Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 07:46, Krzysiekmaster napisał:

mam pytanie ma ktoś mape z położeniami wszyskich smoków??? ja byłem pod cape down ale słyszałem
że jes ich znacznie więcej:/ a może ktoś wie gdzie są jeszcze jakies smoki?????

Smoki to wystepowały w G2 i ich istnienie w okreslonych miejscach było celowe...tak samo jak celowe było ich odnalezienie i walka z nimi...
W G3 mamy do czynienia z niechcianymi smoczymi "dziećmi", które z powodu swojej niedoskonałości genetycznej rezydują w 3 poziomowej jaskini pod wiocha Cape Dun, razem z Ogrami i Goblinami pilnując gównianego skarbu i jeszcze bardziej gównianego "lodowego ostrza".
Jaki jest zatem cel ich istnienia???
Pewnie taki sam jak innych smoków, celowo ukrywajacych sie przed Bezimiennym...Strzga dostępu do 6-ciu wytrychów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 12:34, California76 napisał:

Pewnie taki sam jak innych smoków, celowo ukrywajacych sie przed Bezimiennym...Strzga dostępu
do 6-ciu wytrychów:)

Z tym się nie zgodze!! U mnie było 8 wytrychów i zupka z chrząszcza ;) Co do Smoków poza tym się zgadza nic ciekawego koło nich nie ma i nawet skarb jest mizerny - nie da się zarobić. Z resztą oprócz smoków badziewne są jaskinie: np. W jaskini (która się znajduje za złodziejami zboża) jest pełno pełzaczy, szkieletów, zobiaków i gargulców a tam raptem 4 skrzynie w których nic nie ma - a jaskinia wielkości dużego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 12:34, California76 napisał:

Pewnie taki sam jak innych smoków, celowo ukrywajacych sie przed Bezimiennym...Strzga dostępu do 6-ciu wytrychów:)


To co się znajduje przy smokach chyba zależy od farta, bo ja w skrzyni której pilnował smok pod Cape Dun znalazłem sztabkę czystej magicznej rudy, więc nie mogę powiedzieć, że smok pilnował mało wartościwych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam demo gothic 3 i chcę wiedzieć od kogo mogę się nauczyć siły i walki bronią dwuręczną. no i jeszcze jaki kawałek świata daje demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 13:12, Konrades napisał:

> /.../ a tam raptem 4 skrzynie w których
nic nie ma - a jaskinia wielkości dużego miasta :)

No tak, ale możesz pozbierać te wszystkie miecze i topory pozostałe po poprzednikach. Trochę tego jednak jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 13:25, cinus` napisał:

To co się znajduje przy smokach chyba zależy od farta, bo ja w skrzyni której pilnował smok
pod Cape Dun znalazłem sztabkę czystej magicznej rudy, więc nie mogę powiedzieć, że smok pilnował
mało wartościwych rzeczy :)

Od poziomu postaci też zależy. Będąc na 50 poziomie znalazłem tam miecz paladyna, a gdy miałem 70 level - sztabkę czystej rudy. Może sie mylę, ale wiele na to wskazuje. :)
Zauważyłem też, że w skrzyniach z arcytrudnymi zamkami nie ma nic bardziej wartościowego. Skrzynie kryjące najrzadsze skarby wyglądają jak zwykłe metalowe kufry, chociaż mają zwykły zamek, i są podpisane jako "Skrzynia". To w nich można znaleźć najcenniejsze artefakty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, déjà vu? ;)

To po prostu lżejsza odmiana level scaling''u, jaki występuje w Oblivionie. Wniosek?

"Nie plądruj jaskiń mając niski poziom postaci" - kolejny bezsens ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey ;) Mam pytanko z serii 1 Gothica. Trzeba zostać Magiem Ognia , Wody ?? Czy można zostać , np. najemnikiem??
I dlaczego nie da się pogadać z Saturasem, z Nowego Obozu ?? Co trzeba zrobić??

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę kamień teleportacyjny do Nemory? Ktoś pisał tu że "gdzieś w skrzyni koło Nemory" ale coś mi poszukiwania nie wyszły. I kogo mam tam przyprowadzić jako nowego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:23, gaax napisał:

Gdzie znajdę kamień teleportacyjny do Nemory? Ktoś pisał tu że "gdzieś w skrzyni koło Nemory"
ale coś mi poszukiwania nie wyszły. I kogo mam tam przyprowadzić jako nowego człowieka?

niewiem bo tam jeszcze nie doszłem masz kod na jakomś zbrie miecz lub kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:24, Alex123 napisał:

> Gdzie znajdę kamień teleportacyjny do Nemory? Ktoś pisał tu że "gdzieś w skrzyni koło
Nemory"
> ale coś mi poszukiwania nie wyszły. I kogo mam tam przyprowadzić jako nowego człowieka?

niewiem bo tam jeszcze nie doszłem masz kod na jakomś zbrie miecz lub kase

nie zbrie tylko zbroie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:23, gaax napisał:

Gdzie znajdę kamień teleportacyjny do Nemory? Ktoś pisał tu że "gdzieś w skrzyni koło Nemory"
ale coś mi poszukiwania nie wyszły.

Zwykły kufer, trochę powyżej wschodniego wejścia do Nemory. Tak jakby dokładnie nad przywódcą, w krzakach.

Dnia 13.12.2006 o 15:23, gaax napisał:

I kogo mam tam przyprowadzić jako nowego człowieka?

Idealnie na południe od Nemory siedzi przy ognisku pewien paladyn. Pomóż mu, a dołączy on do Nemory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:22, kama009 napisał:

Hey ;) Mam pytanko z serii 1 Gothica. Trzeba zostać Magiem Ognia , Wody ?? Czy można zostać
, np. najemnikiem??
I dlaczego nie da się pogadać z Saturasem, z Nowego Obozu ?? Co trzeba zrobić??

pozdro

da się pogadać tylko jak zginie y berion bo wtedy musimu z nim pogadać a wcześniej sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:25, Bumber napisał:

> Gdzie znajdę kamień teleportacyjny do Nemory? Ktoś pisał tu że "gdzieś w skrzyni koło
Nemory"
> ale coś mi poszukiwania nie wyszły.
Zwykły kufer, trochę powyżej wschodniego wejścia do Nemory. Tak jakby dokładnie nad przywódcą,
w krzakach.

> I kogo mam tam przyprowadzić jako nowego człowieka?
Idealnie na południe od Nemory siedzi przy ognisku pewien paladyn. Pomóż mu, a dołączy on do
Nemory. :)

o co temu paladynowi trzeba pomuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej moze ktos mi odpowiedziec ma moje pyt ktore zadawalem juz 5RAZY!!!!! gdzie znajde katane oprocz wyspy kolo bakareszu bo tam jej niema!!a potrzebna jest do wyrobu mistrzowskiego miecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się