Adanosa. Dopiero potem gdy otrzymasz berło Varantu czy cośtam, idziesz do Beliara (świątynia w Bakaresh) i dostajesz od niego questa na zabicie:
Rhobara, Xardasa, Zubena i wszystkich orkowych przywódców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się