Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2006 o 12:29, DragonXXXX napisał:

Czy mażna zrobic coś by gra działała bez płyty?
Mam w domu trzy kompy i każdy w to gra, bez przerwy pożyczamy płytę.
Proszę o pomoc.

Zgodnie z licencją oprogramowania, jedną grę (w tym przypadku Gothic 3) możesz zainstalować na JEDNYM stanowisku komputerowym. Postępując inaczej łamiesz licencję. A o odpalaniu gry bez płyty już nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:22, gaax napisał:

Czy Amulet Adanosa jest do czegoś potrzebny w grze? Jest wart kupe kasy, a ja mam chrapke na
pancerz paladyna ;]

Nawet jeśli chciałbyś go sprzedać to tego nie zrobisz. Sam zobacz - na ekranie handlu nie masz go w ekwipunku. Wszystkie pięć artefaktów Adanosa jest niezbędnych do ukończenia gry. Lepiej więc go zachowaj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:22, gaax napisał:

Czy Amulet Adanosa jest do czegoś potrzebny w grze? Jest wart kupe kasy, a ja mam chrapke na
pancerz paladyna ;]


jest potrzebny do ukonczenia jednego z wątków głównych, nie sprzedawaj go, a z kasy i tak bedziesz miał pozniej tyle ze nie bedziesz miał co z nią robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:26, Bumber napisał:

Nawet jeśli chciałbyś go sprzedać to tego nie zrobisz. Sam zobacz - na ekranie handlu nie masz
go w ekwipunku. Wszystkie pięć artefaktów Adanosa jest niezbędnych do ukończenia gry. Lepiej
więc go zachowaj... :)

Nawet nie zauważułem :) Ale coś czułem, że ten Adanos w nazwie znaczy, że przedmiot jest ważny ;] No nic, musze jakoś skołować 20 tyśięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:26, Mario16v napisał:

> Czy Amulet Adanosa jest do czegoś potrzebny w grze? Jest wart kupe kasy, a ja mam chrapke
na
> pancerz paladyna ;]

jest potrzebny do ukonczenia jednego z wątków głównych, nie sprzedawaj go, a z kasy i tak bedziesz
miał pozniej tyle ze nie bedziesz miał co z nią robić.

Racja, ale większość Artefaktów Adanosa kosztuje 1 szt zł (np. Szata i Korona). Ale sprawę ze złotem na początku można w ciekawy sposób rozwiązać, w Geldern bodajże (Tam gdzie przy bramie stoi Thorus), jest quest, by dla wodza orków Vaka uzbierać 50tys złota, o n zamian daj ci owy amulet, wystarczy go sprowokować, poturbować i oskubać ciało, a kasa powróci do ciebie, tak oto kupiłem sobie ciążki pancerz najemników orków. Ogólnie G3 mozna zrobić na szaro pod względem złota. Też fajną techniką było szkolenie się u rebeliantów, a później wyrzynanie w pień całego obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zarobić dużo kasy to naucz się obalania przeciwnika i w Klanie Ognia w Nordmarze jest jeden typek co piłuje drewno, możesz się do niego zakraść od tyłu i pałką walnąć go w głowę i zabrać mu topór warty 10/11 tys.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Nordmaru jeszcze nie dotarłem, teraz wybieram sie do Vengardu, ale tam chyba 20 tysięcy nie zarobię... No nic, najwyżej sobie zbroja poczeka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:34, gaax napisał:

Do Nordmaru jeszcze nie dotarłem, teraz wybieram sie do Vengardu, ale tam chyba 20 tysięcy

Naucz się obdzierania ze skóry ;) Ja zabiłem tyle wilków, jeleniów itp że sprzedając kilka tysiaczków zarobiłem :) sprzedawałem w setkach :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na drodze z Cape Dun do Montery jest ośmiu gońców leśnych, każdy z nich ma łuk wart 5,5k złota, jeden kurs = coś koło 45k złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:39, Kryhuu napisał:

na drodze z Cape Dun do Montery jest ośmiu gońców leśnych, każdy z nich ma łuk wart 5,5k złota,
jeden kurs = coś koło 45k złota :)

w zależności jak ci handelek idzie. Co do zbrojii to Główny wódz orków w "Czymś tam" (nie mam pamięci do nazw) daje ci unikatowa zbroję najemnika orków, jeśli masz reputację u orków 75%, nie wiem jak wygląda sytuacja u rebelintów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:53, Baron Samedi napisał:

w zależności jak ci handelek idzie. Co do zbrojii to Główny wódz orków w "Czymś tam" (nie mam
pamięci do nazw) daje ci unikatowa zbroję najemnika orków, jeśli masz reputację u orków 75%,
nie wiem jak wygląda sytuacja u rebelintów.

U buntowników odpowiednikiem tej zbroji jest pancerz paladyna. Ta orków jest tylko ciut lepsza. Choć dostajemy ją za darmo, to trzeba wytłuc wszystkich buntowników w Królestwie, z samym Rhobarem na czele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 15:08, Bumber napisał:

U buntowników odpowiednikiem tej zbroji jest pancerz paladyna. Ta orków jest tylko ciut lepsza.
Choć dostajemy ją za darmo, to trzeba wytłuc wszystkich buntowników w Królestwie, z samym Rhobarem
na czele. :)


Buntownicy to nie problem, ale najpierw to tzreba u nich się przeszkolic, wykonac niektóre questy, pobawić się na arenie etc. poźniej bozabijac i zabrać złoto.
A Rhobar jest dość wrednym przeciwnikiem, zwłaszcza jak ma się 28 lvl postaci :)
Chociaż gdy za każdym razem gdy chciałem z nim porozmawiac atakował mnie, więc postanowiłem to zrobic inaczej, wyjść z komnaty Rhobara (po lewej stronie) strzelić w niego z kuszy, uciec (zanim mag ognia rąbnie mnie kulą ognia) i wbiec na skrzynki, które stał przy ścianie i z tamtąd strzelać z kuszy do każdego kto się napatoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:53, Baron Samedi napisał:

w zależności jak ci handelek idzie. Co do zbrojii to Główny wódz orków w "Czymś tam" (nie mam
pamięci do nazw) daje ci unikatowa zbroję najemnika orków, jeśli masz reputację u orków 75%,
nie wiem jak wygląda sytuacja u rebelintów.


U Rebeli odpowiednik jest zbroja Paladyna, tylko że jest słabsza i musimy za nią zabulić 150k (odrobinkę inaczej niż w G2, hę? :p). No, ale można ją mieć od 50 repa:p Zbroję Orków można dostać w Faring od Kana, ale jak powiedziano wyżej, trzeba mieć 75 repa (u orków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:34, gaax napisał:

Do Nordmaru jeszcze nie dotarłem, teraz wybieram sie do Vengardu, ale tam chyba 20 tysięcy
nie zarobię... No nic, najwyżej sobie zbroja poczeka ;]

Ja w Vengardzie zarobiłem ok. 100tys. ze sprzedania złomu po orkach!!! Wybiłem wszystkich orków w stolicy i posprzedawałem ich ekwipunek, a za kase kupiłem zbroje paladyna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 15:13, Ufo2 napisał:

> w zależności jak ci handelek idzie. Co do zbrojii to Główny wódz orków w "Czymś tam" (nie
mam
> pamięci do nazw) daje ci unikatowa zbroję najemnika orków, jeśli masz reputację u orków
75%,
> nie wiem jak wygląda sytuacja u rebelintów.

U Rebeli odpowiednik jest zbroja Paladyna, tylko że jest słabsza i musimy za nią zabulić 150k
(odrobinkę inaczej niż w G2, hę? :p). No, ale można ją mieć od 50 repa:p Zbroję Orków można
dostać w Faring od Kana, ale jak powiedziano wyżej, trzeba mieć 75 repa (u orków).


No tak, ale ona jest "unikatowa", Agnar miał też taką, ale zbroję paladyna, chyba mówisz o tej, co ją mozna kupic u każdego sprzedwacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xxxxxxxxxxxxxSPOILERxxxxxxxxxxxxxxx
Po wybraniu strony jednego z Bogów można wybrać sobie jakąś drogę, czy coś?
Słyszałem, że po złożeniu artefaktów Adanosa bogowie zwiększają statystyki, to prawda?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 15:18, Szmondrowski napisał:

> Do Nordmaru jeszcze nie dotarłem, teraz wybieram sie do Vengardu, ale tam chyba 20 tysięcy

> nie zarobię... No nic, najwyżej sobie zbroja poczeka ;]
Ja w Vengardzie zarobiłem ok. 100tys. ze sprzedania złomu po orkach!!! Wybiłem wszystkich orków
w stolicy i posprzedawałem ich ekwipunek, a za kase kupiłem zbroje paladyna. ;)

Jak mi brakowało kasy to wykosiłem geldern a puzniej mialem problemy ze sprzedaniem towaru xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 15:54, squeglee napisał:

xxxxxxxxxxxxxSPOILERxxxxxxxxxxxxxxx
Po wybraniu strony jednego z Bogów można wybrać sobie jakąś drogę, czy coś?
Słyszałem, że po złożeniu artefaktów Adanosa bogowie zwiększają statystyki, to prawda?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Tak zgadza się a drogi o których mówisz to po prostu wybór dodanych umiejętności np wyierając "ścieżka wojownika" dostaniesz + siła, + kowalstwo w odpowiednich ilościach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 15:55, donaan napisał:

> > Do Nordmaru jeszcze nie dotarłem, teraz wybieram sie do Vengardu, ale tam chyba 20
tysięcy
>
> > nie zarobię... No nic, najwyżej sobie zbroja poczeka ;]
> Ja w Vengardzie zarobiłem ok. 100tys. ze sprzedania złomu po orkach!!! Wybiłem wszystkich
orków
> w stolicy i posprzedawałem ich ekwipunek, a za kase kupiłem zbroje paladyna. ;)
Jak mi brakowało kasy to wykosiłem geldern a puzniej mialem problemy ze sprzedaniem towaru
xD

Ja też takie problemy miałem musiałem oblecieć wiele miast zanim to wszystko sprzedałem!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się