Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2006 o 21:19, Piotrek15-16 napisał:

gdzie mozna sie nauczyc lepszej walki dwoma mieczami


Tylko w Ishtar u Ugrasala, ale żeby się tam dostać musisz mieć 75% reputacji u Asasynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:20, cinus` napisał:

> gdzie mozna sie nauczyc lepszej walki dwoma mieczami

Tylko w Ishtar u Ugrasala, ale żeby się tam dostać musisz mieć 75% reputacji u Asasynów.


Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:19, Piotrek15-16 napisał:

gdzie mozna sie nauczyc lepszej walki dwoma mieczami

U Zubena w Ishtar, ale trzeba miec 75 rep u Asasynów zeby tam wejsc. Lepszym pomysłem jest wykucie miecza mistrzowskiego, ale do tego trzeba mieć 2 katany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 22:14, Kodi127 napisał:

Piszę po raz 2 bo nikt wcześniej nie odpowiedział - skąd mam wziąć mapę orkowych wykopalisk ( Grok z Geldern mi jej nie dał) ??


Chyba z nikąd, z tego co mi wiadomo to tylko od niego można było uzyskać tą mapę, pozostają już chyba tylko kody jak nie dostałeś jej od Groka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 22:14, Kodi127 napisał:

Piszę po raz 2 bo nikt wcześniej nie odpowiedział - skąd mam wziąć mapę orkowych wykopalisk
( Grok z Geldern mi jej nie dał) ??

weź go pacnij albo okradnij. Może ma to ze sobą jak większość NPCów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brak wam kasy, jest pewien fajny sposób. Otóż w grze jest siedmiu druidów, z czego kilku ma własne obozy.
Strzegą ich gońcy leśni-posiadają oni Łuki Gońca Leśnego-każdy warty w sprzedaży 5500 szt. zł!
Na wybiciu jednego obozu (ok.10 przeciwników) zarabiamy z 30 000 szt. zł., a obozów jest ok.4!
Zbroja paladyna od razu przestaje wydawac się droga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Klanie Ognia w domu kowala (Kalana) jest jedna ukryta skrzynka, poprostu projektanci map się pomylili i w jednym miejscu umieścili 2 skrzynki (naszczęście ta druga troche wystaje). Nie było by nic wtym ciekawego ale w tej drugiej skrzynce (bardziej schowanej) znalazłem plany jednoręcznego miecza przodków i wydaje mi się że te plany nie są losowe (3 próby i za każdym razem były)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:06, SławekT napisał:

weź go pacnij albo okradnij. Może ma to ze sobą jak większość NPCów

Nie ma jej. Po prostu najlepiej jest, gdy ktoś ma zamiar wspierać buntowników i wyzwalać miasta, udać się do Geldern przed wszczynaniem rewolt. Wtedy szaman bez problemu oddaje mapę w nasze ręce. A i tak nic ciekawego na niej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 10:03, Pluszak napisał:

W Klanie Ognia w domu kowala (Kalana) jest jedna ukryta skrzynka, poprostu projektanci map

O widzę, że znów trzeba użyć teleport i sprawdzić to ;) W takim razie trzeba znaleźć jeszcze przepis na miecz dwuręczny przodków ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 11:16, Konrades napisał:

... O widzę, że znów trzeba użyć teleport i sprawdzić to ;) W takim razie trzeba znaleźć jeszcze
przepis na miecz dwuręczny przodków ;(


Mi też brakuje tylko tego przepisu (plany miecza runicznego znalazłem w skrzynce w jednym z grobowców przodków) ... pewnie jest w jakiej skrzyni w Nordmarze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 10:03, Pluszak napisał:

/.../ znalazłem plany
jednoręcznego miecza przodków i wydaje mi się że te plany nie są losowe (3 próby i za każdym
razem były)

Jednak są losowe, bo ja w tych kufrach nic ciekawego nie znalazłem. ;P Po prostu jeśli gra wczytała w tych skrzyniach akurat ten przepis, to niezależnie od tego ile razy będziesz wczytywał - przepis pozostanie.
Ja przepis na Moc Przodków (czyli miecz dwuręczny) znalazłem w gnieździe trolii na północ od Geldern. Zakład, że Ty tam tego nie znajdziesz? :) Generowanie losowe się kłania... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 13:30, xardas akrobata napisał:

Czy wie koś może gdzie są w Geldern te złote talerze dla Laresa?

Lares mówi o talerzach, choć tak naprawdę są to złote misy. Znajdują się w siedzibie szamanów. 5 stoi w pokoju gdzie śpią, jedna na pulpicie przed tronem głównego szamana. Aby się tam dostać musisz posiadać 75% reputacji w Geldern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkała mnie naprawdę zabawna sytuacja z Geldern. Okradłem Laresa, ten okrzyknął mnie złodziejem i zaczęliśmy się bić. Nagle wszyscy orkowie wyciągają broń i myślę - no to po mnie. Ale patrzę, że orkowie nie biegną w kierunku moim, lecz Laresa... Pozostało mi schowanie miecza i pójście w swoją stronę :-) Również przy kradzieży złotych mis najpierw pobiłem wszystkich szamanów, potem ukradłem misy, a oni na to nic :-)

Tykus - a masz program Tweaker ? Jeśli nie, to proszę bardzo - http://files.filefront.com/Gothic3TWEAKrar/;6072200;;/fileinfo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 12:42, Tomekkowalewski napisał:

> > Mam tyko nowe sejwy, ja 2 i jeszcze jedna osoba, z ktora gram 2 (u niej puchary
byly) + szybki
> Nie wiesz czy mozna podpisac swoj zapis imieniem? Zdarzylo mi sie niechcacy nadpisac
nie moj
> sejw.

, wiesz co tak czytałem tego posta i wyfaje mi się, że grasz z kimś " na dwie gry ", to tak
jakbyś rozpoczął drugi raz sam, o tym pisał ci już ktos i takitemat był już na forum, że ta
gra gdy się zacznie od nowa z jakimiś innymi savami, to ma jakieś błędy - dużo rzeczy brak,
roslin itp. dla poprawnego grania to chyba musi być jeden gracz i jedna aktywna kampania na
bieżąco - wiem wymądrzam się, ale takie sa zasadny, ale proponuję ci je " obejść ". spróbuj
wyodrębnić z pliku który magazynuje sejwy twoje sejwy i w osobnym pliku sejwy tego drugiego
i niech przed grą właściwa osoba podstawia katalog ( zmieniając właściwą nazwę ) aby gra zobaczyła
tylko te sejwy, a gdy gra inna osoba to analogicznie, chociaż dla pewności tak powinno się
zrobic od początku, teraz może to nie pomóc, w każdym razie chciałem ci pomóc :)


Dzieki za chec niesienia pomocy, jesli nadal nia palasz, prosze o kontakt pod tym adresem: tryxi@wp.pl
Obawiam sie, ze moje niezdarne poczynania zakoncza sie rewolucja, ale...........u mnie w domu ;-)
Nie chce niepotrzebnie zajmowac miejsca na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się